Hel. Białystok – Oborniki 3:0 (koniec) | Bydgoszcz – AZS Gdańsk 2:11 (koniec) | Gniezno – Pol. Gdańska 2:6 (koniec)
FC Bydgoszcz
2:11 (0:8)
AZS UG Gdańsk
Niedziela 22.11.2015, 16:00 • Hala Sportowa przy ulicy Mieczysława Karłowicza w Bydgoszczy • I liga futsalu - gr. północna • Runda 9

To już wszystko na dziś z hali przy ulicy Karłowicza. Dziękujemy, że byli państwo z nami i zapraszamy do śledzenia innych relacji w Lajfy.com (17:32:13)

Druga połowa była zdecydowanie lepsza pod względem emocji. Bydgoszczanom udało się strzelić dwie bramki, może gdyby straty z pierwszej części gry nie były tak duże to udałoby się sprawić niespodziankę, a tak to było to kolejne łatwe spotkanie dla liderów z Gdańska, którzy pewnie kroczą do ekstraklasy.

38:47
    Kontrowersyjna bramka dla gości. W okolicach połowy boiska faulowany był Wanat, arbiter puścił grę, co skutkowało jedenastą bramką dla AZS-u.

36:50
    Nieco inny wariant wybrali gospodarze, po którym efektownym strzałem popisał się Podolski, ale nic z tego nie wynikło.

36:48
    Rzut wolny z podobnej odległości co przy bramce Wanata. Zobaczmy co się wydarzy.

35:30
    Coraz.mniej czasu zostało gospodarzom na strzelenie jeszcze kilku bramek.

34:49
    Hat-trick Pawickiego. Grający trener gości nie dał szans bramkarzowi z Bydgoszczy.

33:40
    Wciąż w natarciu piłkarze w białych koszulkach, wyraźnie zależy im na zmniejszeniu rozmiarów porażki.

32:40
    Dobrze wykonany aut i słupek ratuje gospodarzy.

31:47
    Zdecydowanie lepiej po przerwie prezentuje się ekipa z Kujaw, ale czy uda im się strzelić jeszcze kilka bramek?

30:40
    Timeout dla gości.

30:35
    Piękne uderzenie z rzutu wolnego Wanata i jest już 2:9.

30:34
    Madani ukarany żółtą kartką.

29:19
    Wasiak strzela gola honorowego dla FC Bydgoszcz.

28:32
    Przerwa w grze spowodowana zderzeniem się Gruszczyńskiego ze słupkiem.

27:41
    Do bramki AZS-u wraca Rafalski.

26:30
    Cały czas niebezpiecznie pod bramką Pytki, jednak z przewagi bydgoszczan nic nie wynika.

25:45
    Wymarzona sytuacja Rogóża, futbolówka minimalnie mija prawy słupek.

Bartek Łojewski

Gole: 30. Wasiak, 31. Wanat – 1. Depta, 8. Pawicki, 9. Pawicki, 9. Ziarko, 12. Musik, 14. Friszkemut, 14. Musik, 20. Horbacz, 24. Musik, 35. Pawicki, 39. Cyman

Kartki:   31. Madani (GDA)

FC Bydgoszcz: Kmiecik, Gruszczyński- Wasiak, Szymański, Wanat, Podolski, Dąbrowski, Kanik, Rogóż, Wierzbicki
    AZS UG Gdańsk: Pytka, Rafalski – Pawicki, Horbacz, Musik, Wesserling, Cyman, Depta, Madani, Ziarko, Friszkemut, Poźniak

Sędziowie: Nowicki, Jaskólski – Martyniuk