Hel. Białystok – Oborniki 3:0 (koniec) | Bydgoszcz – AZS Gdańsk 2:11 (koniec) | Gniezno – Pol. Gdańska 2:6 (koniec)
FC Bydgoszcz
2:11 (0:8)
AZS UG Gdańsk
Niedziela 22.11.2015, 16:00 • Hala Sportowa przy ulicy Mieczysława Karłowicza w Bydgoszczy • I liga futsalu - gr. północna • Runda 9

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00.

Dziewiąta kolejka 1 ligi futsalu grupy północnej skonfrontuje ze sobą drużyny z zupełnie przeciwnych stron tabeli. FC Bydgoszcz podejmie na hali przy ulicy Karłowicza obecnego lidera, drużynę AZS Uniwersytet Gdański. Przed drużyną z Kujaw niewiarygodnie ciężkie zadanie bowiem przyjezdni są mocno rozpędzenie i poważnie myślą o powrocie do ekstraklasy.

FC BYDGOSZCZ:

Bydgoszczanie nie mogą zaliczyć obecnego sezonu do udanych, zaledwie trzy punkty dzięki wygranej z AZS WSIiU Malwee Łódź sprawiają, że przed niedzielnym pojedynkiem to gospodarze zamykają ligową tabelę.

AZS Uniwersytet Gdański:

Akademicy wyraźnie są w gazie. Osiem kolejek i osiem zwycięstw drużyny z Gdańska. Pomorzanie z taką grą jaką prezentują od początku rozgrywek nie muszą się oglądać na resztę stawki. To oni są zdecydowanym faworytem niedzielnego meczu, muszą tylko pamiętać, aby nie zlekceważyć rywali.

Serdecznie zapraszamy do śledzenia relacji z tego meczu na portalu Lajfy.com. Start w niedzielę o godz. 16:00. Bądźcie z nami!

Piłkarze obu drużyn już na parkiecie rozgrzewają się przed nadchodzącym meczem, startujemy za około 10 minut

Gospodarze na biało, goście na granatowo.

00:01

00:19
    I już pierwsze trafienie dla gosci. Na listę strzelców wpisał się Depta.

1:46
    Bydgoszczanie próbują szybko wrocic do gry atakujac juz na połowie gości.

02:41
    Dobra sytuacja akademików, piłka minimalnie oobok bramki FC Bydgoszcz.

04:30
    Piękna akcja gospodarzy, po której Podolski znalazł sie w sytuacji sam na sam z bramkarzem, goalkeeper przyjezdnych okazał się lepszy w tym starciu.

04:44
    Przerwa w grze spowodowana ofiarną interwencją Rafalskiego.

05:32
    Gospodarze dobrze się spisują, szukają okazji do wyrównania.

07:51
    Świetna kontra gdańszczan i mamy trafienie Pawickego.

08:42
    I ponownie Pawicki strzela bramkę. Widać że aktualny król strzelców 1 ligi jest w formie.

08:55
    Ależ są rozpędzeni piłkarze z Gdańska. Ladna zespołowa akcja i kest już 0:4.

10:00
    Chwila zdekonctrowania wprowadziła chaos w poczynania graczy Wanta, nie mniej jednak szukają swoich szans.

11:27
    Kolejna zabójcza kontra liderów z Pomorza i kolejny gol. Czy w Bydgoszczy zapowiada sie pogrom?

13:30
    Można powiedzieć co akcja to trafienie, widoczna jest różnica klas między obiema ekipami.

14:00
    Łatwa strata gospodarzy w okolicach własnej bramki skutkuje już siódmą straconą bramką.

14:42
    Gospodarzom wyraźnie brakuje skuteczności w defensywie, bo ich gra w ataku nie prezentuje się najgorzej.

15:27
    Spokojniejszy okres w poczynaniach obu zespołów.

17:30
    Dobre podanie Podolskiego, ale jego kolega z drużyny nie był już w stanie pokonać goalkeepera rywali.

19:37
    I jeszcze jeden gol przed przerwą dla gości. Tym razem Kmiecika pokonał Horbacz.

20

Po pierwszej połowie niespodzianki nie było. To aktualni liderzy z Gdańska dominują na parkiecie. Graczom FC Bydgoszcz zdecydowanie brakuje zdecydowania w swoich akcjach. Problemem na pewno jest wyprowadzenie piłki z własnej połowy. Jeżeli poprawią ten element, a goście poczują się zbyt pewnie to być może uda się im strzelić kilka bramek.

20:01

20:02
    Drugą połowę zaczęli przyjezdni.

20:39
    Spokojnie zaczynają popularni akademicy, na pewno liczą na błędy rywali.

21:05
    Błąd gdańszczan pod własną bramka, ale nawet takich błędów nie potrafią wykorzystać gospodarze.

21:57
    Dobre interwencje wprowadzonego w drugiej połowie Gruszczyńskiego.

22:05
    Madani ucierpyw starciu z bramkarzem, musi zejść z boiska.

23:54
    Podolski zagrywa ręką w polu karnym. Rzut karny dla gości.

23:55
    Musik nie myli się, posyłając piłkę w prawy górny rog bramki.

24:47
    Zepchnęli gości do defensywy gospodarze, bramka honorowa wisi w powietrzu.

25:45
    Wymarzona sytuacja Rogóża, futbolówka minimalnie mija prawy słupek.

26:30
    Cały czas niebezpiecznie pod bramką Pytki, jednak z przewagi bydgoszczan nic nie wynika.

27:41
    Do bramki AZS-u wraca Rafalski.

28:32
    Przerwa w grze spowodowana zderzeniem się Gruszczyńskiego ze słupkiem.

29:19
    Wasiak strzela gola honorowego dla FC Bydgoszcz.

30:34
    Madani ukarany żółtą kartką.

30:35
    Piękne uderzenie z rzutu wolnego Wanata i jest już 2:9.

30:40
    Timeout dla gości.

31:47
    Zdecydowanie lepiej po przerwie prezentuje się ekipa z Kujaw, ale czy uda im się strzelić jeszcze kilka bramek?

32:40
    Dobrze wykonany aut i słupek ratuje gospodarzy.

33:40
    Wciąż w natarciu piłkarze w białych koszulkach, wyraźnie zależy im na zmniejszeniu rozmiarów porażki.

34:49
    Hat-trick Pawickiego. Grający trener gości nie dał szans bramkarzowi z Bydgoszczy.

35:30
    Coraz.mniej czasu zostało gospodarzom na strzelenie jeszcze kilku bramek.

36:48
    Rzut wolny z podobnej odległości co przy bramce Wanata. Zobaczmy co się wydarzy.

36:50
    Nieco inny wariant wybrali gospodarze, po którym efektownym strzałem popisał się Podolski, ale nic z tego nie wynikło.

38:47
    Kontrowersyjna bramka dla gości. W okolicach połowy boiska faulowany był Wanat, arbiter puścił grę, co skutkowało jedenastą bramką dla AZS-u.

Druga połowa była zdecydowanie lepsza pod względem emocji. Bydgoszczanom udało się strzelić dwie bramki, może gdyby straty z pierwszej części gry nie były tak duże to udałoby się sprawić niespodziankę, a tak to było to kolejne łatwe spotkanie dla liderów z Gdańska, którzy pewnie kroczą do ekstraklasy.

To już wszystko na dziś z hali przy ulicy Karłowicza. Dziękujemy, że byli państwo z nami i zapraszamy do śledzenia innych relacji w Lajfy.com (17:32:13)

Bartek Łojewski

Gole: 30. Wasiak, 31. Wanat – 1. Depta, 8. Pawicki, 9. Pawicki, 9. Ziarko, 12. Musik, 14. Friszkemut, 14. Musik, 20. Horbacz, 24. Musik, 35. Pawicki, 39. Cyman

Kartki:   31. Madani (GDA)

FC Bydgoszcz: Kmiecik, Gruszczyński- Wasiak, Szymański, Wanat, Podolski, Dąbrowski, Kanik, Rogóż, Wierzbicki
    AZS UG Gdańsk: Pytka, Rafalski – Pawicki, Horbacz, Musik, Wesserling, Cyman, Depta, Madani, Ziarko, Friszkemut, Poźniak

Sędziowie: Nowicki, Jaskólski – Martyniuk