Hel. Białystok – Oborniki 3:0 (koniec) | Bydgoszcz – AZS Gdańsk 2:11 (koniec) | Gniezno – Pol. Gdańska 2:6 (koniec)
FC Bydgoszcz
2:11 (0:8)
AZS UG Gdańsk
Niedziela 22.11.2015, 16:00 • Hala Sportowa przy ulicy Mieczysława Karłowicza w Bydgoszczy • I liga futsalu - gr. północna • Runda 9

38:47
    Kontrowersyjna bramka dla gości. W okolicach połowy boiska faulowany był Wanat, arbiter puścił grę, co skutkowało jedenastą bramką dla AZS-u.

34:49
    Hat-trick Pawickiego. Grający trener gości nie dał szans bramkarzowi z Bydgoszczy.

30:35
    Piękne uderzenie z rzutu wolnego Wanata i jest już 2:9.

29:19
    Wasiak strzela gola honorowego dla FC Bydgoszcz.

23:55
    Musik nie myli się, posyłając piłkę w prawy górny rog bramki.

19:37
    I jeszcze jeden gol przed przerwą dla gości. Tym razem Kmiecika pokonał Horbacz.

14:00
    Łatwa strata gospodarzy w okolicach własnej bramki skutkuje już siódmą straconą bramką.

13:30
    Można powiedzieć co akcja to trafienie, widoczna jest różnica klas między obiema ekipami.

11:27
    Kolejna zabójcza kontra liderów z Pomorza i kolejny gol. Czy w Bydgoszczy zapowiada sie pogrom?

08:55
    Ależ są rozpędzeni piłkarze z Gdańska. Ladna zespołowa akcja i kest już 0:4.

08:42
    I ponownie Pawicki strzela bramkę. Widać że aktualny król strzelców 1 ligi jest w formie.

07:51
    Świetna kontra gdańszczan i mamy trafienie Pawickego.

00:19
    I już pierwsze trafienie dla gosci. Na listę strzelców wpisał się Depta.

Bartek Łojewski

Gole: 30. Wasiak, 31. Wanat – 1. Depta, 8. Pawicki, 9. Pawicki, 9. Ziarko, 12. Musik, 14. Friszkemut, 14. Musik, 20. Horbacz, 24. Musik, 35. Pawicki, 39. Cyman

Kartki:   31. Madani (GDA)

FC Bydgoszcz: Kmiecik, Gruszczyński- Wasiak, Szymański, Wanat, Podolski, Dąbrowski, Kanik, Rogóż, Wierzbicki
    AZS UG Gdańsk: Pytka, Rafalski – Pawicki, Horbacz, Musik, Wesserling, Cyman, Depta, Madani, Ziarko, Friszkemut, Poźniak

Sędziowie: Nowicki, Jaskólski – Martyniuk