25 25 25
IŁCapital Legionovia Legionowo
0
19 22 15
Poniedziałek 23.11.2015, 18:00 • Hala sportowa Muszyna, Muszyna • Tauron Liga • 8. kolejka

0:0
    MVP tego spotkania zostaje odziwo... Anna Grejman!

Naszym jak i zapewne zdaniem widzów zawodniczką tego spotkania powinna zostać Adela Helić lub Natalia Kurnikowska, które rozegrały świetny mecz. Anna Grejman także rozegrała dobre spotkanie, ale według mnie nie zasłużyła tak na tą nagrodę jak Helić lub Kurnikowska. Rozgromione w trzecim secie siatkarki z Legionowa pokonane 25:15, chociaż i tak mogło się to skończyć gorzej, gdyby nie rozluźnienie w grze siatkarek Muszynianki w końcowej fazie seta. Kolejne spotkanie wygrywają "Mineralne" i dzięki zwycięstwie w dzisiejszym meczu mają na swoim koncie 14 punktów i będąc na 8. miejscu w tabeli tracą do drugiego Atomu Trefl Sopot zaledwie 3 punkty! Dziękuję za uwagę! Z mojej strony to wszystko. Zapraszam na kolejne relacje ze spotkań OrlenLigi i nie tylko na stronę Lajfy.com! (19:30:20)

25:15
    Trzeci set skończony.

25:15
    Autowym serwisem podarowały przyjezdne tego seta i jednocześnie mecz "Mineralnym"!

24:15
    Błąd Hatali w ataku.

24:14
    Zablokowana Karolina Ciaszkiewicz – Lach.

24:13
    Dobry atak po prostej Moniki Bociek.

24:12
    Karolina Ciaszkiewicz – Lach zablokowana przy pierwszym ataku, ale już drugie jej uderzenie z tego samego skrzydła w boisku. Piłka setowa dla gospodyń!

23:12
    Kontra Legionovii i Wójcik kończy atak.

23:11
    Skutecznie atakuje z lewego skrzydła Kinga Hatala. Dobra zmiana tej siatkarki.

22:11
    Złapana Natalia Skrzypkowska na bloku.

22:10
    Atak Malwiny Smarzek z drugiej strefy zakończony w boisku.

22:9
    I w aut również serwuje jedna z siatkarek Legionovii.

21:9
    W aut serwuje Maja Savić.

21:8
    Świetny atak Hatali wykorzystując dziurę w bloku.

20:8
    Obity blok Wójcik.

19:8
    Kurnikowska wyrzucona w ataku zostaje zablokowana przez rywalki.

19:7
    Kiwka Karoliny Szczygieł bez problemu wpada w pole.

18:7
    Aleksandra Wójcik obija ręce Savić i zdobywa siódmy punkt dla swojej drużyny

18:6
    Grejman atakuje pod górę, ale nie obija ona bloku rywalek, a piłka spada na aut.

Adam Ka

Polski Cukier Muszynianka: Skrzypkowska, Pelc, Savić, Grejman, Szczygieł, Ciaszkiewicz – Lach (C), Helić, Sosnowska, Kurnikowska, Hatala, Milovits. Libero: Krzos, Śliwa.
    IŁCapital Legionovia Legionowo: Smarzek, Paszek (C), Szymańska, Szubert, Wójcik, Gajewska, Pacak, Chojnacka, Połeć, Bociek, Grzelak, Alagierska, Zaciek, Paszyńska, Grabka, Rasińska, Jędrzejewska, Antosiewicz, Zakościelna. Libero: Wysocka, Adamek, Pietraszkiewicz.

Sędziowie: Rafał Pośpiech – Janusz Cyran.