25 25 25
IŁCapital Legionovia Legionowo
0
19 22 15
Poniedziałek 23.11.2015, 18:00 • Hala sportowa Muszyna, Muszyna • Tauron Liga • 8. kolejka

25:15
    Autowym serwisem podarowały przyjezdne tego seta i jednocześnie mecz "Mineralnym"!

24:12
    Karolina Ciaszkiewicz – Lach zablokowana przy pierwszym ataku, ale już drugie jej uderzenie z tego samego skrzydła w boisku. Piłka setowa dla gospodyń!

16:4
    Atak Smarzek z lewej strony i Maja Savić blokuje atakującą Legionovii. Druga przerwa techniczna i prowadzenie 16:4 Muszynianki! Coś niebywałego!

13:3
    Świetny as Natalii Kurnikowskiej! Idelanie w prawy narożnik boiska trafia przyjmująca Muszynianki!

12:3
    O drugi czas w secie trzecim poprosił Ettore Guidetti!

12:3
    Punktuje na zagrywce Kurnikowska!

8:1
    Atak ze środka Igi Chojnackiej w aut i na pierwszej przerwie technicznej bardzo bolesny wynik dla gości!

7:0
    Punktowy serwis Anny Grejman!

5:0
    Pierwszy czas w trzeciej partii wykorzystuje Ettore Guidetii! Fatalnie rozpoczęły tego seta siatkarki SK bank Legionovia Legionowo!

1:0
    Punktowa zagrywka Anny Grejman na rozpoczęcie trzeciej odsłony!

25:22
    Kończy Helić swoim atakiem tego seta i już drugą partię w tym meczu zwycięża ekipa Bogdana Serwińskiego!

24:21
    Adela Helić zmyliła blok jak i linię przyjęcia Legionovii dzięki czemu mamy atak w boisko i piłkę setową dla gospodyń!

23:21
    O drugi czas w krótkim odstępie czasu prosi trener Ettore Guidetti!

21:20
    O pierwszy czas w tej partii prosi trener gości Ettore Guidetti!

16:15
    Atak Sosnowskiej w boisko i po zaciętej walce to na drugiej przerwie technicznej prowadzą Muszynianki!

12:13
    Kolejny punktowy serwis mamy w tym secie. Teraz z kolei zagrywała Natalia Gajewska!

10:10
    Punktowy serwis autorstwa Maji Savić!

8:8
    Punktowa zagrywka na koncie Anny Grejman!

6:8
    Bardzo sprytna kiwka Malwiny Smarzek i na pierwszej przerwie technicznej prowadzą podopieczne Guidettiego!

25:19
    Malwina Smarzek atakuje w aut i ta pierwsza partia wygrana przez gospodynie!

24:19
    Atak w aut gości i piłka setowa dla Muszynianki!

19:15
    Druga przerwa na życzenie trenera Guidettiego!

16:14
    As seriwsowy Aleksandry Wójcik!

16:11
    Kolejna dobra akcja Muszynianki i atak Grejman ląduje w narożniku boiska. Druga przerwa techniczna na korzyść gospodyń!

12:10
    O pierwszy czas w tym meczu prosi trener gości Ettora Guidetti!

8:7
    Grejman kończy atak z prawego skrzydła i na pierwszej przerwie technicznej po bardzo wyrównanym początku prowadzą gospodynie!

0:0
    Mimo, że ekipa z Muszyny jest zaledwie jedną pozycję wyżej od ich poniedziałkowych rywalek to różnica punktowa między nimi wynosi aż 7 punktów, a więc gdyby to spotkanie "Mineralne" wygrały za 3 punkty to absolutnie miejsca od dziewiątego w dół musiały by wziąć się mocno w garść żeby dogonić drużyny pierwszej ósemki, a Muszynianka miała by już tylko zaledwie 3 punkty straty do drugiego Atomu Trefl Sopot!

Adam Ka

Polski Cukier Muszynianka: Skrzypkowska, Pelc, Savić, Grejman, Szczygieł, Ciaszkiewicz – Lach (C), Helić, Sosnowska, Kurnikowska, Hatala, Milovits. Libero: Krzos, Śliwa.
    IŁCapital Legionovia Legionowo: Smarzek, Paszek (C), Szymańska, Szubert, Wójcik, Gajewska, Pacak, Chojnacka, Połeć, Bociek, Grzelak, Alagierska, Zaciek, Paszyńska, Grabka, Rasińska, Jędrzejewska, Antosiewicz, Zakościelna. Libero: Wysocka, Adamek, Pietraszkiewicz.

Sędziowie: Rafał Pośpiech – Janusz Cyran.