Darmstadt – FC Koln 0:0 (koniec)
SV Darmstadt 98
0:0 (0:0)
1. FC Koln
Piątek 27.11.2015, 20:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Niemiecka Bundesliga • Runda 14

Dziękujemy już Państwu bardzo serdecznie za ten wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne sportowe emocje do relacji Lajfy.com! (22:28:13)
    Po nudnym spotkaniu mamy bezbramkowy remis:

Za nami naprawdę przeciętne spotkanie, które zakończyło się podziałem punktów. SV Darmstadt 98 nie stworzył sobie praktycznie żadnej sytuacji podbramkowej w drugiej części meczu. Jedynie w pierwszej połowie szansę na pokonanie Horna miał Rosenthal, ale nieznacznie przestrzelił. W odpowiedzi Kolonia również niewiele zdziałała w ofensywie, a na uwagę zasługują jedynie dwa uderzenia z pierwszej połowy meczu. Próba Risse zza szesnastki okazała się niecelna, natomiast dobrej jakości strzał Lehmanna świetnie wybronił Mathenia. W efekcie mieliśmy dzisiaj bezbramkowy remis.

90+2

90+2
    Sędzia doliczył dwie minuty do tego spotkania. To już ostatnia chwila dla obu teamów, aby zdobyć gola na wagę wygranej.

90+1
    Heller schodzi w doliczonym czasie gry z boiska, a zmienia go Dominik Stroh-Engel.

90
    Sailer nieprzepisowo zaatakował przy linii bocznej boiska rywala i w efekcie Jojić będzie za moment wrzucał piłkę w szesnastkę miejscowych.

89
    Nie mieliśmy w drugiej połowie zbyt wielu przerw w grze. Sędzia zapewne doliczy do tego meczu trzy minuty.

88
    Końcówka należy do zawodników miejscowego zespołu. To oni atakują, ale nie są w stanie dojść do odpowiedniej pozycji strzeleckiej.

87
    Holland za moment będzie daleko wrzucał piłkę z autu. Udało się zawodnikom z Kolonii dobrze wyjść z tej trudnej sytuacji i przejąć futbolówkę.

86
    Piłkę do gry za moment będzie wprowadzał Sulu. Odpowiednio dograł on do Wagnera, ale ten napastnik niecelnie przymierzył zza szesnastki.
    W końcówce liczymy jeszcze na jakieś bramki:

85
    Piłkę przejmuje we własnym polu karnym Mathenia. Decyduje się on na dalekie wybicie piłki w kierunku doświadczonego Wagnera.

84
    Węgierski defensor miejscowego zespołu jest dzisiaj pewnym punktem bloku defensywnego. Tym razem wybijał futbolówkę na rzut rożny.

83
    Obaj szkoleniowcy pozostawili sobie po jednej opcji zmiany w ostatnich minutach tego pojedynku. Pozostało nam jeszcze około dziesięć minut spotkania.

82
    Z bujną brodą pojawia się na boisku Sailer. Zmienia on nieprzydatnego w tym meczu Kempe.

81
    Po dośrodkowaniu z rzutu wolnego na minimalnym spalonym znalazł się zawodnik SV Darmstadt 98 i od rzutu wolnego pośredniego wznowią grę przyjezdni.

80
    Zoller poszedł w tej sytuacji na raz i wpadł w przeciwnika. Ostatecznie otrzymał on napomnienie.

Dawid Czempisz

Gole:

Kartki:   45. Garics (DAM), 74. Sulu (DAM) – 80. Zoller (KLN)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 4:1. Foule: 16:12.
    SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, Holland – Niemeyer, Gondorf – Heller (90+1. Stroh-Engel), Rosenthal (71. Rausch), Kempe (82. Sailer) – Wagner.
    Zmiany: Załuska – Sailer, Stroh-Engel, Jungwirth, Rausch, J. Díaz, Rajković.

1. FC Koln: Horn – Risse, Maroh, Heintz, Hector – Lehmann – Ōsako (60. Jojic), Gerhardt, Vogt, Bittencourt – Modeste (79. Hosiner).
    Zmiany: Kessler – Olkowski, F. Sørensen, Jojic, Nagasawa, Hosiner, Zoller.

Sędzia główny: D. Aytekin
    Asystenci: C. Dietz, M. Emmer
    Techniczny: M. Schüller