Darmstadt – FC Koln 0:0 (koniec)
SV Darmstadt 98
0:0 (0:0)
1. FC Koln
Piątek 27.11.2015, 20:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Niemiecka Bundesliga • Runda 14

90+1
    Heller schodzi w doliczonym czasie gry z boiska, a zmienia go Dominik Stroh-Engel.

82
    Z bujną brodą pojawia się na boisku Sailer. Zmienia on nieprzydatnego w tym meczu Kempe.

80
    Zoller poszedł w tej sytuacji na raz i wpadł w przeciwnika. Ostatecznie otrzymał on napomnienie.

79
    Hosiner pojawia się w ostatnich minutach na boisko, a zmienia niewidocznego w drugiej połowie Modeste.

74
    Sulu zbyt wysoko uniesioną nogą zaatakował przeciwnika i w efekcie faulował go na żółtą kartkę.

71
    Rausch w ostatnich dwudziestu minutach będzie szukał swojej szansy na trafienie. Zmienia on Rosenthala.

60
    Na ostatnie pół godziny na murawę wchodzi Jojić. Zmienia on zmęczonego Osako.

57
    Najlepszą okazję na prowadzenie zmarnowali przyjezdni! Cudowne dośrodkowanie otrzymał na piątym metrze Lehmann, ale w finalnym momencie został on zablokowany! Tylko rzut rożny dla Kolonii!

45
    Garics nie zdążył wrócić na swoją pozycję i w efekcie fauluje przeciwnika. Zasłużenie ogląda również żółtą kartkę.
    24. Matthias Lehmann (KLN)

24
    Naprawdę świetną akcję rozegrali teraz przyjezdni! Piłka została wystawiona na dwudziesty metr do wbiegającego Lehmanna, a ten huknął z pierwszej! Kapitalną paradą Mathenia wybija futbolówkę na korner!

19
    Fatalny błąd popełnił teraz jeden z zawodników zespołu gości! Starał się on zagrywać głową do własnego bramkarza, ale podawał niecelnie i przejął futbolówkę Wagner! Nie zdołał on jednak z ostrego kąta uderzyć w światło bramki!

15
    Mamy naprawdę dobrze wyprowadzoną kontrę przyjezdnych! Piłka finalnie trafia do Risse, który mocny uderzył z szesnastego metra, ale piłka mija słupek bramki Mathenii o kilka centymetrów!
    8. Jan Rosenthal (DAM)

8
    W końcu mamy świetną sytuację dla drużyny gospodarzy! Wagner umiejętnie zgrał piłkę głową do Rosenthala, a ten uderzył z linii pola karnego! Minimalnie chybił celu zawodnik SV Darmstadt!

Dawid Czempisz

Gole:

Kartki:   45. Garics (DAM), 74. Sulu (DAM) – 80. Zoller (KLN)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 4:1. Foule: 16:12.
    SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, Holland – Niemeyer, Gondorf – Heller (90+1. Stroh-Engel), Rosenthal (71. Rausch), Kempe (82. Sailer) – Wagner.
    Zmiany: Załuska – Sailer, Stroh-Engel, Jungwirth, Rausch, J. Díaz, Rajković.

1. FC Koln: Horn – Risse, Maroh, Heintz, Hector – Lehmann – Ōsako (60. Jojic), Gerhardt, Vogt, Bittencourt – Modeste (79. Hosiner).
    Zmiany: Kessler – Olkowski, F. Sørensen, Jojic, Nagasawa, Hosiner, Zoller.

Sędzia główny: D. Aytekin
    Asystenci: C. Dietz, M. Emmer
    Techniczny: M. Schüller