Darmstadt – FC Koln 0:0 (koniec)
SV Darmstadt 98
0:0 (0:0)
1. FC Koln
Piątek 27.11.2015, 20:30 • Merck-Stadion am Böllenfalltor (Darmstadt) • Niemiecka Bundesliga • Runda 14

90+1
    Heller schodzi w doliczonym czasie gry z boiska, a zmienia go Dominik Stroh-Engel.

82
    Z bujną brodą pojawia się na boisku Sailer. Zmienia on nieprzydatnego w tym meczu Kempe.

79
    Hosiner pojawia się w ostatnich minutach na boisko, a zmienia niewidocznego w drugiej połowie Modeste.

71
    Rausch w ostatnich dwudziestu minutach będzie szukał swojej szansy na trafienie. Zmienia on Rosenthala.

60
    Na ostatnie pół godziny na murawę wchodzi Jojić. Zmienia on zmęczonego Osako.

Dawid Czempisz

Gole:

Kartki:   45. Garics (DAM), 74. Sulu (DAM) – 80. Zoller (KLN)

Posiadanie piłki: 38 % : 62 %.
    Strzały celne: 1:2. Strzały niecelne: 7:6. Rzuty rożne: 4:4. Spalone: 4:1. Foule: 16:12.
    SV Darmstadt 98: Mathenia – Garics, Sulu, Caldirola, Holland – Niemeyer, Gondorf – Heller (90+1. Stroh-Engel), Rosenthal (71. Rausch), Kempe (82. Sailer) – Wagner.
    Zmiany: Załuska – Sailer, Stroh-Engel, Jungwirth, Rausch, J. Díaz, Rajković.

1. FC Koln: Horn – Risse, Maroh, Heintz, Hector – Lehmann – Ōsako (60. Jojic), Gerhardt, Vogt, Bittencourt – Modeste (79. Hosiner).
    Zmiany: Kessler – Olkowski, F. Sørensen, Jojic, Nagasawa, Hosiner, Zoller.

Sędzia główny: D. Aytekin
    Asystenci: C. Dietz, M. Emmer
    Techniczny: M. Schüller