Zagłębie S. – GKS K. 2:1 (koniec) | Pogoń Sdl. – Chrobry 1:0 (koniec)
1:0 (0:0)
Chrobry Głogów
Niedziela 29.11.2015, 15:00 • Pruszków • Fortuna 1 Liga • Runda 19

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00.

Zapraszamy na relację na żywo, z pojedynku Pogoń Siedlce – Chrobry Głogów. Pierwszy gwizdek arbitra wyznaczono na 15:00.

Obie ekipy znajdują się na przeciwnych biegunach ligowej tabeli. Pogoń Siedlce plasuje się w strefie spadkowej, a konkretnie na 16 miejscu. Dorobek siedlczan to 20 punktów. Chrobry Głogów zajmuje szóste miejsce, a na koncie ma 28 "oczek".

Siedlczanie wpadli w prawdziwy kryzys. Po sześciu meczach bez porażki, coś się zacięło i gospodarz niedzielnego starcia nie potrafi wygrać od czterech gier. Na domiar złego, Pogoń w ostatniej kolejce została rozbita 1:6 przez Dolcan Ząbki.

Złą serię, w ostatniej rundzie przerwali piłkarze Chrobrego. Głogowianie w świetnym stylu, 5:1 pokonali przed własną publiką MKS Kluczbork.

Zapraszamy na relacje live do portalu Lajfy.com!

Pogoń Siedlce: Misztal – Zembrowski, Wrzesiński, Dzięcioł, Chyła, Ceglarz, Dybiec, Paczkowski, Rybicki, Krawczyk, Duda
    Rezerwowi: Frąckowiak, Dmowski, K. Wójcik, Ł. Wójcik, Ciulak, Rodak, Dzięgielewski.

Chrobry Głogów: Szymański – Ilków-Gołąb, Bogusławski, Michalec, Samiec, Sędziak, Hałambiec, Drewniak, Hodowany, Szczepaniak, Górski.
    Rezerwowi: Rzepecki, Machaj, Niewieściuk, Malinowski, Kościelniak, Wojciechowski.

Sędziowie: J. Małyszek.

5 minut do pierwszego gwizdka arbitra.

1

3
    Dwa ataki siedlczan od początku. Drugi z nich przerwany ostrym atakiem Górskiego. Arbiter nie zdecydował się sięgnąć do kieszonki.

5
    Zimno dziś w Pruszkowie. Frekwencja na trybunach nie powala.

8
    Od początku, więcej w ofensywie mają gospodarze. Póki co jednak obie ekipy zachowawczo.

10
    10 minut gry za nami. Niewiele ciekawego dzieje się pod bramkami obu ekip. Brakuje ostatniego, kluczowego podania, które wykreowało by sytuacje podbramkową.

12
    Siedlczanie częściej w posiadaniu piłki. Chrobry zamknięty teraz w obrębie własnej połowy.

14
    Ładny pomysł, dwójkowej akcji Dudy z Rybickim, zabrakło jednak porozumienia.

15
    Zembrowski powstrzymuje Szczepaniaka, który szukał miejsca na oddanie strzału.

17
    Akcja Pogoni zwieńczona wreszcie strzałem. Szymański wyłapał sygnalizowane uderzenie.

19
    Goście nie oddali jeszcze uderzenie na bramkę strzeżoną przez Misztala.

20
    Pogoń ma inicjatywę, coraz częściej zatrudniany jest Szymański. Trzeba przyznać, że golkiper Chrobrego, czy to przy strzałach, czy przy interwencjach na przedpolu spisuje się dobrze.

21
    Atakowała Pogoń, ale przed momentem, to głogowianie stworzyli sobie doskonałą sytuację na zdobycie bramki! Górski kapitalnie opanował futbolówkę w polu karnym, jednak jego strzał obronił Misztal!

25
    Kompletnie nieudane uderzenie Drewniaka. Misztal odprowadził piłkę wzrokiem.

27
    I jeszcze jedna próba Drewniaka. Ponownie niecelna.

27
    Błyskawiczna odpowiedź gospodarzy i pewna interwencja Szymańskiego po strzale Wrzesińskiego.

29
    Miejscowi bili rzut rożny, z którego jednak nic nie wynikło.

32
    Spotkanie nieco się rozkręciło, ale nadal nie porywa. Nieliczni kibice, zgromadzeni na trybunach na pewno czują niedosyt.

35
    Ostatnie 10 minut gry w pierwszej połowie. Piłka ugrzęzła w środkowej strefie.

36
    Ilków-Gołąb powinien teraz otworzyć wynik meczu! Po świetnej centrze Szymona Drewniaka, nie trafia z kilku metrów!

40
    Gospodarze domagali się odgwizdania jedenastki. Sugerowali tam zagranie ręką, bodajże przez Samca, ale arbiter pozostał niewzruszony.

42
    Niewiele pomylił się Rybicki! Świetnie uderzał sprzed pola karnego!

43
    A teraz, jeszcze lepsza odpowiedź Górskiego! Słupek ratuje Misztala!

45+1

Do przerwy w Pruszkowie bez bramek, choć w końcówce obie ekipy stworzyły sobie sytuację uderzeniami z dystansu.

46

47
    Korner dla gospodarzy, po którym ruszył nieudany kontratak Chrobrego.

50
    Z rzutu rożnego szczęścia próbowali goście, ale siedlczanie po zamieszaniu w polu karnym wyjaśnili zagrożenie.

50
    Rybicki nie zdołał urwać się defensorom Chrobrego, oddał co prawda strzał, ale chybił z trudnej pozycji.

55
    10 minut gry w drugiej połowie za nami. Nadal bez bramek.

56
    Pierwsza żółta kartka w dzisiejszym meczu. Ukarany za faul Sędziak.

58
    Początek pierwszej odsłony zwiastował wiele ciekawego, ale jak na razie, niemrawy początek drugiej połowy.

65
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Ceglarz, na boisku pojawia się Dzięgielewski.

68
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Bogusławski, na boisku pojawia się Ziemniak.

70
    20 minut do końca meczu i niewiele wskazuje na zmianę rezultatu.

71
    Świetny kontratak Pogoni Siedlce! Finalizował wszystko Rybicki, ale kapitalnie broni Szymański! Zdaje się, że Rybicki mógł odgrywać do lepiej ustawionego partnera.

72
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Hodowany, na boisku pojawia się Kościelniak.

75
    Ostatni kwadrans. Nie rozpieszczają nas piłkarze w drugiej odsłonie. Tylko jedna, groźna podbramkowa sytuacja...

76
    Korner dla Chrobrego, jednak znów brakuje celnej centry.

78
    Szymański wyłapuje sygnalizowany strzał rywali.

80
    Żółtko dla Samca.

81
    Przepraszamy mieliśmy problemy z łączem internetowym.

81
    Gol dla Pogoni Siedlce!

Kapitalne uderzenie RYBICKIEGO sprzed pola karnego! Szymański nie miał nic do powiedzenia!

83
    Duda ukarany za dyskusje z Panem Małyszkiem.

83
    Zmiana w drużynie Chrobry Głogów: z boiska schodzi Sędziak, na boisku pojawia się Wojciechowski.

85
    Faul Zembrowskiego tuż przed polem karnym. Żółtko dla obrońcy siedlczan, a goście będą mieli kapitalną okazję na uderzenie z rzutu wolnego.

86
    Piłkę ustawił już Szymon Drewniak.

86
    Ładny strzał Drewniaka, ale Misztal popisał się fenomenalnym refleksem i kto wie, czy nie ratuje swojej drużynie trzech punktów!

87
    Zmiana w drużynie Pogoń Siedlce: z boiska schodzi Duda, na boisku pojawia się Rodak.

90+1
    Ładna akcja siedlczan. Niezła centra Paczkowskiego, ale Krawczyk nie wykończył tego tak, jak powinien.

90+3
    Ostatnie minuty. Arbiter spogląda na zegarek.

90+3

Pogoń Siedlce skromnie, 1:0 pokonuje Chrobrego Głogów. Na listę strzelców jako jedyny wpisał się Rybicki, który popisał się świetnym uderzeniem z dystansu. Dziękujemy za wspólne emocje. (16:53:42)

Piotr

Gole: 81. Rybicki

Kartki:   83. Duda (SDL), 85. Zembrowski (SDL) – 56. Sędziak (CHR), 80. Samiec (CHR)

Pogoń Siedlce: Misztal – Zembrowski, Wrzesiński, Dzięcioł, Chyła, Ceglarz, Dybiec, Paczkowski, Rybicki, P. Krawczyk, Duda
    Zmiany: Frąckowiak, Dmowski, K. Wójcik, Ł. Wójcik, Ciulak, Rodak, Dzięgielewski.

Zmiany: Rzepecki, Machaj, Niewieściuk, Malinowski, Kościelniak, Wojciechowski.

Sędziowie: J. Małyszek