RCD Espanyol – FC Barcelona 0:0 (koniec) | Atletico – Levante 1:0 (koniec) | Malaga – Celta Vigo 2:0 (koniec)
Atletico Madryt
1:0 (0:0)
Levante UD
Sobota 02.01.2016, 20:30 • Estadio Vicente Calderón, Madryt • Hiszpańska LaLiga • Runda 18
    To wszystko z tego spotkania. Dziękuje za uwagę.

Po niezłym spotkaniu Atletico pokonuje Levante 1:0. Zasłużona wygrana gospodarzy. Goście długo się bronili przed ich atakami, jeden raz jednak zaspali i to wystarczyło by Rojiblancos zdobyli zwycięskiego gola. Tak więc dzięki tej wygranej podopieczni Simeone awansują na pozycję lidera La Liga! (22:23:29)

90+4

90+2
    Atletico znakomicie się broni. Utrzymuje cieżar gry w środku pola, nie dopuszczając gości pod swoje pole karne.

90
    Arbiter dolicza 4 minuty do regulaminowego czasu gry.

87
    Levante próbuje jeszcze odwrócić losy tego widowiska. Rozgrywa atak pozycyjny na połowie gospodarzy.

84
    Jak pokazały powtórki Camarasa odpuścił przy akcji bramkowej Thomasa Partey'a tak więc nie dziwi już szybka roszada szkoleniowca gości.

83
    Ostatnia zmiana w Levante. Popularną "wędkę" zalicza Camarasa. Wszedł na boisku w 65 minucie i po 18 minutach w jego miejsce pojawia się Roger. Zdenerwowany gracz gości od razu udał się do szatni!
    81. Thomas Partey (ATM)

81
    Gol dla Atlético!
    Strzelcem bramki THOMAS PARTEY.

Po krótkim przestoju ponownie rusza Atletico i zdobywają w końcu upragnionego gola! Kapitalna indywidualna akcją popisuje się THOMAS PARTEY! Dostał piłkę na 20 metrze odważnie ruszył w pole karne wbiegł między defensorów Levante i oddał mocne uderzenie z 11 metra, która po ręce interweniującego Marino ląduje w siatce!

75
    Druga zmiana również w Levante. W miejsce Xumetry na boisku pojawia się Ruben Garcia.

73
    Ostatnia roszada w Atletico. W miejsce Jacksona Martineza na boisku pojawia się Partey.

71
    Po centrze z niego nie wynika jednak nic godnego uwagi.

70
    Gorąco teraz w polu karnym gospodarzy! Xumetra zagrał ładną klepę z Ghilasem miał nieco miejsca i oddał mocne uderzenie, które w ostatniej chwili blokuje Godin! Jedynie rzut rożny dla gości!

68
    Po centrze z niego najwyżej do futbolówki wyskoczył Godin uderzył głową, jednak obok bramki.

67
    Atletico wciąż w natarciu. Po niezłym ataku wywalcza kolejny korner tym razem na prawej stronie.

65
    Jose Marii nie jest w stanie kontynuować gry. W jego miejsce na murawie pojawia się Camarasa.

64
    W jednym ze starć ucierpiał teraz Jose Mari i potrzebuje pomocy fizjoterapeutów. Chwila przerwy w grze.