West Ham – Liverpool 2:0 (koniec) | Sunderland – Aston Villa 3:1 (koniec) | Leicester – Bournemouth 0:0 (koniec)
Arsenal – Newcastle 1:0 (koniec) | Norwich – Southampton 1:0 (koniec) | West Bromwich – Stoke 2:1 (koniec)
Man Utd – Swansea 2:1 (koniec) | Watford – Man City 1:2 (koniec)
West Ham United
2:0 (1:0)
Liverpool F.C.
Sobota 02.01.2016, 13:45 • Upton Park, Londyn • Angielska Premier League • Runda 20

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (15:47:05)

West Ham United pokonał Liverpool FC dzięki dwóm bramkom po strzałach głową i przeskakuje przeciwnika w tabeli Premier League. Radość w Londynie, ponieważ miejscowi zagrali niezłe zawody i byli o niebo skuteczniejsi od The Reds. Zabójcze okazały się szybkie akcje oskrzydlające. Widać, że schematy przygotowane przez Bilicia zafunkcjonowały, natomiast pomysły Kloppa na sobotnie spotkanie nie wypaliły. Niemiec miał niewyraźną minę po widowisku. Trudno się dziwić jego podopieczni grają bardzo nierówno. Warto odnotować gola Carrolla w 150. występie w Premier League, a także dobre występy Valencii oraz Noble'a. Plusik oczywiście również przy defensorach West Ham United, choć mniejszy, ponieważ to głównie goście strzelali gdzie popadnie tylko nie w bramkę Adriana.

90+2
    Collins wyszedł w powietrze i wybił daleko od pola karnego dośrodkowanie ostatniej szansy Ibe'a. Na tym zakończą się chyba ataki The Reds.

90
    Doliczone 3 minuty do regulaminowego czasu. Kiedy sędzia techniczny obwieścił to światu, to piłkarze Liverpool FC przeżywali niecelne uderzenie głową Allena po wrzutce z prawej strony.

90
    Tymczasem ładny kontratak West Ham United i nieomal doszło do powtórki wyniku z Anfield Road. Kouyate został zablokowany w ostatnim momencie!

88
    Dobiega końca widowisko w Londynie. Liverpool jeszcze się stara, jeszcze kombinuje i próbuje atakować, ale czas ucieka nieubłaganie. Druga połowa nie zostanie przedłużona tak mocno jak pierwsza.
    Kolejne piękne ujęcie.

86
    Antonio otworzył wynik meczu. Na kilka minut przed końcem jest zmieniony przez Jenkinsona.

85
    Przypomniał o sobie Carroll, ale sędzia nie pozwolił mu dokończyć swojej akcji. Robert Madley dopatrzył się faulu rosłego napastnika.

83
    Gospodarze przenieśli grę na połowę zespołu z miasta Beatlesów. Przez kilka minut piłka była niemal nieustannie na obrzeżach ich pola karnego.

82
    Ostatnia zmiana w zespole z Liverpoolu. Na boisku witany jest Allen, a pożegnano Sakho.

79
    Cała seria rzutów rożnych bitych przez The Reds. Lallana zabrał się za egzekwowanie stałych fragmentów, a obrońcy West Ham United w końcu wyjaśnili całe zamieszanie.

Gole: 10. Antonio, 55. Carroll

Kartki:   18. Lanzini (WHU) – 24. Leiva (LIV)

West Ham United: Adrián – Tomkins, Collins, Ogbonna, Cresswell – Lanzini (39. Obiang), Noble (C), Kouyaté, Antonio (86. Jenkinson) – E. Valencia (64. Payet), Carroll.
    Zmiany: Randolph – Jenkinson, Obiang, Song, Payet, Zárate, Jelavić.

Liverpool F.C.: Mignolet – Clyne, Lovren, M. Sakho (82. Allen), Moreno (61. Smith) – Can, Leiva (C) – Ibe, Coutinho, Firmino (61. Lallana) – Benteke.
    Zmiany: Bogdán – K. Touré, Lallana, Allen, Smith, Brannagan, Randall.

Sędziowie: Robert Madley