Rzeszów – Ruda Śląska 2:2 (11:12 po rz. karnych) | Uniw. Zielona Góra – Głogów 3:5 (koniec) | Szt. Szczecin – Red Devils 4:10 (koniec)
Tychy – Piast 3:2 (po dogrywce) | Gniezno – Bydgoszcz 2:4 (koniec)
Sztorm Szczecin
4:10 (2:3)
Red Devils Futsal Club
Niedziela 10.01.2016, 18:30 • Hala przy Twardowskiego, Szczecin • Halowy Puchar Polski • 1/8 finału

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (21:33:03)

Red Devils Chojnice meldują się w następnym etapie Pucharu Polski. Awansowała drużyna bardziej doświadczona i posiadająca więcej indywidualności. Sebastian Wojciechowski strzelił trzy bramki już przed przerwą. Przyjezdni zyskali ostatecznie również na wariancie z wycofanym bramkarzem. Po przerwie Red Devils nie pozwolili sobie na podobny przestój jak Politechnika Gdańska, a na dodatek sprowokowali pięć fauli Sztormu Szczecin. Gdy gospodarze nie mogli już być równie agresywni, to reprezentant Futsal Ekstraklasy urządził sobie ostrzejsze strzelanie. Wynik jest wysoki, choć przez pół godziny widowisko było całkiem zacięte, a na pewno interesujące. Brawa również dla amatorów, którzy godnie reprezentowali region w Pucharze Polski. Pojedynek z silnymi Red Devils to były wysokie progi i nie wspięli się na nie. Mimo to podjęli rękawicę rzuconą przez faworyta.

40

39:57
    Gol dla Red Devils!

PRZEMYSŁAW LASKOWSKI ustalił wynik meczu w sytuacji sam na sam. Red Devils z awansem!

39:29
    Gol dla Sztormu Szczecin!

MARCIN SZEWCZYK przelobował wszystkich zawodników i trafił przez całe boisko do bramki!

38:59

OLEKSANDR BONDAR uderzył z ostrego kąta do siatki i za moment może być nieoczekiwanie dwucyfrówka w Szczecinie!

38:40
    Przyjezdni wycofali bramkarza, by jak najdłużej to możliwe, utrzymać się w posiadaniu piłki. Dobrze im to wychodzi.

37:50

OLEKSANDR BONDAR trafił po nodze bramkarza do siatki i pieczętuje zwycięstwo faworyta w Szczecinie!

37:47
    Przedłużony rzut karny dla Red Devils Chojnice!

37:25
    Dalsze ataki Red Devils i takie sytuacje Ivanov powinien wykorzystywać z zamkniętymi oczami! Stał sam przed bramką, ale podszedł do strzału nieprzygotowany, na wyprostowanych nogach.

36:40
    Duże doświadczenie Red Devils powinno teraz zaprocentować. Nie bronią się rozpaczliwie, a grają dokładnie tak, jak przez całe spotkanie – ustawieni wysoko.

35:56

Jedna z najzabawniejszych bramek w karierze PATRYKA LASKOWSKIEGO. Przeciwnik próbował wybić piłkę z linii bramkowej, ale trafił w plecy Laskowskiego i tak oto padła siódma bramka. Tylko kataklizm pozbawi chojniczan awansu!

35:00
    Pięć minut do końca widowiska. Być może ostatnie pięć minut szczecinian w Pucharze Polski. Na pewno nie poddadzą się.

34:10
    Była wielka szansa przed Guzickim, by zdobyć gola dla Sztormu Szczecin! Po interwencji Modrusana mógł skierować piłkę do pustej bramki, jednak nie złożył się umiejętnie do dobitki.

34:00
    Piorun zostaje w bramce, a partnerzy próbują się jeszcze zerwać do ataku ostatniej szansy!

33:31
    Złe podanie Guzickiego. Przerwa na żądanie. Być może Sztorm szykuje bardzo ryzykowny manewr z wycofanym bramkarzem. Bardzo ryzykowny, ponieważ przeciwnicy są dobrzy z przechwytach.

32:51

Rośnie przewaga faworyta! PATRYK LASKOWSKI dobił do bramki strzał Wojciechowskiego, który Piorun odbił nogą przed siebie. Kilka minut od awansu drużyna z Chojnic.

32:10
    Przemysław Laskowski uderzył bez przyjęcia, ale Piorun zostawił nogę i nie dał się złapać na wykroku. Następne fenomenalna interwencja bramkarza nagrodzona brawami.

31:48
    Marcin Szewczyk nie otrzymał wymarzonego podania. Dość dobrze ustawili się gracze w żółtych koszulkach i zatrzymali wypad szczecinian. Coraz bliżej awansu Red Devils.

Gole: 7. Maćkiewicz, 20. Sochański, 29. Marcyniuk, 40. Szewczyk – 2. Wojciechowski, 8. Wojciechowski, 19. Wojciechowski, 24. Przemysław Laskowski, 30. Bondar, 33. Patryk Laskowski, 36. Patryk Laskowski, 38. Bondar (kar.), 39. Bondar, 40. Przemysław Laskowski

Sztorm Szczecin: Piorun – Sochański, Guzicki, Maćkiewicz, Wójcik, Szewczyk, Wolski, Garlej, Marcyniuk.

Red Devils Futsal Club: Modrusan, Kartuszyński – Hoły, Bondar, Ivanov, Wojciechowski, Patryk Laskowski, Przemysław Laskowski, Kriezel.

Sędziowie: Baryczkowski, Śliwiński – Struk