Rzeszów – Ruda Śląska 2:2 (11:12 po rz. karnych) | Uniw. Zielona Góra – Głogów 3:5 (koniec) | Szt. Szczecin – Red Devils 4:10 (koniec)
Tychy – Piast 3:2 (po dogrywce) | Gniezno – Bydgoszcz 2:4 (koniec)
Sztorm Szczecin
4:10 (2:3)
Red Devils Futsal Club
Niedziela 10.01.2016, 18:30 • Hala przy Twardowskiego, Szczecin • Halowy Puchar Polski • 1/8 finału

39:57
    Gol dla Red Devils!

PRZEMYSŁAW LASKOWSKI ustalił wynik meczu w sytuacji sam na sam. Red Devils z awansem!

39:29
    Gol dla Sztormu Szczecin!

MARCIN SZEWCZYK przelobował wszystkich zawodników i trafił przez całe boisko do bramki!

38:59

OLEKSANDR BONDAR uderzył z ostrego kąta do siatki i za moment może być nieoczekiwanie dwucyfrówka w Szczecinie!

37:50

OLEKSANDR BONDAR trafił po nodze bramkarza do siatki i pieczętuje zwycięstwo faworyta w Szczecinie!

35:56

Jedna z najzabawniejszych bramek w karierze PATRYKA LASKOWSKIEGO. Przeciwnik próbował wybić piłkę z linii bramkowej, ale trafił w plecy Laskowskiego i tak oto padła siódma bramka. Tylko kataklizm pozbawi chojniczan awansu!

32:51

Rośnie przewaga faworyta! PATRYK LASKOWSKI dobił do bramki strzał Wojciechowskiego, który Piorun odbił nogą przed siebie. Kilka minut od awansu drużyna z Chojnic.

29:39

Błyskawiczna odpowiedź faworyta i OLEKSANDR BONDAR zakończył akcję dwóch na jednego uderzeniem do bramki!

28:31

RADOSŁAW MARCYNIUK dowozi porcję emocji na końcówkę spotkania! Składne rozegranie, a autor gola z wielkim spokojem, na dwa kontakty, pokonał Modrusana!

23:59

PRZEMYSŁAW LASKOWSKI przełamał niemoc strzelecką po przerwie! Płaski strzał po podaniu ze skrzydła i Piorun nie zdążył z interwencją. Ponownie Red Devils mają dwubramkową zaliczkę!

19:47

Rzut wolny ostatniej szansy dla Sztormistów i bramka kontaktowa padła przed przerwą. Po wstrzeleniu Maćkiewicza – PIOTR SOCHAŃSKI dostawił stopę i kopnął piłkę do siatki Modrusana.

18:34

W końcu goście rozklepali Sztorm Szczecin. SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI dopełnił formalności strzałem z bliska po doskonałym podaniu Bondara. Drugi, podobny gol przyjezdnych i hat-trick Wojciechowskiego.

07:43

SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI z bliska do bramki i Red Devils Chojnice prowadzą w Szczecinie! Skorzystał z precyzyjnego podania Bondara spod linii bramkowej.

06:46

MATEUSZ MAĆKIEWICZ podrażnia faworyta golem na 1:1. Cieszą się Sztormiści, ponieważ grają coraz lepiej. Maćkiewicz strzelił zaskakująco, płasko z rzutu wolnego w narożnik bramki.

01:30

SEBASTIAN WOJCIECHOWSKI przełożył sobie przeciwnika przed polem karnym i huknął jak z armaty pod poprzeczkę. Marcin Piorun nie zdążył z interwencją.

Gole: 7. Maćkiewicz, 20. Sochański, 29. Marcyniuk, 40. Szewczyk – 2. Wojciechowski, 8. Wojciechowski, 19. Wojciechowski, 24. Przemysław Laskowski, 30. Bondar, 33. Patryk Laskowski, 36. Patryk Laskowski, 38. Bondar (kar.), 39. Bondar, 40. Przemysław Laskowski

Sztorm Szczecin: Piorun – Sochański, Guzicki, Maćkiewicz, Wójcik, Szewczyk, Wolski, Garlej, Marcyniuk.

Red Devils Futsal Club: Modrusan, Kartuszyński – Hoły, Bondar, Ivanov, Wojciechowski, Patryk Laskowski, Przemysław Laskowski, Kriezel.

Sędziowie: Baryczkowski, Śliwiński – Struk