Rzeszów – Ruda Śląska 2:2 (11:12 po rz. karnych) | Uniw. Zielona Góra – Głogów 3:5 (koniec) | Szt. Szczecin – Red Devils 4:10 (koniec)
Tychy – Piast 3:2 (po dogrywce) | Gniezno – Bydgoszcz 2:4 (koniec)
koniec po dogrywce
GKS Futsal Tychy
3:2 (1:1)
Piast Gliwice
Niedziela 10.01.2016, 18:30 • Hala Sportowa, Tychy. • Halowy Puchar Polski • 1/16 finału

Dziękujemy już Państwu za wspólnie spędzony czas i zapraszamy na kolejne futsalowe emocje do relacji Lajfy.com! (20:15:19)

Co to był za mecz! Byliśmy świadkami niesamowitych emocji i ostatecznie GKS Tychy wygrywa 3:2 z Nbit Gliwice. Bramki dla gospodarzy zdobywali dzisiaj Myszor, Szachnitowski oraz Sitko. Gole dla gości trafiali z kolei Wojtas oraz Cygnarowski. Jest to niemała niespodzianka, ale nie można powiedzieć sensacja. Tyszanie mają wysokie aspiracje w obecnym sezonie i być może już za rok zobaczymy ich w najwyższej klasie rozgrywkowej.

49:40
    Pomylił się teraz Kacper Dudzik! Przejął piłkę na ósmym metrze i nie dograł w porę do idealnie ustawionego Szachnitowskiego!

49:03
    W ostatniej minucie goście z Gliwic wycofują bramkarza i wprowadzają dodatkowego zawodnika do pola gry.

48:53
    Gol dla GKS-u!
    Ależ kapitalna akcja BARTŁOMIEJA SITKO!!! Przejął on piłkę na wysokości środkowej linii boiska, pognał w kierunku bramki rywali i pewnym strzałem pokonał bramkarza!!!

48:30
    Warto podkreślić, że w całej dogrywce nie mieliśmy jeszcze żadnego przewinienia! Ależ teraz Modrzik kapitalną paradą wybronił uderzenie z bliska Tomasza Czecha!

48:00
    Już tylko dwie minuty pozostały do zakończenia tego pojedynku. Jeśli nie padnie bramka, będziemy świadkami rzutów karnych.

47:38
    Przemysław Dewucki odebrał Dudzikowi bardzo wysoko piłkę, ale później mocno przymierzył jedynie w boczną siatkę.

47:00
    Kochanowski świetnym podaniem znalazł teraz Kubice, jednak ten nie zdecydował się na strzał z powietrza i zmarnował całą okazję.

46:50
    GKS Tychy cofnięty na własnej połowie. Minimalnie spóźnił się teraz Włodarek do bardzo dobrego dogrania na drugi metr.

46:15
    Nbit Gliwice stara się rozstrzygnąć wszystko w tej fazie meczu! Fatalnie jednak chybił z najbliższej odległości idealnie ustawiony Wojtas!

45:55
    Bardzo wysoko podeszli teraz tyszanie i opłaciło się! Wszystko kończy strzałem w boczną siatkę Bartłomiej Sitko!

45:12
    Pięknym podaniem Sitko znalazł na wolnym polu Kołodziejczyka, ale ten nie zdołał z trudnej pozycji oddać strzału.

46
    Druga połowa dogrywki rozpoczęta.

Po pierwszej połowie dogrywki nadal utrzymuje się wynik 2:2. Za moment czekają nas dalsze emocje związane z tą rywalizacją!

45
    Pierwsza dogrywka skończona.

44:56
    Ależ huknął teraz Włodarek z dystansu! Piłka o włos mija bramkę miejscowego zespołu!

44:38
    Ładnie to sobie wykombinował teraz Musiał, jednak po zwodzie nie zdołał on celnie uderzyć w bramkę rywali.