Rzeszów – Ruda Śląska 2:2 (11:12 po rz. karnych) | Uniw. Zielona Góra – Głogów 3:5 (koniec) | Szt. Szczecin – Red Devils 4:10 (koniec)
Tychy – Piast 3:2 (po dogrywce) | Gniezno – Bydgoszcz 2:4 (koniec)
koniec po dogrywce
GKS Futsal Tychy
3:2 (1:1)
Piast Gliwice
Niedziela 10.01.2016, 18:30 • Hala Sportowa, Tychy. • Halowy Puchar Polski • 1/16 finału

49:40
    Pomylił się teraz Kacper Dudzik! Przejął piłkę na ósmym metrze i nie dograł w porę do idealnie ustawionego Szachnitowskiego!

48:53
    Gol dla GKS-u!
    Ależ kapitalna akcja BARTŁOMIEJA SITKO!!! Przejął on piłkę na wysokości środkowej linii boiska, pognał w kierunku bramki rywali i pewnym strzałem pokonał bramkarza!!!

48:30
    Warto podkreślić, że w całej dogrywce nie mieliśmy jeszcze żadnego przewinienia! Ależ teraz Modrzik kapitalną paradą wybronił uderzenie z bliska Tomasza Czecha!

43:00
    Do końca tej połowy dogrywki zostały jeszcze dwie minuty. Intuicyjnie teraz wybronił niesygnalizowane uderzenie rywala golkiper gospodarzy!

41:15
    Zbigiew Mirga miał sporo miejsca na lewej stronie boiska i potężnie przymierzył! Udanie interweniuje jednak Modrzik!

40:36
    Pięknie zachował się teraz na skrzydle Dewucki! Dograł on idealnie do Łukasza Jagiełło na drugi metr, a kapitan gości fatalnie chybił!

39:59
    Michał Słonina w końcówce otrzymuje jeszcze napomnienie.

36:29
    Piękne uderzenie i mamy wyrównanie!!! PATRYK SZACHNITOWSKI zdecydował się na uderzenie z prawego skrzydła, a piłka wpadła w sam narożnik gliwickiej bramki!!!

36:01
    Sitko wypuścił w tempo Szachnitowskiego, a ten stanął oko w oko z bramkarzem! Finalnie mocne uderzenie zza pola karnego mija bramkę Hajduka!

35:11
    Fantastyczną indywidualną akcją na skrzydle popisał się teraz Wojtas, a jego potężne uderzenie jakimś cudem wybronił Modrzik!

33:20
    Paweł Pytel przewinił przy linii bocznej boiska i za to zagranie otrzymuje napomnienie.

30:07
    Piłkę na własnej połowie stracił Samuel Jania, a później zablokowany został Cygnarowski! Później pięknie akcję chciał wykończyć Sitko, ale broni jego strzał Hajduk! Dobitka Szachnitowskiego mija bramkę!

28:05
    Gol dla Nbitu!
    Wykorzystał teraz nieporadność i zdezorganizowanie w drużynie rywali MICHAŁ CYGNAROWSKI i po samotnym rajdzie na skrzydle wpakował podcinką piłkę do siatki!!!

28:02
    Za protesty ukarany żółtym kartonikiem został Piotr Myszor.

28:01
    Strzał z półobrotu oddaje teraz Przemysław Dewucki, ale nie dał się w bramce zaskoczyć doświadczony golkiper Zbigniew Modrzik!

24:28
    Powalczył teraz Sitko z kapitanem przyjezdnego zespołu i opłaciło się. Tyszanie wznowili od rzutu rożnego i o mały włos, a Bartłomiej Sitko skierowałby piłkę z woleja do siatki!

23:20
    Fatalnie pomylił się teraz piłkarz Nbit Gliwice! Otrzymał idealne podanie na trzecim metrze i uderzył obok słupka!

19:59
    Co to była za końcówka pierwszej połowy meczu! Kamil Musiał zdecydował się na strzał z linii pola karnego, a piłka z hukiem trafiła w słupek!

19:01
    Pojawił się na boisku Samuel Jania! Szarżował on teraz na prawym skrzydle i zakończył swoją akcję strzałem w słupek bramki Hajduka!

17:52
    Tomasz Czech fauluje na skrzydle uciekającego mu Kubicę i zasłużenie ogląda żółtą kartkę.

16:51
    DAMIAN WOJTAS potężnym uderzeniem z rzutu wolnego pokonuje bezradnego Modrzika!!! Tym samym mamy wyrównanie i dalsze emocje w tym spotkaniu!!!

16:50
    Upływają kolejne sekundy tego pojedynku i coraz bardziej zbliżamy się do zakończenia pierwszej części spotkania. Słonina fauluje rywala tuż przed polem karnym!

15:00
    Kapitalnie Michał Słonina przejął piłkę na środkowej linii boiska i popędził sam na sam z bramkarzem! Ostatecznie jego techniczny strzał mija bramkę Hajduka!

11:55
    Fatalnie pomylił się teraz kapitan Nbit! Jagiełło starał się uderzać na wślizgu z najbliższej już odległości, ale chybił celu!

7:24
    Na prowadzenie wychodzą zawodnicy miejscowego zespołu!!! Po indywidualnej szarży na strzał z linii pola karnego zdecydował się PIOTR MYSZOR i pokonał kompletnie bezradnego Hajduka!!!

6:50
    Dwójkową kontrę wyprowadzili tyszanie! Znowu idealnie w tempo dograł piłkę Michał Słonina, a ustawiony na siódmym metrze Pytel przegrał pojedynek z bramkarzem!

4:03
    Cudownie z piłką na skrzydle obrócił się Satora, a jego strzał z półobrotu kapitalnie na linii bramkowej zatrzymał Modrzik!

3:02
    Kapitalną kontrę wyprowadzili gospodarze! Słonina po szarży na skrzydle dograł do Kubicy, a ten pomylił się na ósmym metrze!

0:15
    GKS Tychy rozpoczął spotkanie od środka i szybko przeszedł do ataku! Potężny strzał Kubicy ze skrzydła wybronił Hajduk, a dobitka Pytla była niecelna!