Resovia – Dafi Społem 3:1 (koniec) | Jastrzębski – Czarni 3:0 (koniec) | BKS Visła – Projekt 3:1 (koniec)
ZAKSA – Cuprum 3:0 (koniec) | MKS – Trefl 0:3 (koniec) | Skra – Indykpol 1:3 (koniec)

27:29
    Thomas Koelewijn świetnie uderza ze środka w boisko i to goście z Warmii i Mazur są ostatecznie zwycięzcami tego meczu!

27:28
    Na pełnym zasięgu wyskoczył Bartosz Bednorz i kiwnął w wolne pole. Kolejna meczówka dla Olsztyna!

26:27
    Piłka meczowa dla Indykpolu AZS Olsztyn! Świetnie blokuje na prawej stronie Koelewijn!

26:25
    Dobrze się wprowadził Gromadowski. Kolejny dobry atak, tym razem po prostej w boisko. Piłka setowa dla gospodarzy!

25:25
    Fatalny serwis Marcela Gromadowskiego ląduje na aucie. Czas na prośbę Miguela Angela Falasci!

25:24
    Zza linii 3. metra bardzo dobrze uderza Conte. Kolejna piłka setowa dla gospodarzy!

24:23
    W siatkę w tak ważnym momencie z drugiej linii uderzył Bednorz i piłkę setową będą mieć bełchatowianie! Drugi czas dla Gardiniego!

19:19
    Dobry serwis Marechala z kłopotami przyjmują goście, a przechodzącą piłkę wbija w boisko Lisinac. Czas dla Andrei Gardiniego!

15:18
    Filip Stoilović bardzo ładnie na lewym skrzydle obija blok Skry i o czas postanowił poprosić Falasca! W coraz większych tarapatach bełchatowianie!

14:16
    Ależ kiwa teraz Paweł Woicki! Kolejny raz w tym spotkaniu świetnie zagrywa doświadczony gracz Indykpolu. Na drugiej przerwie technicznej w partii czwartej prowadzą przyjezdni! W przypadku zwycięstwa AZS-u w dzisiejszym meczu ciężko w szeregach olsztynian wybrać gracza meczu, ponieważ jak i Woicki tak i Stoilović oraz Bednorz rozgrywają bardzo udane zawody w Bełchatowie.

6:8
    Przepiękne zagranie Woickiego, który niespodziewanie kiwnął w pole rywala. Na pierwszej przerwie technicznej w partii numer cztery prowadzą przyjezdni i to oni póki co zmierzają po zwycięstwo za trzy punkty!

22:25
    Krótka w wykonaniu Koelewijna i na pewno z pustymi rękami goście z Bełchatowa nie wyjadą!

21:24
    Serwuje w siatkę Conte i piłkę setową w trzeciej partii mieć będą przyjezdni!

20:23
    Bardzo sprytny serwis Filipa Stoilovicia kończy się punktem dla AZS-u! Szybko reaguje prosząc o czas szkoleniowiec PGE Skry Bełchatów Miguel Angel Falasca!

17:18
    Dokłada teraz Bartosz Bednorz as serwisowy i o czas poprosił Falasca!

16:13
    Dobre rozegranie Uriarte na środek do Lisinaca, a ten wstrzelił się bardzo dobrze w boisko. Druga przerwa techniczna i prowadzenie gospodarzy 16:13!

12:12
    Świetna, precyzyjna zagrywka Conte, a bez szans na obronę tego serwisu był Stoilović!

7:10
    Thomas Koelewijn trafił skutecznie swoją zagrywką Kacpra Piechockiego!

6:8
    Nie weszli najlepiej w tą partię bełchatowianie. Wlazły serwuje na aut i na pierwszej przerwie technicznej w trzecim secie olsztynianie prowadzą 8:6!

25:20
    Kończy tą partię atakiem ze środka Andrzej Wrona. Mamy remis po dwóch setach!

24:19
    Bardzo ładnie obił podwójny blok AZS-u Conte i za chwilę w powietrzu pierwsza piłka setowa dla Skry! Wcześniej o czas prosi trener Gardini!

23:18
    Drugi as serwisowy w tym spotkaniu autorstwa Nicolasa Uriarte!

18:15
    W siatkę z lewego ataku uderzył Nicolas Marechal. Pierwszy czas na życzenie Miguela Angela Falasci!

16:11
    Wlazły bez problemu omija pojedynczy blok Pawła Woickiego i na drugiej przerwie technicznej prowadzenie jest po stronie PGE Skrzy Bełchatów!

14:10
    Bezpośredni as serwisowy Nicolasa Uriarte i o pierwszy czas w tym secie prosi Andrea Gardini!

8:5
    Znów spartaczył swój atak Filip Stoilović. Nie trafia po prostej z prawego skrzydła przyjmujący AZS-u. W drugim secie na pierwszej przerwie technicznej spokojnie kontrolując mecz prowadzą bełchatowianie!

22:25
    Stoilović mocnym atakiem obija ręce blokujących, a piłka wypada w aut. Pierwszy set na korzyść przyjezdnych!

21:24
    I zablokowali atak Marechala na lewym skrzydle potrójnym blokiem olsztynianie. Pierwsza piłka setowa dla Indykpolu AZS Olsztyn!

19:21
    W aut po prostej atakuje Bartosz Bednorz i stopniała przewaga gości zaledwie do dwóch punktów. Reaguje trener Gardini prosząc o czas dla jego ekipy!

16:21
    Z ciężkiej pozycji atakuje Lisinac i bez problemu zostaje zablokowany przez Koelewijna. Drugi czas dla Falasci!

10:16
    Po prostej w boisko uderzył Marechal, ale niestety popełnia błąd wpadając w siatkę. Co się dzieje ze Skrą? Na drugiej przerwie technicznej w partii pierwszej to goście z Olsztyna prowadzą 16:10!

8:13
    Punktowa zagrywka Adamajtisa! Bezradny w przyjęciu był Israel Rodriguez, który w to spotkanie nie wszedł za dobrze. Pierwszy czas dla Miguela Angela Falasci!

5:8
    Odważnie na siatce z Nicolasem Marechalem powalczył Paweł Adamajtis i opłacało się, bo punkt zdobywają goście, czego skutkiem jest prowadzenie Indykpolu na pierwszej przerwie technicznej!