Zagłębie L. – Chrobry 2:3 (koniec) | GKS T. – Garbarnia 2:0 (koniec) | Ruch – Rozwój 1:0 (koniec)
ROW Rybnik – BKS Stal 1:2 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:2 (0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała
Środa 20.01.2016, 13:30 • Boisko RKP, Rybnik • Spotkania towarzyskie

Rybnicki ROW przegrywa 1:2 z BKS-em Bielsko-Biała po meczu toczonym w trudnych warunkach atmosferycznych. Kolejny sparing drugoligowca w najbliższą sobotę z MKS-em Kluczbork. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (15:16:49)

90

89
    Strzał Drozdowskiego blokuje Dudała.

87
    Niedokładne dogranie Palety, to goście są bliżej kolejnej bramki.

83
    Gol dla BKS-u Bielsko-Biała!
    Strzelcem bramki BEDNARZ. Błyskawiczna odpowiedź przyjezdnych. Kolejny strzał zza pola karnego Bednarza, tym razem ląduje w okienku bramki.

82
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki DROZDOWSKI. Wrzutka z lewej strony testowanego gracza i wślizgiem wyrównuje Drozdowski!

79
    Przycisnęli bielszczanie dwa groźne strzały, ale na posterunku Procek.

76
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Szczurek, na boisku pojawia się Drozdowski.

75
    Strzelcem bramki BEDNARZ. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem w dolny róg bramki otwiera wynik Bednarz.

74
    Korner dla bielszczan, ale strzał głową nad bramką.

72
    Karcz na spalonym.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Paleta (BKS Stal Bielsko-Biała) po brzydkim faulu na Koleczce.

67
    Przewaga ROW-u wciąż widoczna, kolejny korner nie przynosi jednak bramki.

63
    Błąd Szczurka w obronie, niewykorzystany przez Kocura.

61
    Strzał głową Nowaka łapie Chmiel.

59
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Koch.

57
    Groźna kontra BKS-u, ale Kocur zatrzymany przez Grabca.

55
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Spratek, na boisku pojawia się Szymura.

54
    Dużo lepiej graja rybniczanie, kolejna interwencja Chmiela.

Artur

Gole: 82. Drozdowski – 75. Bednarz, 83. Bednarz

Kartki:   26. Brychlik (BSK), 69. Paleta (BSK)

ROW 1964 Rybnik: I połowa: Kajzer – 17. Jaroszewski, 3. Grolik, 5. Szczurek, 7. Orzeł, 19. B. Slisz, 6. Mandrysz, 8. Płonka, 13. Spratek, 10. Siwek, 16. Potoniec

II połowa: 1. Procek – 18. Gojny, 20. Grabiec, 5. Szczurek (76' 11. Drozdowski), 21. Testowany, 15. Jary, 18. Koleczko, 4. Nowak, 13. Spratek (55' 14. Szymura), 10. Siwek (59' 2. Koch), 17. Testowany

BKS Stal Bielsko-Biała: I połowa: 1. Kozik – 9. Rucki, 6. Dancik, 2. Prokopów, 11. Zdolski, 13. Sobala, 3. Furczyk, 17. Brychlik, 21. Iskrzycki, 8. Caputa, 7. Wiśniewski

II połowa: 12. Chmiel – 18. Dzionsko, 14. Dudała, 15. Krzemień, 19. Paleta, 22. Bednarz, 4. Czaicki, 20. Lewandowski, 5. Luke, 16. Karcz, 10. Kocur