Zagłębie L. – Chrobry 2:3 (koniec) | GKS T. – Garbarnia 2:0 (koniec) | Ruch – Rozwój 1:0 (koniec)
ROW Rybnik – BKS Stal 1:2 (koniec)
ROW 1964 Rybnik
1:2 (0:0)
BKS Stal Bielsko-Biała
Środa 20.01.2016, 13:30 • Boisko RKP, Rybnik • Spotkania towarzyskie

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 13:30.

Przed zawodnikami rybnickiego ROW-u drugi sparing przed wiosenną rundą II ligi. Rywalem trzecioligowy BKS Stal Bielsko-Biała.

Zawodnicy Dietmara Brehmera rozpoczęli przygotowania już 4 stycznia, a pierwszy sparing rozegrali w minioną sobotę. Na boisku w Kamieniu przegrali 1:2 z czeską Karviną, a bramkę honorową w końcówce meczu zdobył Mariusz Muszalik.

Jeśli chodzi o ruchy transferowe to zespół opuścił Patryk Dudziński, natomiast testowani są Jarosław Potoniec oraz... Michał Szczurek z BKS-u.

Trzeci zespół trzeciej ligi opolsko-śląskiej ma bardzo trudnych rywali w okresie przygotowawczym. W weekend przegrał 2:3 z Rakowem, natomiast w sobotę zagra z kolejnym drugoligowcem – GKS-em Tychy.

Spotkanie zostanie rozegrane na boisku RKP ze sztuczną nawierzchnią. Początek naszej relacji od godziny 13:30, chwilę wcześniej poznamy składy obu drużyn.
    Warunki mało sprzyjające grze

KS ROW 1964 Rybnik: Kajzer – Jaroszewski, Grolik, Testowany I, Orzeł, B. Slisz, Mandrysz, Płonka, Spratek, Siwek, Testowany II

BKS Stal Bielsko-Biała: Kozik – Rucki, Dancik, Prokopow, Zdolski, Sobala, Furczyk, Brychlik, Iskrzycki, Caputa, Wiśniewski.

Oba zespoły na murawie.

1

4
    Delikatna przewaga przyjezdnych w początkowych fragmentach meczu.

5
    Kajzer zmuszony do pierwszej interwencji, dobitka przerwana gwizdkiem – spalony.

8
    Ładna akcja rybniczan lewą stroną, ale zabrakło wykończenia strzałem.

11
    Twarde wejście Grolika, który zatrzymał rozpędzonego Caputę.

12
    Korner dla bielszczan, ale bez zagrożenia dla bramki.

16
    Dośrodkowanie Jaroszewskiego prosto w ręce Kozika, coraz więcej śniegu leży na murawie, robi się ślisko.

19
    Korner dla BKS-u po zablokowanym dośrodkowaniu Iskrzyckiego.

19
    Duże zamieszanie w polu karnym, ale skończyło się szczęśliwie dla rybniczan.

23
    Oskrzydlająca akcja BKS-u, ale wrzutka Ruckiego zablokowana.

26
    Żółtą kartkę otrzymuje Brychlik (BKS Stal Bielsko-Biała) za faul na Płonce.

28
    Po akcji prawą stroną pierwszy korner dla ROW-u.

29
    Groźne uderzenie głową Płonki, minimalnie obok bramki.

34
    Fatalne wykonanie rzutu rożnego przez przyjezdnych, którzy wciąż są stroną dominującą.

38
    Kazjer wyłapuje strzał z ostrego kąta.

43
    Dwa kornery dla rybniczan nie zmieniły wyniku spotkania.

45

Po 45 minutach w trudnych warunkach mamy bezbramkowy remis w Rybniku.

Trwa odśnieżanie linii, stąd jeszcze chwila przerwy.

46

48
    Strzał po ziemi broni Chmiel.

50
    Karcz faulowany tuż przed polem karnym. Piłkę po rzucie wolnym łapie Procek.

51
    Słupek ratuje bielszczan po strzale testowanego gracza rybniczan.

54
    Dużo lepiej graja rybniczanie, kolejna interwencja Chmiela.

55
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Spratek, na boisku pojawia się Szymura.

57
    Groźna kontra BKS-u, ale Kocur zatrzymany przez Grabca.

59
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Siwek, na boisku pojawia się Koch.

61
    Strzał głową Nowaka łapie Chmiel.

63
    Błąd Szczurka w obronie, niewykorzystany przez Kocura.

67
    Przewaga ROW-u wciąż widoczna, kolejny korner nie przynosi jednak bramki.

69
    Żółtą kartkę otrzymuje Paleta (BKS Stal Bielsko-Biała) po brzydkim faulu na Koleczce.

72
    Karcz na spalonym.

74
    Korner dla bielszczan, ale strzał głową nad bramką.

75
    Gol dla BKS-u Bielsko-Biała!
    Strzelcem bramki BEDNARZ. Po dośrodkowaniu z rzutu rożnego strzałem w dolny róg bramki otwiera wynik Bednarz.

76
    Zmiana w drużynie KS ROW 1964 Rybnik: z boiska schodzi Szczurek, na boisku pojawia się Drozdowski.

79
    Przycisnęli bielszczanie dwa groźne strzały, ale na posterunku Procek.

82
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Strzelcem bramki DROZDOWSKI. Wrzutka z lewej strony testowanego gracza i wślizgiem wyrównuje Drozdowski!

83
    Strzelcem bramki BEDNARZ. Błyskawiczna odpowiedź przyjezdnych. Kolejny strzał zza pola karnego Bednarza, tym razem ląduje w okienku bramki.

87
    Niedokładne dogranie Palety, to goście są bliżej kolejnej bramki.

89
    Strzał Drozdowskiego blokuje Dudała.

90

Rybnicki ROW przegrywa 1:2 z BKS-em Bielsko-Biała po meczu toczonym w trudnych warunkach atmosferycznych. Kolejny sparing drugoligowca w najbliższą sobotę z MKS-em Kluczbork. Dziękuję za śledzenie relacji na lajfy.com. (15:16:49)

Artur

Gole: 82. Drozdowski – 75. Bednarz, 83. Bednarz

Kartki:   26. Brychlik (BSK), 69. Paleta (BSK)

ROW 1964 Rybnik: I połowa: Kajzer – 17. Jaroszewski, 3. Grolik, 5. Szczurek, 7. Orzeł, 19. B. Slisz, 6. Mandrysz, 8. Płonka, 13. Spratek, 10. Siwek, 16. Potoniec

II połowa: 1. Procek – 18. Gojny, 20. Grabiec, 5. Szczurek (76' 11. Drozdowski), 21. Testowany, 15. Jary, 18. Koleczko, 4. Nowak, 13. Spratek (55' 14. Szymura), 10. Siwek (59' 2. Koch), 17. Testowany

BKS Stal Bielsko-Biała: I połowa: 1. Kozik – 9. Rucki, 6. Dancik, 2. Prokopów, 11. Zdolski, 13. Sobala, 3. Furczyk, 17. Brychlik, 21. Iskrzycki, 8. Caputa, 7. Wiśniewski

II połowa: 12. Chmiel – 18. Dzionsko, 14. Dudała, 15. Krzemień, 19. Paleta, 22. Bednarz, 4. Czaicki, 20. Lewandowski, 5. Luke, 16. Karcz, 10. Kocur