Leicester – Tottenham 0:2 (koniec) | Liverpool – Exeter City 3:0 (koniec)
Leicester City
0:2 (0:1)
Tottenham Hotspur
Środa 20.01.2016, 20:45 • King Power Stadium, Leicester • Puchar Anglii • 3. runda

Od 46. minuty na boisku pojawił się Okazaki, co wskazywało, że gospodarze zamierzają odrobić stratę jednej bramki. Pierwszy kwadrans po zmianie stron wyglądał obiecująco dla Leicester, jednak wciąż nie potrafili pokonać Vorma. W 66. minucie wynik spotkania ustalił Chadli, zabijając marzenia Lisów o awansie do kolejnej rundy FA CUP. Gracze Tottenhamu w kolejnej fazie rozgrywek zmierzą się Colchester.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (22:40:12)

90+3

90+3
    Centra z narożnika boiska, wybijają goście.

90+3
    Dośrodkowanie w pole karne gości, głową uderza Ulloa, ponownie broni Vorm.

90+3
    W pojedynku biegowym Dier i Vardy, z bramki wychodzi Vorm, który zażegnuje niebezpieczeństwo.

90+1
    O trzy minuty przedłuża drugą połowę sędzia spotkania.

90
    Żółtą kartkę otrzymuje Albrighton (Leicester City F.C.).
    90. Okazja Albrightona (LEC)

90
    Chilwell dośrodkowuje na piąty metr do Albrightona, ten uderza bez przyjęcia, dobrze broni Vorm.

88
    Niedokładnie przyjmuje Wasilewski, aut dla Tottenhamu.

88
    Inler rozciąga na prawe skrzydło do Albrightona, lepiej ustawiony Alli przejmuje piłkę.

87
    Vardy decyduje się na strzał sprzed pola karnego Tottenhamu, blokuje to uderzenie Dier.

86
    Pojedynek z Allim wygrywa Wasilewski.
    85. Próba Graya (LEC)

85
    Z lewego skrzydła do środka schodzi Gray. Decyduje się na strzał z trzydziestego metra. Młody pomocnik Leicester uderzył minimalnie ponad bramką.

83
    Zmiana w drużynie Tottenham Hotspur F.C.: z boiska schodzi Son, na boisku pojawia się Alli.

82
    Vardy zgrywa do Ulloi, ten opanowuje piłkę, jednak nie zdołał oddać strzału na bramkę strzeżoną przez Vorma.

82
    Eriksen posyła prostopadłe podanie do Sona, ten niestety nie opanowuje futbolówki.

81
    W pojedynku Kane z Wasilewskim, piłkę traci Anglik.

Maciej Jędrzejczyk

Gole: 40. Heung-min, 66. Chadli

Kartki:   90. Albrighton (LEC) – 20. Davies (TOT)

Posiadanie piłki: 40 % : 60 %.
    Strzały celne: 4:4. Strzały niecelne: 4:6. Rzuty rożne: 3:8. Spalone: 1:1. Foule: 6:13.
    Leicester City: Schmeichel – Simpson (63' Albrighton), Wasilewski, Benalouane, Chilwell – King, Inler, Drinkwater (46' Okazaki)– Dyer (74' Vardy), Ulloa, Gray
    Zmiany: Schwarzer – Albrighton, Kante, Mahrez, Morgan, Okazaki, Vardy

Tottenham Hotspur: Vorm – Walker, Dier, Wimmer, Davies – Carroll, Bentaleb – Lamela (60' Kane), Eriksen, Chadli (73' Onomah), Son (83' Alli)
    Zmiany: Lloris – Alli, Kane, Onomah, Trippier, Vertonghen, Winks