PŚl Gliwice – UŚ Katowice 4:1 (koniec) | WSB Dąbrowa Górnicza – AWF Katowice 4:3 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – UE Wrocław 4:0 (koniec)
AWF Wrocław – UWr Wrocław 1:3 (koniec) | PO Opole – UPr Wrocław 1:3 (koniec) | AJD Częstochowa – PO Wrocław 6:2 (koniec)
UO Opole – UE Katowice 4:8 (koniec) | UZ Zielona Góra – UWr Wrocław 6:1 (koniec) | UPr Wrocław – UŚ Katowice 3:2 (koniec)
AWF Katowice – PO Wrocław 3:1 (koniec) | UE Wrocław – UE Katowice 3:2 (koniec) | AJD Częstochowa – WSB Dąbrowa Górnicza 10:3 (koniec)
PO Opole – PŚl Gliwice 1:0 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – UO Opole 3:2 (koniec)
Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej
4:3 (-:-)
Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach
Piątek 22.01.2016, 09:00 • Hala Sportowa Mysłowice. • Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał • Grupa A

Dość niespodziewanie WSB Dąbrowa Górnicza wygrywa swój mecz 4:3 z AWF-em Katowice! (10:00:57)

29:07
    Gol dla AWF-u Katowice!
    PAWEŁ WIŚNIEWSKI w końcówce trafia do własnej bramki!

28:06
    Gol dla Wyższej Szkoły Biznesu w Dąbrowie Górniczej!
    Druga bramka MICHAŁA SZAFARCZYKA w tym meczu!!! Znowu trafia on do siatki strzałem z lewego skrzydła!!!

27:30
    AWF Katowice wycofuje bramkarza i ostatnie minuty grać będzie z dodatkowym graczem w polu.

26:35
    DAWID PASIERBEK daje jeszcze nadzieję katowiczanom na korzystny wynik!!!

25:12
    Kapitalnie wykończył teraz akcję na lewej stronie boiska MICHAŁ SZAFARCZYK!!! Jego strzał z ostrego kąta trafia idealnie w dalszy róg bramki!!!

25:00
    To już ostatnie pięć minut meczu. W drugiej części więcej okazji mają piłkarze z Dąbrowy Górniczej i dzięki temu prowadzą.

24:35
    Obie drużyny mają na koncie po dwa przewinienia. Uderzenie z ostrego kąta oddaje Wiśniewski, a piłka po rykoszecie wychodzi na korner.

24:15
    Zbliżamy się coraz bardziej do zakończenia pierwszego spotkania tej grupy. Niespodziewanie WSB Dąbrowa Górnicza prowadzi 2:1 z AWF-em Katowice.

23:17
    Michał Markiewicz uderzał z lewej strony pola karnego, a piłka minimalnie przelatuje obok słupka rywali.

22:30
    O czas prosił trener Wyższej Szkoły Bankowej z Dąbrowy Górniczej. Może jego drużyna sprawić naprawdę ogromną niespodziankę.

22:17
    Świetnie zachował się pod bramka rywali PRZEMYSŁAW TRZCINA i pokonuje bramkarza rywali!!!

22:13
    W tej połowie mamy mniej sytuacji strzeleckich. Nadal utrzymuje się wynik z pierwszej połowy.

21:00
    Od autu na własnej połowie boiska grę wznowi drużyna katowicka. Starał się dobrze w ofensywie zagrywać Bryk.

20:10
    Groźne akcje wyprowadził zespół z Katowic i ostatecznie pierwszy faul w tej połowie popełnia Dąbrowa Górnicza.

19:25
    Dość szybko dwa przewinienia w tej połowie złapał zespół AWF Katowice

18:12
    Michał Terefenko po indywidualnej akcji środkiem pola oddał uderzenie z dystansu, ale został odpowiednio zablokowany.

Dawid Czempisz

Gole: 7. Wiśniewski, 23. Trzcina, 26. Szafarczyk, 29. Szafarczyk – 2. Pasierbek, 27. Pasierbek, 30. Wiśniewski (sam.)

Wyższa Szkoła Biznesu w Dąbrowie Górniczej: Belcik, Szafarczyk – Szafarczyk, Stawski, Opiłka, Trzcina, Latos, Terefenko, Wiśniewski, Hoj, Klymov.
    Akademia Wychowania Fizycznego w Katowicach: Widuch – Bryk, Barteczka, Markiewicz, Pasierbek, Binkowski, Ogryzek, Jania, Makowski, Kuliński.