Clearex – Chorzów 12:8 (koniec)
Clearex Chorzów
12:8 (8:2)
Ruch Chorzów
Piątek 22.01.2016, 18:20 • Hala przy ulicy Dąbrowskiego, Chorzów • Mecze towarzyskie

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (19:31:58)

Spotkanie zakończyło się okazałym triumfem Clearexu Chorzów, co nie jest jakąś wielką niespodzianką. Gole po stronie zwycięzców zdobywali Miozga, Zastawnik (2), Szewczyk (sam.), Omylak, Łuszczek, Wojtyna (2), Golly (2), Siadul oraz Salisz. Trafienia dla pokonanych zainkasowali Zieńczuk, Stępiński (2), Siedlik (2), Koj, a także Efir i Hanzel.

40:00

39:00
    Wojtyna uderzał z prawej flanki. Kompletnie nieudana próba. Piłka poszybowała dość daleko obok słupka.

38:15
    Niebawem usłyszymy dźwięk syreny kończącej ten pojedynek. Miejscowi jeszcze atakują, jednak niewiele z tego wynika.

37:15
    Gol dla Ruchu Chorzów!
    Strzelcem bramki ŁUKASZ HANZEL, który wykorzystał fenomenalne podanie od Marka Zieńczuka.

37:00
    Do zakończenia dzisiejszej rywalizacji pozostały zaledwie trzy minuty. Aktualnie w natarciu znajdują się "Niebiescy".

36:44
    Sporo szczęścia mieli teraz gospodarze. Pasierbek doskonale zastawił dostęp do pustej bramki!

36:00
    Ależ świetnie interweniował Lech! Wyśmienita obrona goalkeepera chorzowskiego Ruchu. Pasierbek zatrzymany!

35:30
    Gol dla Clearexu!
    Strzelcem bramki TOMASZ GOLLY. Ależ błyskawiczny cios wyprowadzili gospodarze. Rozpętała nam się prawdziwa wojna!

35:15
    Strzelcem bramki ŁUKASZ SIEDLIK. Momentalna odpowiedź drużyny z Ekstraklasy!

34:40
    KRZYSZTOF SALISZ znalazł się w sytuacji sam na sam z Lechem i bez większego problemu go przelobował. Jedenaste trafienie wędruje na konto miejscowych!

34:23
    Podgórski uderzał tuż obok słupka. Całkiem niezła próba, znów zrobiło się bardzo, ale to bardzo groźnie!

34:00
    Hejlman coraz częściej znajduje się w opałach. "Niebiescy" nabrali wiatru w żagle i pokazują co potrafią. Wyrównał nam się ten pojedynek.

33:13
    Strzelcem bramki MICHAŁ EFIR. Bardzo ładne trafienie. "Niebiescy" niwelują straty z pierwszej połowy!

32:13
    Szewczyk otrzymał niezłe podanie od Cichockiego, a następnie trafił w boczną siatkę. Następnie niecelnie uderzał Siadul.

32:00
    "Niebiescy" szybko przechwycili inicjatywę. Do zakończenia dzisiejszej rywalizacji pozostało osiem minut.

31:23
    Znów zagotowało się pod bramką drużyny z Futsal Ekstraklasy, ale ostatecznie zagrożenie zostało oddalone.

Mateusz

Gole: 3. Miozga, 8. Zastawnik, 9. Szewczyk (sam.), 11. Omylak, 13. Zastawnik, 16. Łuszczek, 20. Wojtyna, 20. Wojtyna, 23. Golly, 25. Siadul, 35. Salisz, 36. Golly – 11. Zieńczuk, 18. Stępiński, 22. Siedlik, 30. Koj, 31. Stępiński, 34. Efir, 36. Siedlik, 38. Hanzel

Clearex Chorzów: Ulfik, Dworzecki, Purolczak, Hejlman – Gładczak, Miozga, Golly, Salisz, Seget, Omylak, Budniak, Wojtyna, Łuszczek, Pasierbek, Zastawnik, Siadul.
    Ruch Chorzów: Lech, Putnocky, Skaba – Grodzicki, Konczkowski, Szyndrowski, Koj, Lenartowski, Mazek, Hanzel, Cichocki, Szewczyk, Korczyński, Trojak, Efir, Iwański, Oleksy, Podgórski, Włodyka, Moneta, Siedlik, Surma, Zieńczuk, Setla, Stępiński.

Sędziowie: Sebastian Stawicki – Tomasz Frąk