PŚl Gliwice – UŚ Katowice 4:1 (koniec) | WSB Dąbrowa Górnicza – AWF Katowice 4:3 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – UE Wrocław 4:0 (koniec)
AWF Wrocław – UWr Wrocław 1:3 (koniec) | PO Opole – UPr Wrocław 1:3 (koniec) | AJD Częstochowa – PO Wrocław 6:2 (koniec)
UO Opole – UE Katowice 4:8 (koniec) | UZ Zielona Góra – UWr Wrocław 6:1 (koniec) | UPr Wrocław – UŚ Katowice 3:2 (koniec)
AWF Katowice – PO Wrocław 3:1 (koniec) | UE Wrocław – UE Katowice 3:2 (koniec) | AJD Częstochowa – WSB Dąbrowa Górnicza 10:3 (koniec)
PO Opole – PŚl Gliwice 1:0 (koniec) | PWSZ Wałbrzych – UO Opole 3:2 (koniec)
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu
3:2 (1:1)
Uniwersytet Opolski
Piątek 22.01.2016, 17:10 • Hala Szopienice, Katowice • Akademickie Mistrzostwa Polski - Półfinał • Grupa C

PWSZ pokonuje 3:2 Uniwersytet Opolski po naprawdę cudownym widowisku. (18:15:08)

29:35
    Mateusz Jaroś miał swoją kolejną już okazję w tym meczu! Po cudownej kontrze zdołał on świetnie uderzyć, ale przegrał pojedynek z bramkarzem!

29:10
    Od własnej połowy z akcją wychodzili zawodnicy z Wałbrzycha, ale popełnili fatalny błąd i tracą futbolówkę.

28:50
    Maciej Koctorz mocno i precyzyjnie uderzył z przedłużonego rzutu karnego, ale golkiper wałbrzyskiego teamu kapitalnie obronił!

28:48
    Przedłużony rzut karny dla Uniwersytetu Opolskiego!

27:59
    Gol dla Uniwersytetu Opolskiego!
    PATRYK STASIAK przedzierał się środkiem pola i świetnym uderzeniem w róg bramki pokonał bezradnego golkipera!!!

27:40
    Jan Rytko powinien dzisiaj zdobyć zdecydowanie więcej bramek! Kolejny już raz zmarnował ten zawodnik przedłużony rzut karny!

27:10
    Niezłą sytuację mieli zawodnicy z Wałbrzycha, ale uderzenie Rafała Lubera umiejętnie wybronił golkiper opolskiego teamu!

26:31
    Mateusz Cichoń przedzierał się prawą stroną boiska, ale jego dośrodkowanie było bardzo słabej jakości i wychodzi za boisko.

26:00
    Cztery minuty do zakończenia spotkania. Zdecydowanie bliżej wygranej jest zespół z Wałbrzycha, ale blisko zdobycia bramki był teraz Mateusz Ptak.

25:16
    Timeout dla gospodarzy.

25:01
    Mamy kolejne przewinienie zespołu PWSZ Wałbrzych i aktualnie po cztery przewinienia mają obie drużyny.

24:20
    Więcej przewinień mają nadal zawodnicy z Uniwersytetu Opolskiego. Jedno mniej na chwilę obecną mają rywale.

23:23
    Mamy chwilową przerwę w grze. Po chwili jednak ładną akcję na skrzydle skonstruował Mateusz Ptak, ale mocnym strzałem nie zaskoczył bramkarza.

23:01
    Gol dla PWSZ Wałbrzych!
    JAK RYTKO przymierzył tym razem zdecydowanie lepiej i pewnie trafił w sam narożnik bramki przeciwnej drużyny!

22:32
    PWSZ Wałbrzych nadal szuka swoich okazji i Mateusz Jaroś potężnie uderzał z dystansu, ale golkiper znowu wyczuł jego intencje!

22:01
    Z przedłużonego rzutu karnego myli się Jan Rytko! Tym razem uderzał ten zawodnik mocno po ziemi, ale spudłował!

Dawid Czempisz

Gole: 6. Luber, 19. Jaroś, 24. Rytko (10 m rzut karny) – 11. Koctorz, 28. Stasiak

Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Wałbrzychu: Stitou-Jarosiński, Jaroś, Krawiec, Rytko, Radziemski, Śmiałowski, Truszczyński, Jasiński, Luber,
    Uniwersytet Opolski: Walkowicz-Górecki, Cichoń, Stasiak, Mazurek, Krzywiński, Grabowski, Derda, Ptak, Wojciechowski, Koctorz,

Sędziowie: Grzegorz Wiercioch, Mariusz Krupa, Aleksandra Guzek