Zagłębie S. – GKS T. 0:1 (koniec) | Śląsk – Banik 1:1 (koniec) | Korona – Shijiazhuang 0:0 (koniec)
Lech P. – Dynamo Kij. 0:2 (koniec) | Pogoń – Târgu Mureş 0:0 (koniec) | Piast – Alcoyano 0:0 (poz.)
ROW Rybnik – Knurów 4:1 (koniec)
Korona Kielce
0:0 (0:0)
Shijiazhuang Ever Bright
Środa 27.01.2016, 14:00 • Larnaka, Cypr • Spotkania towarzyskie

Korona Kielce w pierwszym meczu sparingowym, na zgrupowaniu na Cyprze remisuje bezbramkowo z chińską drużyną Shijiazhuang Ever Bright. (15:47:52)

90

75
    Ostatni kwadrans gry, czy doczekamy się trafień?

73
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Cabrera, na boisku pojawia się Przybyła.

60
    Godzina gry za nami. Groźnie było na początku drugiej odsłony, kiedy obie ekipy wypracowały sobie po dwie bramkowe sytuacje. Wynik nadal bez zmian.

46
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Małkowski, na boisku pojawia się Trela.

46
    Zmiana w drużynie Korona Kielce: z boiska schodzi Gabovs, na boisku pojawia się Mokrzycki.

46

Po pierwszych 45 minutach gry, Korona Kielce remisuje bezbramkowo z Shijiazhuang Ever Bright. Kielczanie w końcówce pierwszej połowy mogli objąć prowadzenie, ale Cabrera chybił z bliskiej odległośći.

45

30
    30 minuta gry na Cyprze. Nadal bez bramek.

5
    Pierwsze minuty za nami. Inicjatywa Korony, która odważnie naciera na bramkę chińskiego rywala.

Korona rozpoczęła w składzie: Małkowski – Gabovs, Kwiecień, Dejmek, Sylwestrzak, Jovanović, Aankour, Trafford, Pawłowski, Pylypchuk, Cabrera.

1

Zapraszamy na relacje live do portalu Lajfy.com.

Shijiazhuang Ever Brigh to klub rodem z Chin. Drużyna ta jest stosunkowo młoda, założona została w 2011 roku, a obecnie występuje w chińskiej Superlidze.

W towarzyskim meczu, który rozegrany zostanie podczas obozu przygotowawczego na Cyprze, Korona Kielce zmierzy się z dość egzotycznym rywalem – Shijiazhuang Ever Brigh.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..