Toruń – Unia S.K. 0:0 (10:15) | Górnik Z. – Sabadell 2:1 (koniec) | Toruń – GOSiRKi Piaseczno 0:0 (13:00)
Zagłębie L. – Ried 1:0 (koniec) | Wisła K. – Botew 3:1 (koniec) | Cracovia – La Hoya Lorca 1:0 (koniec)
Górnik Ł. – Rubin 1:0 (koniec)
Cracovia
1:0 (1:0)
La Hoya Lorca CF
Czwartek 28.01.2016, 16:00 • Pinatar Arena, Murcia • Spotkania towarzyskie

Cracovia skromnie 1:0 pokonuje hiszpańskiego rywala. Gola zdobył Jendrisek. (17:56:28)

90+3

90+3
    Jeszcze korner dla La Hoya. Arbitrowi chyba zaciął się znów zegarek.

90+3
    Niepewna, ale szczęśliwa interwencja bramkarza na przedpolu.

90+2
    Faul Pasów na 25. metrze i zdaje się, że ostatnia szansa w dzisiejszym spotkaniu.

90
    Covilo ukarany żółtkiem za faul i odepchnięcie rywala.

89
    Pozycyjny atak Cracovii. Faulowany po chwili Cetnarski.

85
    Niecelne uderzenie z rzutu wolnego. Jeszcze około pięciu minut gry, chyba, że arbiter zdecyduje się zakończyć spotkanie nieco wcześniej – podobnie, jak pierwszą połowę.

84
    Rzut wolny dla La Hoya w okolicach 20. metra. Upadł jeden z czarnoskórych graczy hiszpańskiej ekipy i będzie bardzo groźnie!

84
    Jedni, jak i drudzy grają teraz dość ofensywnie.

81
    Tym razem rzut rożny nie przynosi żadnego zagrożenia.

81
    Za wysokie dośrodkowanie, ale piłka spadła na 16. metr, skąd potężnie kropnął jeden z Polaków i efektowną robinsonadą popisał się golkiper La Hoya!

81
    Korner dla Cracovii.

80
    Kotłowało się przed momentem w polu karnym Pasów. Szczęśliwie defensorzy polskiej ekipy.

79
    Rymaniak uderzał bardzo niecelnie z ostrego kąta.

78
    Odważna interwencja bramkarza Cracovii, który w ostatniej chwili wygarnia piłkę spod nóg rywala.

77
    Niezła akcja Cracovii. Rywale w ostatniej chwili bronią strzał z pola karnego.

70
    20 minut do końca spotkania. Nadal Cracovia prowadzi jedną bramką, po trafieniu Jendriska.

66
    Cracovia domagała się podyktowania rzutu wolnego na skraju pola karnego, lecz arbiter pozostał niewzruszony.