Toruń – Unia S.K. 0:0 (10:15) | Górnik Z. – Sabadell 2:1 (koniec) | Toruń – GOSiRKi Piaseczno 0:0 (13:00)
Zagłębie L. – Ried 1:0 (koniec) | Wisła K. – Botew 3:1 (koniec) | Cracovia – La Hoya Lorca 1:0 (koniec)
Górnik Ł. – Rubin 1:0 (koniec)
Wisła Kraków
3:1 (1:1)
Botew Płowdiw
Czwartek 28.01.2016, 15:00 • Belek • Spotkania towarzyskie

Na ten moment to już wszystko. Serdecznie dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Korzystając z okazji zachęcamy do częstszego odwiedzania naszego portalu. Do usłyszenia! (17:01:36)

Spotkanie zakończyło się dwubramkowym triumfem "Białej Gwiazdy". Przypomnijmy, że dwa trafienia na koncie Wisły zapisał Paweł Brożek, natomiast jednego gola dołożył Patryk Małecki. Honorową bramkę dla pokonanych zainkasował Nedelev. Cóż tu więcej dodawać – generalnie mecz był dość przeciętny, dopiero w ostatnich minutach tejże potyczki zaczęło się robić ciekawiej.

90+1

90
    Regulaminowy okres rywalizacji za nami. Przed momentem znów zaatakowali krakowianie, jednak dośrodkowanie jednego z Wiślaków było bardzo kiepskie. Piłka w posiadaniu rywali.

88
    Zrobiło się całkiem groźnie! Bułgarzy momentalnie przeprowadzili kontratak. Zza pola karnego uderzał Kamberov. Futbolówka poszybowała minimalnie ponad bramką strzeżoną przez Buchalika!

87
    Gol dla Wisły!
    Mamy trzecie trafienie na koncie gości z Małopolski! PAWEŁ BROŻEK świetnie zgarnął piłkę, następnie wbiegł w pole karne i z łatwością umieścił ją w siatce!

86
    W Belek jest już dość ciemno, druga połowa toczy się przy świetle jupiterów. Powoli zmierzamy ku końcowi tej niezbyt ciekawej potyczki.

85
    Aktualnie gracze reprezentujący "Białą Gwiazdę" wymieniają się podaniami na własnej połowie. Nie ma zbyt wielkiego pośpiechu, jeśli chodzi o konstruowanie kolejnych ataków.

84
    Tutaj już raczej nic się nie zmieni. Bułgarzy próbują wyprowadzić jakiś groźniejszy atak, jednak krakowianie w mgnieniu oka neutralizują wszelakie zapędy przeciwników.

83
    Niezły atak Bułgarów, ale piłka poszybowała dość daleko obok bramki strzeżonej przez Buchalika. Po chwili jeden z zawodników Wisły znalazł się na pozycji spalonej.

81
    I znów mamy trochę niedokładności, piłka często zmienia właściciela. Obraz rywalizacji nie ulega większym modyfikacjom.

80
    Czas na ostatnie dziesięć minut rywalizacji w ramach tego spotkania. Teraz zaatakować próbują Bułgarzy, ale rywale stawiają twarde warunki w defensywie.

78
    Trzeba przyznać, że to trafienie należało się krakowianom. W ostatnich minutach zespół z naszego kraju prezentował się lepiej.

77
    Ładnie zaatakowali gracze "Białej Gwiazdy", co przyniosło efekt w postaci trafienia! Bardzo dobre dośrodkowanie Drzazgi na bramkę zamienić zdołał PAWEŁ BROŻEK. "Wiślacy" na prowadzeniu!

76
    Wiślacy mają kłopot z przedarciem się do ataku. Obecnie oglądamy sporo walki w środku pola, za wiele się nie zmienia.

75
    Do zakończenia tego meczu kontrolnego pozostał już tylko kwadrans. Tymczasem mamy kolejną zmianę w szeregach Bułgarów – boisko opuścił Orlin Starokin.

74
    "Biała Gwiazda" prezentuje całkiem dobrą grę w defensywie. Małopolanie sporadycznie tracą futbolówkę. Generalnie nie dzieje się zbyt wiele.

73
    Teraz w posiadaniu piłki znaleźli się rywale zespołu z naszego kraju, jednak niewiele z tego wynika.

Mateusz

Gole: 43. Małecki, 77. Brożek, 87. Brożek – 21. Nedelev

Wisła Kraków: I połowa: Miśkiewicz – Pietrzak, Sadlok, Uryga, Ondrasek, Cywka, Burliga, Guzmics, Bałaszow, Bartosz, Małecki.

II połowa: Buchalik – Burliga, Głowacki, Sadlok, Pietrzak – Cywka, Małecki (69. Brożek), Boguski, Drzazga, Bałaszow (70. Guerrier) – Ondrasek (61. Crivellaro).

Zmiany: Buchalik – Jović, Głowacki, Boguski, Drzazga, Brożek, Kujawa, Żemło, Crivellaro, Gurerrier.

Botew Płowdiw: Golas (46. Galev) – Oshtipko (60. Marin), Dimitrov (46. Terziev), Hristov (60. Filipov), Nedelew (48. Milev), Nelson (60. Kolev), Kifueti (60. Ignatov), Starokin, Baltanov (60. Kamberov), Gamakov (48. Usain), Ognyanov.