Toruń – Unia S.K. 0:0 (10:15) | Górnik Z. – Sabadell 2:1 (koniec) | Toruń – GOSiRKi Piaseczno 0:0 (13:00)
Zagłębie L. – Ried 1:0 (koniec) | Wisła K. – Botew 3:1 (koniec) | Cracovia – La Hoya Lorca 1:0 (koniec)
Górnik Ł. – Rubin 1:0 (koniec)
Górnik Łęczna
1:0 (1:0)
FC Rubin Kazan
Czwartek 28.01.2016, 17:00 • Portimão • Spotkania towarzyskie

Dziękujemy za uwagę. Pozdrawia redakcja lajfy.com! (18:52:00)

Za nami kolejny sparing Górnika, który kończy się zwycięstwem. Trzeba przyznać, że zawodnicy z Łęcznej pokazali się z dobrej strony, ale nadal brakuje pewności w rozegraniu piłki. Rubin był lepszy technicznie, ale nie potrafił dobrze wykończyć swoje ataki.

90+2

88
    Korner dla Rubina.

85
    Ostatnie pięć minut spotkania. W ataku drużyna Rubina.

82
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Bartkus, na boisku pojawia się Rodic.

81
    Marcos świetnie powalczył z obrońcą i wywalczył dla swojego zespołu rzut wolny.

79
    Korner dla Rubina. Świetna interwencja golkipera Górnika! Jeden z zawodników z Kazania główkował, a kolejny strzelał z linii szesnastki, ale całe szczęście nad poprzeczką.

77
    Przez moment zagotowało się pod bramką Górnika. Z bramki wybiegł Bartkus, ale zawodnik z Kazania nie był w stanie skierować piłki do pustej bramki.

76
    Zmiana w drużynie Górnik Łęczna: z boiska schodzi Bonin, na boisku pojawia się Sasin.

76
    Żółtą kartkę otrzymuje Danielewicz (Górnik Łęczna).

76
    Rzut wolny dla Rubina.

75
    Kwadrans gry do końca spotkania.

71
    Szybka kontra Górnika. Śpiączka świetnie się zrozumiał z Danilewiczem, ale we wszystko wtrącili się obrońcy z Kazania.

70
    Śpiączka świetnie walczył z obrońcami, ale nie zdołał ich oszukać, co zakończyło się rzutem z autu dla Rubina.

67
    Tkachuk ładnie uderzył z rzutu wolnego, ale minimalnie się pomylił. To była dobra okazja do wyrównania.

66
    Górnik musi poradzić sobie z kolejnymi zagrożeniami. W ciągu dwóch minut arbiter podyktował dwa rzuty wolne dla Rubina w bliskiej okolicy bramki Bartkusa.

63
    Wynik bez zmian. Przy piłce Rubin. Górnik ustawiony na grę pod kontrę.

60
    Kontra Górnika. Marcos świetnie wyprowadził piłkę i starał się dograć do Śpiączki, ale piłkę przejął w polu karnym Bozic. Próba strzału w wykonaniu zawodnika Górnika nieudana.

MZ

Piotr

Gole: 1. Świerczok

Kartki:   76. Danielewicz (LCZ) – 53. Tkachuk (RKZ)

Górnik Łęczna: I połowa: Bartkus – Mierzejewski, Pruchnik, Bożić, Jakubik – Bogusławski, Tymiński – Bonin, Pitry, Piesio, Świerczok.
    II połowa: Bartkus (82. Rodic) – Mierzejewski, Pruchnik, Bożić, Jakubik – Nowak, Danielewicz – Bonin (76. Sasin), Pitry, Marcos – Śpiączka.

FC Rubin Kazan: Ryzhikov – Kuzmin, Kvirkvelia, Kambolov, Cotugno, Kanunnikov, Kislyak, Tkachuk, Caktaš, Dević, Portnyagin.
    Zmiany: Akmurzin, Filtsov, Sorokin, Bibilov, Bilyaletdinov, Dyadyun, Dzhalilov, Akhmetov