Toruń – Unia S.K. 0:0 (10:15) | Górnik Z. – Sabadell 2:1 (koniec) | Toruń – GOSiRKi Piaseczno 0:0 (13:00)
Zagłębie L. – Ried 1:0 (koniec) | Wisła K. – Botew 3:1 (koniec) | Cracovia – La Hoya Lorca 1:0 (koniec)

Gol dla Wisły!
    Mamy trzecie trafienie na koncie gości z Małopolski! PAWEŁ BROŻEK świetnie zgarnął piłkę, następnie wbiegł w pole karne i z łatwością umieścił ją w siatce!

77
    Ładnie zaatakowali gracze "Białej Gwiazdy", co przyniosło efekt w postaci trafienia! Bardzo dobre dośrodkowanie Drzazgi na bramkę zamienić zdołał PAWEŁ BROŻEK. "Wiślacy" na prowadzeniu!

43
    Krakowianie zdołali doprowadzić do wyrównania. Bardzo ładnym uderzeniem zza pola karnego popisał się PATRYK MAŁECKI. Golas nie miał większych szans na odnotowanie skutecznej interwencji.

21
    Gol dla Botewa Płowdiw!
    Rywale krakowskiej Wisły zdołali wysforować się na prowadzenie. Piłkę w bramce strzeżonej przez Miśkiewicza umieścił TODOR NEDELEV. Ładne uderzenie głową.

Mateusz

Gole: 43. Małecki, 77. Brożek, 87. Brożek – 21. Nedelev

Wisła Kraków: I połowa: Miśkiewicz – Pietrzak, Sadlok, Uryga, Ondrasek, Cywka, Burliga, Guzmics, Bałaszow, Bartosz, Małecki.

II połowa: Buchalik – Burliga, Głowacki, Sadlok, Pietrzak – Cywka, Małecki (69. Brożek), Boguski, Drzazga, Bałaszow (70. Guerrier) – Ondrasek (61. Crivellaro).

Zmiany: Buchalik – Jović, Głowacki, Boguski, Drzazga, Brożek, Kujawa, Żemło, Crivellaro, Gurerrier.

Botew Płowdiw: Golas (46. Galev) – Oshtipko (60. Marin), Dimitrov (46. Terziev), Hristov (60. Filipov), Nedelew (48. Milev), Nelson (60. Kolev), Kifueti (60. Ignatov), Starokin, Baltanov (60. Kamberov), Gamakov (48. Usain), Ognyanov.