Rekord – Kalisz 2:1 (koniec) | Wieliczka – Mikołów 2:3 (koniec) | Chrzanów – TAF Toruń 1:1 (koniec)
Łęczyca – AZS UW 2:1 (koniec) | Tarnów – Kalisz 3:1 (koniec) | Wikielec – Mikołów 1:1 (koniec)
Tryńcza – TAF Toruń 1:0 (koniec) | Ruda Śląska – AZS UW 4:2 (koniec) | Rekord – Tarnów 6:3 (koniec)
Wikielec – Wieliczka 5:2 (koniec) | Tryńcza – Chrzanów 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Łęczyca 1:3 (koniec)
Kalisz – Wieliczka 4:2 (koniec) | TAF Toruń – AZS UW 4:5 (koniec) | Wieliczka – TAF Toruń 2:8 (koniec)
Kalisz – AZS UW 4:3 (koniec)
Junior Hurtap Łęczyca
2:1 (1:1)
AZS UW Wilanów
Sobota 30.01.2016, 10:50 • Hala w Cygańskim Lesie, Bielsko-Biała • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 • Grupa D

20:00
    Koniec meczu. (11:15:20)

19:28
    To decydująca sytuacja dla wyniku spotkania. Rzut karny dla Drukarza Warszawa i strzelec trafił prosto w nogę golkipera!

18:20
    Ale się ratują futsaliści z Łęczycy. Jedna z fanek Drukarza Warszawa popędza zawodników. I chyba słusznie, bo zostało mało czasu na wyrównanie.

17:30
    Tak samo jak w pierwszej połowie Drukarz miał możliwość, by błyskawicznie przywrócić remis na tablicy wyników, ale tym razem Łęczyca została uratowana przez swojego bramkarza.

15:57
    Gol dla Łęczycy!

Drugi raz Junior Hurtap wychodzi na prowadzenie. Kara za błąd w wyprowadzeniu piłki była błyskawiczna! Przejęcie i uderzenie wprost do siatki KACPRA GÓRALCZYKA!

14:40
    Totalnie nieprzygotowany był gracz Drukarza Warszawa, a gdyby było inaczej, to mógł skierować piłkę z bliska do bramki. Zamiast huknąć z półwoleja, trącił futbolówkę w objęcia bramkarza.

13:55
    Ale złe rozegranie rzutu wolnego. Nie dość, że nie było mowy o zdobyciu gola przez Łęczycę, to jeszcze na dodatek naraziła się na kontratak.

13:05
    Mniej strzałów w ostatnich minutach widowiska. Zorganizowali się w obronie gracze po obu stronach boiska. Czuć nastrój wyczekiwania na trybunach.

11:20
    Wydaje się, że futsaliści w czerwonych koszulkach przejmują inicjatywę. Przed przerwą spotkanie było bardzo, ale to bardzo wyrównane. Potwierdza to zresztą wynik.

10:20
    Łęczyca w ataku pozycyjnym. Ma korner, ale złe, krótkie rozegranie i muszą obejść się smakiem gola zawodnicy Juniora Hurtap.

10:01

10:00

08:50
    Minuta do przerwy. Odgryzają się warszawianie. Tak samo jak Junior Hurtap Łęczyca chcą zanieść na przerwę prowadzenie. Ostatnie uderzenie zostało jednak zablokowane.

07:35
    Piłka na połowie Drukarza Warszawa. Przeciwnik próbował zagrozić po akcji skrzydłem. Podwoili tam krycie futsaliści ze stolicy Polski.

06:05
    Spotkanie znacznie atrakcyjniejsze pod względem liczby sytuacji podbramkowych od poprzedniego. Obie drużyny prezentują na dodatek podobny poziom, więc będzie jeszcze ciekawie.

04:50
    Gol dla Drukarza AZS UW Warszawa!

Po prostu błyskawiczne wyrównanie. Podanie z lewego skrzydła do środka i niby łatwe, leciutkie uderzenie KAMILA MARCZAKA, a piłka wturlała się w narożnik bramki!

04:27

Cierpliwość popłaciła się. Po chwili piłka wróciła w posiadanie Juniora i została umieszczona z bliska w siatce przez MATEUSZA SOBOCIŃSKIEGO!

03:40
    Futsaliści z Warszawy zaczynają zbierać faule. Ekipa z Łęczycy nie pchała piłki na siłę w pole karne przeciwnika.

02:40
    Riposta Juniora Hurtap Łęczyca i łapią się za głowy futsaliści tego klubu, ponieważ szansa na otworzenie wyniku była wyśmienita.

Gole: 5. Sobociński, 16. Góralczyk – 5. Marczak

Junior Hurtap Łęczyca: Fogiel, Góralczyk, Pacałowski, Kasierski, Kaźmierczak, Zdończyk, Królikowski, Błoch, Mnatsakanyan, Marciniak, Włodarczyk, Sobczak, Sobociński.

AZS UW Wilanów: Andrzejczak, Filipiuk, Gawryś, Marczak, Maśniak, Rogala, Sadkowski, Staniszewski, Stępień, Gnypek.