Rekord – Kalisz 2:1 (koniec) | Wieliczka – Mikołów 2:3 (koniec) | Chrzanów – TAF Toruń 1:1 (koniec)
Łęczyca – AZS UW 2:1 (koniec) | Tarnów – Kalisz 3:1 (koniec) | Wikielec – Mikołów 1:1 (koniec)
Tryńcza – TAF Toruń 1:0 (koniec) | Ruda Śląska – AZS UW 4:2 (koniec) | Rekord – Tarnów 6:3 (koniec)
Wikielec – Wieliczka 5:2 (koniec) | Tryńcza – Chrzanów 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Łęczyca 1:3 (koniec)
Kalisz – Wieliczka 4:2 (koniec) | TAF Toruń – AZS UW 4:5 (koniec) | Wieliczka – TAF Toruń 2:8 (koniec)
Kalisz – AZS UW 4:3 (koniec)
Rekord Bielsko-Biała
6:3 (1:1)
Unia Tarnów
Sobota 30.01.2016, 15:00 • Hala Sportowa, Bielsko-Biała. • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 • Grupa A

Za nami cudowny pojedynek, w którym Rekord Bielsko-Biała pokonał aż 6:3 Unię Tarnów. (15:38:39)

19:44
    Gol dla Rekordu!
    Świetnym strzałem z przedłużonego rzutu karnego pokonuje bezradnego bramkarza MARCIN KOZINA!!!

19:22
    Kolejny gol dla Rekordu!!! Tym razem świetnie zasłaniał piłkę przed rywalem zawodnik tego zespołu i ostatecznie technicznym strzałem kieruje futbolówkę do siatki!!! Gola zdobywa PIOTR WYROBA!!!

18:57
    Co to jest za pojedynek!!! Indywidualną akcją środkiem pola pognał teraz zawodnik bielskiego Rekordu i ostatecznie mierzonym uderzeniem pokonał bezradnego bramkarza!!! Bramkarza pokonuje DANIEL IWANEK!!!

18:09
    Zawodnik Rekordu świetnym kółeczkiem minął przeciwnika i momentalnie przymierzył strzałem w krótki róg. Naprawdę minimalnie się pomylił.

18:00
    Timeout dla gości.

17:35
    Nie zdołał w tej sytuacji złapać piłki podczas interwencji bramkarz Unii, ale później cudownie interweniuje przy próbie dobitki!

17:15
    Zbliżamy się coraz bardziej do zakończenia tego spotkania. Obie ekipy walczą jednak cały czas o pełną pulę i zajęcie pierwszego miejsca w grupie A.

16:35
    Już trzy przewinienia na koncie mają zawodnicy Unii Tarnów. Każde ich kolejne przewinienie będzie skutkować przedłużonym rzutem karnym.

16:00
    Z bardzo szybką kontrą wyszli teraz bielszczanie, ale intuicyjną paradą ratuje bramkarz z Tarnowa swój zespół przed utratą gola!

15:08
    Niesamowita sytuacja i znowu mamy remis!!! Po przerwie kombinacyjnie rzut wolny rozegrali Rekordziści i uderzenie z dystansu wpada do bramki!!! Błąd w tej sytuacji z pewnością popełnia tarnowski golkiper!!! Hat-trick w wykonaniu MARCINA KOZINY!!!

15:05
    Ten mecz jest z pewnością pokazem świetnej gry obu drużyn. O czas prosi jeszcze przed wykonaniem rzutu wolnego szkoleniowiec Rekordu.

14:52
    Gol dla Unii!
    Przepiękną bramkę zdobywa piekielnie mocnym uderzeniem zza pola karnego zawodnik tarnowskiego teamu!!! Otrzymał on wycofaną piłkę na dziewiątym metrze i kapitalnie przymierzył w okienko!!! Cudowną bramkę zdobywa PIOTR KLON!!!

14:19
    Świetnie w defensywie spisali się teraz miejscowi zawodnicy, którzy są gospodarzami tego turnieju.

14:00
    Taki wynik sprawia, że z pierwszego miejsca wyjdą do dalszej fazy gracze Rekordu. Unia Tarnów zajmie drugie miejsce w tej grupie.

13:33
    Oba zespołu walczą zaciekle na bielskim parkiecie. Przy piłce obecnie utrzymują się miejscowi Rekordziści.

12:53
    Minutę po stracie bramki Rekordziści doprowadzają do wyrównania!!! Świetną akcję na lewej stronie boiska finalizuje precyzyjnym strzałem w dalszy róg bramki gracz z Bielska-Białej!!! Znowu na listę strzelców wpisuje się MARCIN KOZINA!!!

12:25
    Bardzo szybko upływa czas w drugiej połowie tego spotkania. Niemal nie mamy przerw w grze i nieustannie atakują oba zespoły.

Dawid Czempisz

Gole: 9. Kozina, 13. Kozina, 16. Kozina, 19. Iwanek, 20. Wyroba, 20. Kozina (10 m rzut karny) – 7. Żurek, 11. Wantuch, 15. Klon

Rekord Bielsko-Biała: Byrski, Radomski, Antczak, Babicki, Ceglarek, Fiedor, Flaka, Groń, Iwan, Iwanek, Jura, Kania, Kowalczyk, Kozina, Nowak, Olszowski, Piszczek, Wyroba.
    Unia Tarnów: Kwiek, Jasiak, Mrózek, Baska, Chrabąszcz, Derlaga, Jaśkiewicz, Kargól, Kawula, Kościołek, Klich, Kron, Król, Kurek, Łoś, Mróz, Sumara, Skowron, Szczepanik, Wantuch, Wiszniewski, Wiśniewski, Witek, Wójcik, Żurek.