Rekord – Kalisz 2:1 (koniec) | Wieliczka – Mikołów 2:3 (koniec) | Chrzanów – TAF Toruń 1:1 (koniec)
Łęczyca – AZS UW 2:1 (koniec) | Tarnów – Kalisz 3:1 (koniec) | Wikielec – Mikołów 1:1 (koniec)
Tryńcza – TAF Toruń 1:0 (koniec) | Ruda Śląska – AZS UW 4:2 (koniec) | Rekord – Tarnów 6:3 (koniec)
Wikielec – Wieliczka 5:2 (koniec) | Tryńcza – Chrzanów 1:1 (koniec) | Ruda Śląska – Łęczyca 1:3 (koniec)
Kalisz – Wieliczka 4:2 (koniec) | TAF Toruń – AZS UW 4:5 (koniec) | Wieliczka – TAF Toruń 2:8 (koniec)
Kalisz – AZS UW 4:3 (koniec)
Gwiazda Ruda Śląska
1:3 (0:2)
Junior Hurtap Łęczyca
Sobota 30.01.2016, 17:15 • Hala Rekordu, Bielsko-Biała • Młodzieżowe Mistrzostwa Polski U-14 • Grupa D

Koniec fazy grupowej na tym turnieju. W ostatnim spotkaniu Hurtap Łęczyca pokonał Gwiazdę Ruda Śląska 3:1! (17:55:35)

19:09
    Gol dla Łęczycy!
    Hurtap w ostatniej minucie spotkania podwyższa prowadzenie i to on najprawdopodobniej wygra tę grupę!

18:00
    Końcówka tego spotkania zapowiada się naprawdę emocjonująco. Gracze Gwiazdy starają się cały czas atakować!

16:22
    Gol dla Gwiazdy!
    Mamy bramkę kontaktową ze strony Gwiazdy. Z piłką w polu karnym znalazł się OLIWIER LAZAR i umieścił ją w siatce. Przy tej akcji ucierpiał jeszcze bramkarz Hurtapu i teraz interweniuje pomoc medyczna. Na trybunach słychać gromkie "Michał".

15:40
    Zamieszanie w polu karnym Hurtapu, jednak gracze tego zespołu oddalili zagrożenie.

14:40
    Uderzenie z dystansu jednego z zawodników reprezentujących barwy Gwiazdy, broni jednak golkiper Hurtapu.

13:40
    Lazar uderzał z rzutu wolnego prawie z połowy boiska. Niewiele zabrakło by piłka wpadła do siatki!

12:35
    Uderzenie z dystansu jednego z graczy z Rudy Śląskiej. Bramkarz Hurtapu sparował piłkę na rzut rożny.

11:55
    Dwa strzały Gwiazdy, oba niecelne.

10:15
    Jeden z zawodników Hurtapu kontuzjowany.

10:01

Jak na razie mamy dwubramkowe prowadzenie Hurtapu. Za chwilę druga połowa spotkania.

10:00

09:44
    HUBERT WŁODARCZYK podwyższa prowadzenie Hurtapu! 0:2!

09:15
    Teraz dwa strzały pod rząd oddali gracze Hurtapu. Pierwszy wybronił bramkarz, drugi to niecelna próba.

08:15
    Gwiazda cały czas szuka swoich okazji na zdobycie bramki. Brakuje jednak szczęścia.

05:30
    Lazar oddał strzał z rzutu wolnego, jednak piłka odbiła się od muru. Chwilę później próbował on dobijać do praktycznie pustej bramki, jednak przestrzelił!