West Ham – Aston Villa 2:0 (koniec) | Leicester – Liverpool 2:0 (koniec) | Sunderland – Man City 0:1 (koniec)
Arsenal – Southampton 0:0 (koniec) | Norwich – Tottenham 0:3 (koniec) | Crystal Palace – Bournemouth 1:2 (koniec)
Man Utd – Stoke 3:0 (koniec) | West Bromwich – Swansea 1:1 (koniec)
Crystal Palace F.C.
1:2 (1:1)
A.F.C. Bournemouth
Wtorek 02.02.2016, 21:00 • Selhurst Park, Londyn • Angielska Premier League • Runda 24

90
    Ledwo wszedł na boisko, a już ma żółtą kartkę na koncie. O kim mowa? Grabban wylądował w notesie sędziego.

81
    Smith fauluje na obrzeżach pola karnego Bournemouth. Była szansa na gola z rzutu wolnego, jednak Boruc umiejętnie poinstruował partnerów, jak mają ustawić się w obronie.

76
    Traci cierpliwość sędzia i nagradza kartką zawodnika po zawodniku. Do końca widowisko może wyglądać podobnie. Z całą pewnością agresji nie brakuje.

68
    Zaostrza się gra. Piłkarze Bournemouth narzucają takie warunki z premedytacją. Jedinak dał się sprowokować i otrzymał kartkę, którą przed przerwą obiecał mu sędzia.

65
    Francis przerwał brzydko akcję Crystal Palace. Za takie zagranie sędzia musiał pokazać kartonik stoperowi Bournemouth.

51
    Dann nie wpadł na inny pomysł zatrzymania przeciwnika, jak podcięcie jego nóg w pełnym biegu. Sędzia nie wpadł na inny pomysł, jak wyciągnięcie kartonika z kieszonki.

43
    Zaha upomniany kartonikiem za faul na połowie przeciwnika. Przesadził z agresją w pressingu.

Gole: 27. Dann – 34. Pugh, 57. Afobe

Kartki:   43. Zaha (CRP), 51. Dann (CRP), 68. Jedinak (CRP) – 65. Francis (BTH), 76. S. Cook (BTH), 81. Smith (BTH), 90. Grabban (BTH)

Posiadanie piłki: 50 % : 50 %.
    Strzały celne: 3:4. Strzały niecelne: 6:2. Rzuty rożne: 5:3. Spalone: 3:0. Foule: 11:15.
    Crystal Palace F.C.: Hennessey – J. Ward, Dann, Delaney, Souaré – Jedinak (C), McArthur (46. Mutch) – Čung-Jong (68. Chamakh), Puncheon, Zaha – Campbell (58. Adebayor).
    Zmiany: Speroni – Kelly, Hangeland, H. Boateng, Chamakh, Adebayor, Mutch.

A.F.C. Bournemouth: Boruc – Smith, Francis (C), S. Cook, Daniels – Surman – Pugh, Arter (90+3. Distin), Gosling, Ritchie (85. Grabban) – Afobe (75. J. King).
    Zmiany: Federici – G. Murray, J. King, Grabban, Iturbe, O'Kane, Distin.

Sędziowie: Mike Jones