Nasz Dom Ruda Śląska – Głogów 2:7 (koniec) | FC Toruń – Zduńska Wola 4:4 (2:3 po rz. karnych) | Tychy – Clearex 1:3 (koniec)
Red Devils – Red Dragons 5:3 (koniec) | Bydgoszcz – Szczecin 7:3 (koniec)

Gol dla Gatty Active!

Kolejny raz do wyrównania doprowadzają przyjezdni! Precyzyjnym strzałem zza pola karnego popisał się IGOR SOBALCZYK!

40:07
    Gol dla FC Toruń!

Znakomicie dogrywkę rozpoczęli miejscowi! Szybką akcję gospodarzy skutecznym uderzeniem zakończył MARCIN MIKOŁAJEWICZ!

31:39

Wymiana ciosów tra, przyjezdni ponownie odrabiają straty! MARCIN STANISŁAWSKI po szarży na połowie rywali z najbliższej odległości mocnym strzałem pokonał golkipera Torunia!

28:35

Gospodarze ponownie na prowadzeniu! Na pustą bramkę strzał z własnej połowy oddał MYKOLA MOROZOV, a piłka zatrzepotała w siatce!

24:31

Tym razem torunianie tracą bramkę w trakcie gry z wysuniętym bramkarzem! Z połowy boiska piłkę pomiędzy słupki skierował ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI.

23:16

Błyskawicznie odpowiadają przyjezdni! IGOR SOBALCZYK strzałem z ostrego kąta pokonuje golkipera miejscowych!

23:01

W trakcie gry z wysuniętym bramkarzem stracili piłkę goście. MARCIN MIKOŁAJEWICZ z linii środkowej skierował piłkę do pustej bramki!

07:08

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry zdecydował się PELC-FERNANDES, który precyzyjnym strzałem pokonał Miłosińskiego!

Gole: 8. Pelc-Fernandes, 24. Mikołajewicz, 29. Morozov, 41. Mikołajewicz – 24. Sobalczyk, 25. Szypczyński, 32. Stanisławski, 45. Sobalczyk

Kartki:   30. Krawczyk (ZDW)