Nasz Dom Ruda Śląska – Głogów 2:7 (koniec) | FC Toruń – Zduńska Wola 4:4 (2:3 po rz. karnych) | Tychy – Clearex 1:3 (koniec)
Red Devils – Red Dragons 5:3 (koniec) | Bydgoszcz – Szczecin 7:3 (koniec)
koniec po rz. karnych (2:3)
FC Toruń
4:4 (1:0)
Gatta Active Zduńska Wola
Środa 03.02.2016, 19:00 • Hala UCS, Toruń • Halowy Puchar Polski • 1/8 finału

49:07
    Ależ pech przyjezdnych! Z indywidualnym atakiem wyruszył Krawczyk, a po jego strzale piłka odbiła się od słupka! Próbował dobijać Milewski, ale zdołał wywalczyć jedynie korner.

44:24
    Gol dla Gatty Active!

Kolejny raz do wyrównania doprowadzają przyjezdni! Precyzyjnym strzałem zza pola karnego popisał się IGOR SOBALCZYK!

43:08
    Odetchnęli z ulga kibice w Toruniu! Dryblował Marciniak na lewym skrzydle, po czym oddał atomowe uderzenie. Przed utratą gola gospodarzy uratował słupek!

40:52
    Ależ gorąco było w polu karnym drużyny z Torunia! Po uderzeniu jednego z zawodników Gatty piłka odbiła się od słupka i na linii bramowej zatrzymał ją Negau!

40:07
    Gol dla FC Toruń!

Znakomicie dogrywkę rozpoczęli miejscowi! Szybką akcję gospodarzy skutecznym uderzeniem zakończył MARCIN MIKOŁAJEWICZ!

37:03
    Szybki kontratak gości, ale znakomitą interwencją Negau wybronił uderzenie Klausa!

33:58
    Wymarzoną okazję miał przed momentem Marciniak, ale będąc tuż przed bramką rywali przeniósł piłkę wysoko ponad poprzeczką!

31:39

Wymiana ciosów tra, przyjezdni ponownie odrabiają straty! MARCIN STANISŁAWSKI po szarży na połowie rywali z najbliższej odległości mocnym strzałem pokonał golkipera Torunia!

29:47
    Niewykorzystana znakomita akcja przez miejscowych! Negau wybiegł z bramki i zagrał do niepilnowanego Mikołajewicza. Popularny "Miki" najpierw zwiódł jednego z obrońców, ale chwilę później jego strzał został zablokowany.

29:05
    Za utrudnianie wznowienia gry żółtym kartonikiem przez arbitra został ukarany gracz gości, Daniel Krawczyk.

28:35

Gospodarze ponownie na prowadzeniu! Na pustą bramkę strzał z własnej połowy oddał MYKOLA MOROZOV, a piłka zatrzepotała w siatce!

24:31

Tym razem torunianie tracą bramkę w trakcie gry z wysuniętym bramkarzem! Z połowy boiska piłkę pomiędzy słupki skierował ARKADIUSZ SZYPCZYŃSKI.

23:16

Błyskawicznie odpowiadają przyjezdni! IGOR SOBALCZYK strzałem z ostrego kąta pokonuje golkipera miejscowych!

23:01

W trakcie gry z wysuniętym bramkarzem stracili piłkę goście. MARCIN MIKOŁAJEWICZ z linii środkowej skierował piłkę do pustej bramki!

19:42
    Znakomita okazja miejscowych, ale nie ma gola! Pogubili się w ataku zawodnicy Gatty, FC Toruń wyprowadził kontrę, ale Wołoszyn z najbliższej odległości przeniósł piłkę ponad poprzeczką!

13:10
    Po raz kolejny miejscowych przed utratą bramki uratował słupek! Muszą uważać na zabójcze kontry rywali gospodarze.

11:35
    Szypczyński po stracie rywali uderzał z lewego skrzydła, a piłka uderzyła w słupek! Znakomita okazja gości.

07:26
    W znakomitej sytuacji znalazł się Marciniak, ale jego potężne uderzenie kapitalnie wybronił Negau!

07:08

Gospodarze wychodzą na prowadzenie! Na bezpośrednie uderzenie ze stałego fragmentu gry zdecydował się PELC-FERNANDES, który precyzyjnym strzałem pokonał Miłosińskiego!

00:47
    Marcin Mikołajewicz uderzał z siódmego metra, a po jego strzale piłka trafiła w słupek!

Gole: 8. Pelc-Fernandes, 24. Mikołajewicz, 29. Morozov, 41. Mikołajewicz – 24. Sobalczyk, 25. Szypczyński, 32. Stanisławski, 45. Sobalczyk

Kartki:   30. Krawczyk (ZDW)