Hamburg – FC Koln 1:1 (koniec) | Hoffenheim – Darmstadt 0:2 (koniec)
Hamburger SV
1:1 (0:1)
1. FC Koln
Niedziela 07.02.2016, 15:30 • Imtech Arena, Hamburg • Niemiecka Bundesliga • Runda 20

W drugiej połowie widzieliśmy kapitalne emocje! Co prawda padła tylko jedna bramka, ale sytuacji do kolejnych było już co nie miara! Wiele poprzeczek, interwencji bramkarzy – to, co lubimy najbardziej!
    Chyba żadna z drużyn nie może być w pełni usatysfakcjonowana dzisiejszym wynikiem. Podział punktów jest jednak sprawiedliwy, po tym, co zobaczyliśmy. (17:26:35)
    Jednak remisem kończy się mecz w Hamburgu!

90+1

90
    Zoller chyba sam nie spodziewał się, że futbolówka spadnie mu pod nogi! Uderzenie z woleja, ale kilka metrów od bramki Adlera!
    Tylko minutę dolicza arbiter!

89
    Niedawno pojawił się na murawie, a Schipplock już zostaje wpisany do notesu sędziego. Czy ten mecz zakończy się podziałem punktów?

88
    Ostrzolek znalazł sobie trochę miejsca na lewej flance, ale samo dośrodkowanie było już zbyt mocne. Pewnie wyłapuje futbolówkę Horn, który nie był przez nikogo niepokojony.

86
    Komplet zmian w Hamburgu wykorzystany, natomiast przyjezdni nie skorzystali jeszcze z ani jednej roszady! Czy zmęczenie weźmie górę w ostatnich minutach? Od rzutu rożnego rozpoczyna FC Köln.

85
    Zmiana w drużynie Hamburger SV: z boiska schodzi Josip Drmić, na boisku pojawia się Sven Schipplock.

84
    Dobrze gra dzisiaj Sakai, który ponownie szukał partnerów w polu karnym! Kto wie, może w tej akcji idealny byłby Lasogga, którego nie ma już na placu gry?

83
    Serb dośrodkowuje w pole karne, a może to był nawet strzał! Piłka leciała w światło bramki, ale bardzo pewnie interweniuje dzisiaj Adler!

82
    Drmić fauluje Bittencourta i goście staną przed kolejną okazją z rzutu wolnego! Mladenović już czeka przy piłce!

81
    Ostrzolek ładnie zaasekurował nabiegającego Bittencourta i wybił futbolówkę poza linię końcową. Znów od rożnego rozpocznie Kolonia!

80
    Risse dośrodkowuje z narożnika boiska. Piłka ponownie poszukuje głowy Modeste i nie inaczej było teraz! Uderzenie jednak sporo od bramki Adlera. Zostaje 10 minut!

78
    Drmić dostaje obiecujące podanie, ale sędzia boczny dopatrzył się spalonego! Słusznie przerwali grę sędziowie w tej sytuacji.

77
    Dość nieporadne zachowanie Horna, który wykopywał futbolówkę, ale trafił w nacierającego napastnika! To mogło zakończyć się bardzo źle dla przyjezdnych!

76
    Tylko kwadrans dzieli nas od ostatniego gwizdka sędziego! Od kilku minut widzimy już znacznie mniej, ale mamy nadzieję, że drużyny ponownie wrzucą drugi bieg!