Bournemouth – Arsenal 0:2 (koniec) | Chelsea – Man Utd 1:1 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (0:0)
Manchester United
Niedziela 07.02.2016, 17:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League • Runda 25
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!

Koniec, koniec, koniec tego fenomenalnego widowiska! Emocji nie brakowało nawet przez chwilę. Za nami naprawdę świetny pojedynek! Wydawało się, że Manchester United odnotuje triumf, lecz Chelsea nie poddała się i dzięki heroicznej walce do samego końca zdołała wydrzeć remis. Przepiękną akcję doskonale wykończył Diego Costa. Przypomnijmy, że na koncie "Czerwonych Diabłów" wyborne trafienie zapisał Jesse Lingard. (19:01:51)

90+6

90+6
    Nieprawdopodobna końcówka tego spotkania! Znów wyśmienicie zaatakował Diego Costa, ale jeszcze lepszą paradą bramkarską popisał się David de Gea. Ależ kosmiczna robinsonada!

90+5
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Juan Manuel Mata, na boisku pojawia się Ander Herrera.

90+4
    Rooney chciał przelobować Courtoisa, jednak posłał piłkę minimalnie ponad poprzeczką! Za moment będziemy mieli ostatnią zmianę w szeregach przyjezdnych, murawę opuści Mata.

90+3
    Ależ fenomenalna końcówka! "The Blues" nabrali wiatru w żagle i jeszcze próbują atakować, jeszcze wierzą, że są w stanie wysforować się na prowadzenie! "Czerwone Diabły" mają kłopot z opuszczeniem własnej połowy.
    90+1. Diego Costa (CHE) - 1:1

90+1
    Gol dla Chelsea!
    DIEGO COSTA otrzymał wyśmienite podanie od Fàbregasa, następnie z wielkim spokojem i łatwością minął goalkeepera Manchesteru United, wprowadzając futbolówkę do siatki. Świetne trafienie! Mamy remis!

90+1
    Sędzia dorzucił do regulaminowego okresu rywalizacji sześć minut. To dużo czasu, jeszcze wszystko jest jak najbardziej możliwe! Chelsea wciąż próbuje zaatakować.

90+1
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 41 434 widzów.

90
    Nieźle dośrodkowywał teraz Willian. Diego Costa główkował, ale piłka poszybowała ponad bramką Manchesteru United. Bardzo przeciętna próba. Za moment dowiemy się o ile minut spotkanie zostanie przedłużone.

89
    "The Blues" wciąż próbują atakować, praktycznie nie opuszczają okolic pola karnego Manchesteru United, ale niewiele z tego wynika. "Red Devils" prezentują wyborną grę w defensywie.

87
    Murawę opuścił Jesse Lingard – bezapelacyjny bohater przyjezdnej ekipy. Przypomnijmy, że ten młody zawodnik zdobył jedyną dotychczas bramkę. Doszło do tego w 61. minucie.

86
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Jesse Lingard, na boisku pojawia się Memphis Depay.

85
    Spotkanie wkroczyło w decydującą fazę. Niebawem wszystko będzie jasne. Chelsea ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania. Manchester United nie może wyjść z własnej połowy.

84
    Mieliśmy teraz małe oblężenie pola karnego gości, jednak nic z tego nie wynikło. "Czerwone Diabły" popisały się bardzo dobrą grą w defensywie, dzięki czemu zdołały oddalić niebezpieczeństwo.

83
    Gospodarze egzekwowali rzut wolny. Willian posłał dość kąśliwe dośrodkowanie, które z łatwością przeszył Martial. Manchester United broni się praktycznie całym zespołem. Za moment "The Blues" wznowią grę z narożnika boiska.

82
    Troszeczkę siadło nam tempo rywalizacji. Przed momentem sędzia pokazał kolejną żółtą kartkę. Tym razem powędrowała ona na konto Smalling, który zagrywał ręką.