Bournemouth – Arsenal 0:2 (koniec) | Chelsea – Man Utd 1:1 (koniec)
Chelsea F.C.
1:1 (0:0)
Manchester United
Niedziela 07.02.2016, 17:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League • Runda 25

Witamy w transmisji online. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 17:00.

Trwa 25. kolejka brytyjskiej Premier League! Podczas tej relacji gościć będziemy na londyńskim Stamford Bridge, gdzie Chelsea zmierzy się z Manchesterem United. Zanosi się na bardzo ciekawe widowisko! Początek tego pojedynku zaplanowano na godzinę 17:00.

Manchester United w trwającym sezonie Premier League radzi sobie dość przeciętnie. Do tej pory "Czerwone Diabły" uzbierały czterdzieści punktów, dzięki czemu plasują się na piątej lokacie w zestawieniu ligowym. W zeszłej kolejce Manchester United starł się z ekipą Stoke City. Potyczka ta zakończyła się dość wysokim triumfem podopiecznych Van Gaala – 3:0. Trafienia na koncie zwycięzców zainkasowali Jesse Lingard, Anthony Martial, a także jeden z najbardziej znanych zawodników reprezentujących MU – Wayne Rooney.

Chelsea sprawuje się jeszcze słabiej, zdecydowanie słabiej. Zespół ten jest bezapelacyjnym rozczarowaniem trwających rozgrywek Premier League. Dotychczas "The Blues" zainkasowali zaledwie 29 punktów. Na dorobek ten złożyło się siedem zwycięstw, osiem remisów, a także dziewięć porażek. W swym ostatnim spotkaniu ligowym "Niebiescy" zmierzyli się z Watford FC. Wtenczas padł bezbramkowy remis. Jeszcze wcześniej londyńska Chelsea rozgromiła 5:1 Milton Keynes Dons FC (Puchar FA).
    "Niebiescy" bardzo pieczołowicie przygotowywali się do dzisiejszego pojedynku.

Obsada sędziowska:
    Sędzia główny: M. Oliver
    Sędzia liniowy #1: S. Burt
    Sędzia liniowy #2: G. Beswick
    Sędzia techniczny: C. Pawson

Do ostatniego starcia tych dwóch ekip doszło 28 grudnia 2015 roku. Wówczas padł bezbramkowy remis. Miejmy nadzieję, że dziś będzie inaczej i doczekamy się jakichś trafień. Faworytem tego pojedynku jest ekipa "The Blues", jednak "Czerwone Diabły" na pewno tanio skóry nie sprzedadzą, co zwiastuje świetne emocje!

Serdecznie zachęcamy do śledzenia naszej relacji ze spotkania Chelsea F.C. – Manchester United F.C. Rozpoczniemy ją punktualnie z pierwszym gwizdkiem arbitra, a więc o godzinie 17:00. Najpóźniej dwa kwadranse wcześniej zaprezentujemy Państwu składy obu drużyn. Nie zabraknie także zdjęć prosto ze stadionu, ciekawostek, gifów z bramek oraz groźniejszych akcji, a także obszernych opisów poszczególnych wydarzeń boiskowych. Koniecznie bądźcie z Lajfy.com. Do usłyszenia!
    To już dziś!

Rzućmy okiem na składy obu ekip:

Chelsea F.C.: Courtois – Ivanović, Zouma, Terry (C), Azpilicueta – Obi Mikel, Matić – Willian, Fàbregas, Oscar – Diego Costa.

Rezerwowi: Begović – Baba, Cahill, Hazard, Traoré, Loftus-Cheek, Pedro.

Manchester United F.C.: de Gea – Darmian, Smalling, Blind, Borthwick-Jackson – Fellaini, Carrick – Lingard, Mata, Martial – Rooney (C).

Rezerwowi: Romero – Varela, McNair, A. Herrera, Schneiderlin, Pereira, Depay.

Sędziowie: M. Oliver – S. Burt, G. Beswick – C. Pawson.
    Jubileusz Williana!

Już niebawem zaczynamy. Do pierwszego gwizdka arbitra pozostało nieco ponad dwadzieścia minut!

Wyjściowe jedenastki w formie graficznej.

1

1
    Spotkanie zaczęli gospodarze, którzy zagrają dziś w niebieskich strojach. Przyjezdni natomiast prezentować się będą w czerwono-białych kompletach. Początek rywalizacji bardzo spokojny, gra toczy się w okolicach linii środkowej.

2
    "Czerwone Diabły" próbowały zaatakować, lecz rywale dobrze spisali się w defensywie. Pewnie interweniował Courtois. Dobry początek w wykonaniu gości. Podopieczni Van Gaala zaczynają forsować tempo.

3
    Na trybunach panuje wyśmienita atmosfera, choć niektórzy kibice demonstrują swoją dezaprobatę wobec ostatniej decyzji klubu. Przypomnijmy, iż władze Chelsea postanowiły nie przedłużać kontraktu z Terry'm.

4
    Zouma dobrze interweniował we własnym polu karnym. Przyjezdni egzekwowali rzut rożny, aczkolwiek nie przyniosło im to żadnych korzyści. Blind nie zdołał dośrodkować piłki w szesnastkę przeciwnika.

5
    Pierwsze minuty rywalizacji zdecydowanie pod dyktando "Czerwonych Diabłów". "The Blues" nie mają zbyt wiele do powiedzenia. Gospodarze sporadycznie znajdują się w posiadaniu inicjatywy.

6
    Szkoleniowiec Chelsea ponownie pozostawił na ławce Hazarda. Holenderski trener zapowiadał jednak, że w tym meczu Belg zagra nieco dłużej niż w poprzednich spotkaniach. Czy faktycznie tak będzie? Zobaczymy.

7
    Dobry powrót we własne pole karne zanotował Diego Costa, który skutecznie oddalił centrę rywali z narożnika boiska. Za moment przyjezdni będą egzekwować kolejny korner. Czas na poprawkę, piłkę ustawił sobie Blind.

8
    Beznadziejna próba Borthwicka-Jacksona. To nie mogło zaskoczyć goalkeepera "The Blues". Courtois interweniował ze stoickim spokojem. "Czerwone Diabły" cały czas prezentują się lepiej, narzucając swój styl gry.

9
    Tymczasem goście troszeczkę zwolnili, próbowali skonstruować atak pozycyjny, ale podobnie jak wcześniej wywalczyli jedynie wznowienie z narożnika boiska. Póki co defensywa gospodarzy ma sporo pracy.

10
    Na razie miażdżąca przewaga gości, ale bez sytuacji bramkowych. Na trybunach zapanowała mała konsternacja. Chelsea nie prezentuje niczego, co byłoby godne uwagi. Przyjezdni pozostają w ataku.

11
    Chelsea ruszyła się na połowę przeciwnika, ale bez większych korzyści. Kiepsko zagrywał Oscar, przez co piłka znalazła się w posiadaniu "Czerwonych Diabłów". Wciąż wyczekujemy jakichś groźniejszych akcji.

12
    Nie jest to jakiś porywający pojedynek, spodziewaliśmy się zdecydowanie większych emocji już od pierwszych minut. Tymczasem obie drużyny nie podejmują większego ryzyka, trochę odważniej grają goście.

14
    Przyjezdni z wielkim spokojem i swobodą przechwytują inicjatywę. Przed momentem Darmian bez najmniejszego problemu oszukał Oscara. "Czerwone Diabły" są bardzo aktywne, co sprawia miejscowym sporo problemów.

15
    Przytłaczająca przewaga gości, jeżeli chodzi o czas spędzony przy piłce. Należy jednak zauważyć, że niewiele z tego wynika, żeby nie powiedzieć praktycznie nic. Kwadrans rywalizacji za nami, na tablicy wyników wciąż bezbramkowy remis.
    Wymowny transparent.

16
    Oscar dostał niezłe podanie, a następnie zdecydował się na uderzenie zza pola karnego. Strzał Brazylijczyka trafił prosto w Darmiana. Chelsea powoli się rozkręca, wyprowadzając pierwsze ataki.

18
    Zrobiło się groźnie! Martial fenomenalnie przymierzył, ta piłka zmierzała do bramki, jednak Courtois wyśmienicie się wyciągnął, dzięki czemu oddalił niebezpieczeństwo. Wyśmienita parada. Będziemy mieli korner!

19
    "The Blues" musieli oddalić potworne zagrożenie. Zrobiło się naprawdę bardzo, ale to bardzo gorąco! Gospodarze próbują uspokoić swe poczynania i wybić przeciwników z rytmu.

20
    Obraz rywalizacji zbytnio się nie zmienia. W dalszym ciągu "pierwsze skrzypce" odgrywają gracze Manchesteru United. Póki co Louis van Gaal może być zadowolony z postawy swoich podopiecznych.

21
    Chelsea cały czas poszukuje swojego rytmu w tym spotkaniu. Przed momentem przymierzył Willian. Bardzo kiepska próba. Piłka poszybowała wysoko ponad bramką. Kompletnie rozregulowany celownik.

22
    Fellaini czyhał na dośrodkowanie z lewej flanki, lecz finalnie został uprzedzony przez Maticia. Dobra postawa reprezentanta Chelsea. Mimo tej interwencji w posiadaniu piłki pozostają zawodnicy Manchesteru United.

23
    Nieźle dośrodkowywał Blind. Główkował Smalling, ale piłka poszybowała ponad bramką. Trwa prawdziwa walka w polu karnym Chelsea. Za moment przyjezdni będą egzekwować trzeci korner z rzędu. Istne oblężenie!

25
    Do zakończenia pierwszej połowy pozostało już tylko dwadzieścia minut. Na tablicy wyników wciąż mamy bezbramkowy remis. Tak naprawdę, to brakuje groźnych sytuacji strzeleckich, niewiele wynika z kolejnych ataków.

26
    Chelsea egzekwowała korner, lecz nie przyniosło to miejscowym żadnych korzyści. Później "The Blues" mieli jakieś pretensje do arbitra, mieliśmy dość długą wymianę zdań. Szczególnie poddenerwowany był Diego Costa.

27
    Costa uważał, że był nieprzepisowo powstrzymywany przez rywala. Faktycznie, defensor Manchesteru United nie przebierał w środkach, aczkolwiek nie możemy mówić o jakimkolwiek naruszeniu zasad.

28
    Matić ładnie przedarł się przez obronę rywali, następnie piłkę otrzymał Ivanović, który próbował centrować w pole karne, ale nic z tego. Będziemy mieli wznowienie z narożnika boiska.

29
    Ależ wspaniale interweniował teraz David de Gea! Główkował Matić, ale goalkeeper Manchesteru United zdołał odnotować efektywną, a zarazem efektowną robinsonadę!

30
    Pół godziny gry za nami. Zaczyna się robić coraz ciekawiej, obecnie na nudę narzekać nie możemy. Obserwujemy coraz więcej interesujących zagrań. Oby to postępowało i w końcu zamieniło się na bramki!

31
    Diego Costa wywalczył sobie dobrą pozycję strzelecką, następnie nieźle przymierzył, ale piłka poszybowała obok słupka bramki strzeżonej przez goalkeepera "Czerwonych Diabłów". Zrobiło się naprawdę groźnie!

33
    Oscar chciał trafić w bliższe okienko, ale to się nie powiodło. Piłka poszybowała tuż nad spojeniem słupka z poprzeczką. Kolejna groźna akcja "The Blues". Role zaczynają się nam odwracać, obecnie lepiej spisują się miejscowi.

34
    Teraz mieliśmy trochę szarpanej gry w okolicach linii środkowej. Następnie goście mieli szansę na wyprowadzenie błyskawicznej kontry, ale nic z tego. Inicjatywa znów trafiła na konto Chelsea!

35
    Willian świetnie wymanewrował defensywę Manchesteru United, następnie odegrał do Oscara, któremu zabrakło centymetrów, by wprowadzić piłkę do siatki! Bardzo zacna akcja "The Blues"!

36
    Pierwsze dwadzieścia minut na korzyść Manchesteru United, ale teraz zdecydowanie lepiej sprawują się gospodarze. Jesteśmy świadkami naprawdę ciekawego widowiska. Nie mamy na co narzekać.
    Migawka prosto z murawy.

38
    Tymczasem tempo rywalizacji minimalnie siadło. Obecnie gra toczy się w okolicach środka boiska. Przed momentem wyznaczone przepisy przekroczył Diego Costa. Słuszna decyzja arbitra, gra została przerwana.

39
    Rooney odgrywał piłkę do Lingarda, jednak ten nie zdołał do niej dobiec, bowiem został zatrzymany przez przeciwnika. Przytomna interwencja jednego z defensorów "The Blues".

40
    Manchester United egzekwował kolejny rzut rożny w tym spotkaniu. Piłka spadła prosto na głowę Fellainiego, jednak ten nie zdołał oddać celnego uderzenia. Futbolówka poszybowała obok bramki.

42
    Na tablicy wyników wciąż bezbramkowy remis. W tym aspekcie nic się nie zmienia. Obie drużyny próbują atakować, lecz niewiele z tego wynika. Wiele wskazuje na to, że do przerwy utrzyma się status quo.

43
    Willian ładnie ruszył z kontrą, następnie poszukał Diego Costę, który został wygoniony do boku i nawet nie zdołał wywalczyć wznowienia z narożnika boiska. Za kilka chwil rozpocznie de Gea.

44
    Darmian wyśmienicie centrował w pole karne Chelsea, ale zabrakło dobrego wykończenia. Zabrakło kogoś, kto dołożyłby nogę i wprowadził piłkę do bramki. "The Blues" rozpoczynają kreowanie kontry.

45
    Rozpoczął się już doliczony okres gry, sędzia dorzucił jedną minutę. Przed momentem nieźle przymierzył Terry, piłka odbiła się od łokcia rywala, a następnie opuściła boisko. Nie ma mowy o jedenastce, tylko korner.

45+1

Inauguracyjna odsłona tego pojedynku za nami. Póki co mamy bezbramkowy remis, choć emocji nie brakowało. Odnotowaliśmy kilka ciekawych ataków, jednak żaden z nich nie został zwieńczony trafieniem. Pierwsze dwadzieścia minut należało do Manchesteru United, natomiast później lepiej spisywali się gospodarze. Generalnie można zatem uznać, że mecz jest w miarę wyrównany. Miejmy nadzieję, że w drugiej połowie obejrzymy jakieś bramki! Tymczasem czas na kilka chwil wytchnienia.
    Statystyki po pierwszej połowie.
    Do przerwy mamy bezbramkowy remis!

46

46
    Czas na drugą odsłonę tego widowiska! Grę wznowili przyjezdni. W przerwę nie doszło do żadnych zmian. Miejmy nadzieję, że doświadczymy niemałych emocji. Obecnie w posiadaniu inicjatywy znajdują się "Czerwone Diabły".

47
    Mata ładnie przyspieszył, następnie odegrał do Rooney'a, który główkował prosto w objęcia goalkeepera "The Blues". Courtois interweniował ze stoickim spokojem. Po chwili gospodarze próbowali kontrować, ale nic z tego.

48
    Początek drugiej połowy całkiem ciekawy, na murawie dzieje się naprawdę sporo. Ewidentnie widać, że ani jedni, ani drudzy nie chcą zremisować. Tymczasem z dystansu huknął Zouma. Kiepska próba.

49
    Na trybunach nadal panuje wyborna atmosfera, sympatycy "The Blues" prowadzą bardzo aktywny doping. "Czerwone Diabły" atakują, jednak miejscowi prezentują niesłychanie solidną grę w defensywie.

50
    Znów zrobiło się bardzo groźnie! Rooney ładnie przymierzył zza pola karnego, po czym ze sporymi problemami interweniował Courtois. Goalkeeper Chelsea odbił piłkę. Miał sporo szczęścia, że nie zmierzał do niej żaden z rywali.

51
    Tymczasem uderza Lingard, ale doskonale interweniował Terry. Dobre jest to spotkanie, obecnie obserwujemy akcję za akcję. Niezłe tempo, nie mamy powodów do narzekań.

53
    Kolejna ciekawa akcja Manchesteru United. Ponownie interweniować musiał bramkarz Chelsea. Trzeba przyznać, że Courtois rozgrywa naprawdę dobre spotkanie, jest niezawodny!

54
    Sporo niechlujnych zagrań w wykonaniu obu ekip. Tymczasem będziemy mieli pierwszą zmianę w szeregach miejscowej ekipy. Boisko opuści Oscar. Na murawie zamelduje się Eden Hazard!

55
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Oscar, na boisku pojawia się Eden Hazard.

56
    Zouma wyje z bólu, Francuz leży na murawie, nie wygląda to dobrze. Potrzebna jest natychmiastowa interwencja sztabu medycznego. Niezbędne będą nosze, niezbędna będzie także zmiana... Co za pech, upadł bez udziału rywala, niefortunna kontuzja.

57
    Na boisku zamelduje się Cahill. Trwa przerwa, czekamy na nosze, zawodnik musi być zniesiony. Oby Zouma szybko powrócił do pełni sił, a uraz nie był zbyt poważny. Czekamy na wznowienie rywalizacji.

59
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Kurt Zouma, na boisku pojawia się Gary Cahill.
    59. Tak urazu nabawił się Zouma.

60
    Przed nami ostatnie pół godziny gry. Hazard momentalnie zapoznał się z piłką, próbował zaatakować, ale nic z tego. Manchester United wciąż nie popełnia większych błędów w obrębie własnego pola karnego.

61
    Gol dla United!
    Strzelcem bramki JESSE LINGARD, który wykorzystał doskonałe podanie od kolegi z drużyny, kierując piłkę niemalże w okienko bramki strzeżonej przez Courtoisa. Trafienie przepięknej urody!
    61. Jesse Lingard (MAN) - 0:1

62
    Chelsea nie może czekać na błędy przeciwników, musi zaatakować. Ależ radość zapanowała po stronie "Czerwonych Diabłów". Najbardziej ucieszony jest oczywiście Jesse Lingard.

63
    Diego Costa był nieprzepisowo powstrzymywany przez Blinda. Arbiter przerwał grę, upominając gracza Manchesteru United żółtym kartonikiem. Jak najbardziej słuszna decyzja.

65
    Na razie zmiany szczęścia Chelsea nie przyniosły. Manchester United nabiera wiatru w żagle. Przed momentem znów interweniować musiał goalkeeper "The Blues", który notuje naprawdę udany występ.

66
    Manchester United idzie za ciosem! Jest stanowczo za wcześnie, by bronić jednobramkowego prowadzenia. Chelsea ma kłopot z wyprowadzeniem dobrego ataku. Rywale stosują wysoki pressing.

67
    Zmiana w drużynie Chelsea F.C.: z boiska schodzi Nemanja Matić, na boisku pojawia się Pedro.

68
    Ależ to obronił teraz de Gea! Łapie się za głowę Ivanović, jak to jest możliwe, że piłka nie wylądowała w siatce? Serb świetnie przymierzył, jednak jeszcze lepiej zaprezentował się goalkeeper "Czerwonych Diabłów"!

69
    Dzieje się, dzieje się na Stamford Bridge! Cóż za fenomenalny pojedynek! W Londynie zaczęło padać, ale nie jest to jakaś wielka ulewa. Z pewnością taki "deszczyk" nie wpłynie na poziom rywalizacji.

70
    Do zakończenia spotkania pozostało już tylko dwadzieścia minut plus doliczony czas gry. Zapewne sędzia doliczy trochę, bowiem mieliśmy sporą przerwę związaną z kontuzją Zoumy.

72
    Goście grają bardzo bezpiecznie, nie podejmują większego ryzyka, by nie popełnić jakichś kosztownych błędów. Chelsea natomiast stawia wszystko na jedną kartę. Przed momentem mocno uderzył Fàbregas, ale znów świetnie spisał się de Gea!

73
    "The Blues" znów zaczynają coraz groźniej atakować. Cóż to jest za pojedynek! Jeszcze nic nie jest przesądzone, jeszcze wszystko może się zdarzyć! Chelsea na pewno nie odpuści i do samego końca będzie walczyć o korzystniejszy wynik.

74
    Na Stamford Bridge zapanowała niemała konsternacja. Nie jest prowadzony jakichś donośny doping. Kibice wyglądają na nieco podłamanych. Widoczna jest mała przewaga Manchesteru United.

75
    Hazard wbiegł w pole karne, a następnie odegrał do Diego Costy, ale nie przyniosło to miejscowym nawet najmniejszych korzyści. Tymczasem na murawie leży Carrick, gra została przerwana.

76
    Właśnie rozpoczął się ostatni kwadrans rywalizacji na Stamford Bridge. Chelsea przegrywa 0:1 z Manchesterem United. Czy jeszcze coś się tutaj zmieni? Zobaczymy. Na pewno emocji nie zabraknie do samego końca!

77
    Costa zupełnie nie zrozumiał się z Edenem Hazardem. Fatalne nieporozumienie, które bardzo drogo kosztowało "The Blues". Z tej akcji mógł paść gol na 1:1. Tymczasem kontratakują już goście.

79
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Marouane Fellaini, na boisku pojawia się Morgan Schneiderlin.

79
    Brzydko interweniował teraz Jesse Lingard. Stricte taktyczne przewinienie. To musiało się zakończyć karą w postaci żółtego kartonika. Jak najbardziej słuszna decyzja arbitra głównego, pana Olivera.

80
    Przed nami ostatnie dziesięć minut gry w ramach regulaminowego czasu. Na tablicy wyników wciąż jednobramkowe prowadzenie "Czerwonych Diabłów". Gospodarze próbują walczyć, ale bez wyczekiwanego skutku.

82
    Troszeczkę siadło nam tempo rywalizacji. Przed momentem sędzia pokazał kolejną żółtą kartkę. Tym razem powędrowała ona na konto Smalling, który zagrywał ręką.

83
    Gospodarze egzekwowali rzut wolny. Willian posłał dość kąśliwe dośrodkowanie, które z łatwością przeszył Martial. Manchester United broni się praktycznie całym zespołem. Za moment "The Blues" wznowią grę z narożnika boiska.

84
    Mieliśmy teraz małe oblężenie pola karnego gości, jednak nic z tego nie wynikło. "Czerwone Diabły" popisały się bardzo dobrą grą w defensywie, dzięki czemu zdołały oddalić niebezpieczeństwo.

85
    Spotkanie wkroczyło w decydującą fazę. Niebawem wszystko będzie jasne. Chelsea ma coraz mniej czasu na doprowadzenie do wyrównania. Manchester United nie może wyjść z własnej połowy.

86
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Jesse Lingard, na boisku pojawia się Memphis Depay.

87
    Murawę opuścił Jesse Lingard – bezapelacyjny bohater przyjezdnej ekipy. Przypomnijmy, że ten młody zawodnik zdobył jedyną dotychczas bramkę. Doszło do tego w 61. minucie.

89
    "The Blues" wciąż próbują atakować, praktycznie nie opuszczają okolic pola karnego Manchesteru United, ale niewiele z tego wynika. "Red Devils" prezentują wyborną grę w defensywie.

90
    Nieźle dośrodkowywał teraz Willian. Diego Costa główkował, ale piłka poszybowała ponad bramką Manchesteru United. Bardzo przeciętna próba. Za moment dowiemy się o ile minut spotkanie zostanie przedłużone.

90+1
    Dzisiejsze spotkanie ogląda 41 434 widzów.

90+1
    Sędzia dorzucił do regulaminowego okresu rywalizacji sześć minut. To dużo czasu, jeszcze wszystko jest jak najbardziej możliwe! Chelsea wciąż próbuje zaatakować.

90+1
    Gol dla Chelsea!
    DIEGO COSTA otrzymał wyśmienite podanie od Fàbregasa, następnie z wielkim spokojem i łatwością minął goalkeepera Manchesteru United, wprowadzając futbolówkę do siatki. Świetne trafienie! Mamy remis!
    90+1. Diego Costa (CHE) - 1:1

90+3
    Ależ fenomenalna końcówka! "The Blues" nabrali wiatru w żagle i jeszcze próbują atakować, jeszcze wierzą, że są w stanie wysforować się na prowadzenie! "Czerwone Diabły" mają kłopot z opuszczeniem własnej połowy.

90+4
    Rooney chciał przelobować Courtoisa, jednak posłał piłkę minimalnie ponad poprzeczką! Za moment będziemy mieli ostatnią zmianę w szeregach przyjezdnych, murawę opuści Mata.

90+5
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Juan Manuel Mata, na boisku pojawia się Ander Herrera.

90+6
    Nieprawdopodobna końcówka tego spotkania! Znów wyśmienicie zaatakował Diego Costa, ale jeszcze lepszą paradą bramkarską popisał się David de Gea. Ależ kosmiczna robinsonada!

90+6

Koniec, koniec, koniec tego fenomenalnego widowiska! Emocji nie brakowało nawet przez chwilę. Za nami naprawdę świetny pojedynek! Wydawało się, że Manchester United odnotuje triumf, lecz Chelsea nie poddała się i dzięki heroicznej walce do samego końca zdołała wydrzeć remis. Przepiękną akcję doskonale wykończył Diego Costa. Przypomnijmy, że na koncie "Czerwonych Diabłów" wyborne trafienie zapisał Jesse Lingard. (19:01:51)
    Na ten moment to już wszystko. Dziękujemy za wspólnie spędzony czas. Do usłyszenia!