Miedź – Raków 4:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Stal M. – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 1:2 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 2:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Pawłowice Śl. 2:1 (koniec) | KSZO – Radomiak 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec)
Miedź Legnica
4:4 (2:1)
Raków Częstochowa
Środa 10.02.2016, 11:30 • Wałbrzych • Spotkania towarzyskie

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:30 i będziemy informować o zmianach stanu..

Serdecznie zapraszam Państwa na relację z towarzyskiego meczu rozgrywanego w Wałbrzychu. Miedź Legnica podejmie Raków Częstochowę.

Przed sezonem w Legnicy mówiło się o walce o Ekstraklasę. Ligowa rzeczywistość brutalnie zweryfikowała jednak te plany. Piłkarze Miedzi zajmują dwunaste miejsce w I lidze i znacznie bliżej niż do czołówki, mają do strefy spadkowej.

Zawodnicy Rakowa spisują się znacznie lepiej. Częstochowianie zajmują trzecia lokatę w II lidze i w kontekście walki o awans znajdują się w bardzo dobrej sytuacji.

Pierwszy gwizdek arbitra zaplanowany jest na godzinę 11:30. Chwilę wcześniej podamy składy, bądźcie z nami!

Witam serdecznie! Spotkanie rozpocznie się za dziesięć minut. Póki co nie znamy jeszcze składów, w jakim na mecz wyjdą oba zespoły.

1

15
    Po piętnastu minutach gry w Wałbrzychu utrzymuje się remis. Przeważają pierwszoligowcy, którzy częściej znajdują się przy piłce i jak na razie jako jedyni oddali celny strzał.

17
    Gol dla Miedzi!

Piłkarze z Legnicy potwierdzają swoją przewagę i już w siedemnastej minucie obejmują prowadzenie! Na listę strzelców wpisał się testowany przez Miedź Słowak JAKUB VOJTUS.

19

Kolejny cios skierowany w Raków! Zawodnicy z województwa dolnośląskiego prowadzą już dwiema bramkami! Do bramki rywali trafił BARTOSZ ŚLUSARSKI.

30
    Mija trzydziesta minuta gry. Legniczanie nie zwalniają tempa, ale rezultat w ostatnim nie uległ zmianie.

35
    Wymuszona zmiana w zespole Miedzi. W miejsce Cierpki na murawie zameldował się Rasak.

44
    Żółtym kartonikiem ukarany został jeden z piłkarzy Miedzi.

45
    Rzut karny dla Rakowa! Znakomita okazja dla piłkarzy z Częstochowy na wyrównanie!

45+1
    Gol dla Rakowa!

Jedenastka wykorzystana, Raków zdobywa kontaktowego gola tuż przed przerwą! Pewnym egzekutorem okazał się RAFAŁ FIGIEL!

45+1

Ciekawe widowisko i dużo bramek jak na razie w Wałbrzychu. Liczymy, że tak samo będzie po przerwie. Wracamy za kilka chwil!

46

51

Kolejna bramka dla Miedzi! Podopieczni Ryszarda Tarasiewicza powracają do dwubramkowego prowadzenia. Gola zdobywa TADAS LABUKAS.

65
    Do końca spotkania pozostało dwadzieścia pięć minut. Cały czas przeważają Legniczanie, choć Raków również potrafi stworzyć sobie jakieś okazje.

67

Nie mają litości dla rywali piłkarze z dolnośląskiego. Kolejna bramka dla Miedzi i wydaje się, ze losy tego spotkania są już rozstrzygnięte! Bramkę strzelił ŁUKASZ GARGUŁA.

72

Nie składają broni częstochowianie! Po dośrodkowaniu z narożnika boiska DAWID KAMIŃSKI zdobywa bramkę!

76

To nie koniec emocji w Wałbrzychu! Poszli za ciosem częstochowianie i ponownie łapią kontakt. Kapsę pokonał DARIUSZ PAWLUNIŃSKI.

89

Niesamowite! Piłkarze Rakowa całkowicie odrabiają straty i na minutę przed końcem wyrównują! Kapsę pokonuje JAKUB PIĄTEK.

90

Niesamowicie emocjonujące spotkanie w Wałbrzychu właśnie dobiegło końca! Ostatecznie Miedź Legnica remisuje z Rakowem Częstochowa 4:4. Dziękuję za śledzenie relacji i zapraszam na kolejne, tylko na Lajfy.com! (13:16:23)

Gole: 17. Vojtus, 19. Ślusarski, 51. Labukas, 67. Garguła – 45+1. Figiel (kar.), 72. Kamiński, 76. Pawlusiński, 89. Piątek

Kartki:   44. . (MLE)

Miedź Legnica:
    I połowa: Smug – Bartczak, Stasiak, Telichowski, Trifonov, Cierpka (35. Rasak), Łuszkiewicz, Garuch, Ślusarski, Łobodziński, Vojtus
    II połowa: Kapsa – Lafrance, Midzierski, Artjunin, Gorskie, Rasak, Daniel, Subbotin, Garguła, Gancarczyk, Labukas

Raków Częstochowa: Stępień (30. Mielcarz) – Waszkiewicz (63. Wojtyra), Radler (46. Mesjasz), Cyfert, Góra – Sabiłło (46. Pawlusiński), Kmieć (63. Piątek), Carlinhos (46. Bronisławski), Figiel (63. Dobosz), Malinowski (46. Kamiński) – Warchoł (63. Rumin).