Miedź – Raków 4:4 (koniec) | Pogoń Sdl. – Olimpia Z. 3:0 (koniec) | Stal M. – Stal Rz. 3:2 (koniec)
Olimpia E. – Olimpia G. 1:2 (koniec) | GKS T. – Sandecja 2:0 (koniec) | Wisła Pu. – Siarka T. 2:0 (koniec)
GKS T. – Sandecja 1:2 (koniec) | ROW Rybnik – Pawłowice Śl. 2:1 (koniec) | KSZO – Radomiak 0:1 (koniec)
MKS Kluczbork – Ślęza Wrocław 2:1 (koniec)
Stal Mielec
3:2 (1:2)
Stal Rzeszów
Środa 10.02.2016, 12:00 • Kolbuszowa Dolna • Spotkania towarzyskie

86
    Gol dla Stali Mielec!

Nie odpuszczali mielczanie i dopięli swego! Na kilka minut przed końcem Stal wychodzi na prowadzenie! Gola strzela MICHAŁ BIERZAŁO.

81

A jednak udało się mielczanom! Piłkarze Stali doprowadzają do wyrównania. SEBASTIAN ŁĘTOCHA pokonuje golkipera rywali.

30
    Gol dla Stali Rzeszów!

Rzeszowianie wychodzą na prowadzenie! Gol dla Stali, która nie była stroną przeważającą!

22
    Żółtą kartką upomniany jeden z zawodników z Rzeszowa.

6

Błyskawiczna odpowiedź formalnych gości! Rzeszowianie wyrównują niecałe 120 sekund po utracie bramki!

4

Piłkarze z Mielca błyskawicznie wychodzą na prowadzenie! SZYMON SOBCZAK już w czwartej minucie zmusza golkipera rywali do kapitulacji.

Gole: 4. Sobczak, 81. Łętocha, 86. Bierzało – 6. ., 30. .

Kartki:   22. . (STL)