Wieliczka – Mar. Chorzów 11:2 (koniec) | Komprachcice – Lublin 6:3 (koniec) | Rzeszów – Tychy 4:4 (koniec)
Pyskowice – Polkowice 9:3 (koniec)
MKF Solne Miasto Wieliczka
11:2 (5:1)
Marex Chorzów
Niedziela 06.03.2016, 17:00 • Solne Miasto Wieliczka • I liga futsalu - gr. południowa • Runda 17

25:02
    Żółtą kartkę otrzymuje Kubara (Marex Chorzów).

19:57
    Żółtą kartkę otrzymuje Gąsior (MKF Solne Miasto). Wyjątkowo niebezpieczne zagranie młodego gracza gospodarzy. To już drugie takie zagranie w ostatnich minutach pierwszej połowy spotkania.

MZ

Gole: 1. Lekki, 4. Jeleń, 4. Jeleń, 16. Ślęczka, 19. Jeleń (10 m rzut karny), 22. Lekki, 23. Lekki, 29. Bieda, 37. Gąsior, 38. Ślęczka, 40. Suchan – 12. Swatek, 32. Dubiel

Kartki:   20. Gąsior (SMW) – 26. Kubara (MAR)

MKF Solne Miasto Wieliczka: Jaszczyński, Kurowski – Ślęczka, Lekki, Suchan, Lipecki; Cebula, Jeleń, Rynduch, Kwater, Przybył, Gąsior, Grochalski, Bieda.
    Marex Chorzów: Leoniak, Ambroży – Kubara, Rymaszewski, Tarnòwka, Swatek; Gawron, Budzik, Dubiel, Stachański, Szczyrba.

Sędziowie: Smolarek, Drążek, Orzeł.