Everton – Arsenal 0:2 (koniec) | Crystal Palace – Leicester 0:1 (koniec) | West Bromwich – Norwich 0:1 (koniec)
Watford – Stoke 1:2 (koniec) | Chelsea – West Ham 2:2 (koniec) | Swansea – Aston Villa 1:0 (koniec)
Chelsea F.C.
2:2 (1:1)
West Ham United
Sobota 19.03.2016, 16:00 • Stamford Bridge, Londyn • Angielska Premier League • Runda 31

Świetna druga połowa meczu na Stamford Bridge. Zdecydowaną przewagę mieli zawodnicy The Blues, ale jedna kontra gości pozwoliła na zdobycie bramki na 2:1. W ostatnich minutach rzut karny wywalczył Loftus-Cheek, a jedenastkę na bramkę zamienił Fabregas. Dzięki temu remisowi West Ham zbliża się do Manchesteru City na jeden punkt, ale "Obywatele" swój mecz rozgrywają dopiero jutro ze swoim sąsiadem zza miedzy.
    Dziękuję za uwagę i zapraszam na pozostałe relacje na portalu LAJFY.COM! (18:00:41)

90+8

90+7
    Azpilicueta do Fabregasa, niestety za mocno.

90+7
    Długie podanie do Payeta, nie doszedł do piłki zawodnik gości.

90+5
    Świetna okazja na trzecią bramkę dla Chelsea, strzał z czternastego metra oddaje Loftus-Cheek, niestety minimalnie obok słupka!

90+3
    Stały fragment gry dla West Hamu, przy piłce ustawia się Payet, ale bardzo dobrze broni Courtois.

90+2
    Od mniej więcej trzech minut kłócą się zawodnicy obu klubów o to skąd goście powinni wykonywać rzut wolny.

90+1
    Pięć minut dolicza arbiter.

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Willian (Chelsea F.C.).

90+1
    Żółtą kartkę otrzymuje Cesc Fàbregas (Chelsea F.C.).

90
    Zamieszanie w składach obu drużyn, niemal wszyscy zawodnicy z boiska zebrali się wokół sędziego.

89
    Żółtą kartkę otrzymuje Adrián (West Ham United F.C.).
    89. Cesc Fàbregas (CHE) - 2:2

89
    Gol dla Chelsea!
    Na jedenastym metrze ustawia się CESC FÀBREGAS. Hiszpan posyła piłkę w stronę prawego słupka, a Adrian wybiera lewy róg bramki! Chelsea wyrównuje w ostatnich minutach!

88
    Żółtą kartkę otrzymuje Michail Antonio (West Ham United F.C.).
    88. Michail Antonio (WHU)

88
    Loftus-Cheek wywalcza rzut karny!!!!

87
    Dośrodkowanie Payeta z rzutu rożnego, Carroll oddaje dobry strzał głową, sprzed linii bramkowej wybijają gospodarze.