Pogoń II – Gryf S. 1:1 (koniec) | Lechia II – Pelplin 5:1 (koniec) | Bałtyk K. – Arka II 1:1 (koniec)

Gol dla Wierzycy!

DANIEL SŁAWIŃSKI uratował honor Wierzycy Pelplin. Bramka dla gości na 5 minut przed końcem pojedynku.

75
    Gol dla Lechii!

Tym razem bramka samobójcza MICHAŁA BENKOWSKIEGO i piłkarska egzekucja trwa. 5:0 to już pogrom!

71

Celny strzał OSKARA PAPRZYCKIEGO do bramki i praktycznie wiadomo już, która drużyna zgarnie komplet punktów.

65
    Lechia II Gdańsk jest coraz bliżej drugiego zwycięstwa w rundzie wiosennej. Wysokie prowadzenie idzie w parze z przewagą optyczną.

57
    Benkowski podpadł sędziemu i żółta kartka dla pomocnika Wierzycy Pelplin.

46

45

44

Drugie trafienie ADAMA DŹWIGAŁY i Lechia II Gdańsk zaniesie na przerwę pokaźne prowadzenie 3:0.

30
    Minęło pół godziny pojedynku w Gdańsku i rezerwy Lechii kontrolują wydarzenia. Gospodarze hamują ataki przeciwnika i od czasu do czasu odpowiadają.

19

Błyskawicznie rezerwiści poszli za ciosem i prowadzą już 2:0. MARTIN KOBYLAŃSKI jest autorem gola, który czyni sytuację Lechii Gdańsk komfortową.

18

ADAM DŹWIGAŁA dał prowadzenie rezerwom Lechii Gdańsk. Początek meczu był wyrównany, ale z czasem gospodarze zaczęli podkręcać tempo, czego efektem jest bramka.

14
    Dirda w notesie sędziego z żółtą kartką. Zagrał zdecydowanie za ostro.
    Walka o ligowe punkty.

1

Witamy. Mecz rozpocznie się o 11:00 i będziemy informować o zmianach stanu..

Gole: 18. Dźwigała, 19. Kobylański, 44. Dźwigała, 71. Paprzycki, 75. Benkowski (sam.) – 85. Sławiński

Kartki:   14. Dirda (WPE), 57. Benkowski (WPE)

Lechia II Gdańsk: Budziłek – Goerke, Chrzanowski, Głon, Kałahur, Paprzycki (49' Kostyrka), Dźwigała, Macierzyński, Letniowski, Kobylański, Buksa.

Zmiany: Górski – Danowski, Kostyrka, Karczewski, Gołuński.

Wierzyca Pelplin: Polakiewicz – Czapiewski, Meler, Bujanowski, Benkowski, Dmitrzyk (75' Racki), Drewek, Orzechowski, Dirda, Przybylski, Skalski.