LKS Bełk – Grunwald R.Ś. 4:3 (koniec) | Odra O. – Ruch II 6:1 (koniec) | Czaniec – Ruch Z. 0:2 (koniec)
Piast II – Skra 3:4 (koniec)
LKS Bełk
4:3 (2:1)
Grunwald Ruda Śląska
Sobota 19.03.2016, 15:003 Liga opolsko - śląska

LKS zasłużenie wygrywa! W drugiej połowie byliśmy świadkami równie ciekawego meczu. Zapraszamy na kolejne relacje w naszym portalu! (16:50:44)

90+3

90+1
    Gol dla Grunwaldu!
    BARTOSZ TALAGA strzela jeszcze bramkę kontaktową.

89
    Nie składają broni goście. Grunwald długo utrzymuje się przy piłce na połowie przeciwnika.

87
    Żółtą kartkę otrzymuje Kowalski (Grunwald Ruda Śląska).

85
    Końcowe minuty tego meczu . Nie za wiele dzieje się na murawie.

83
    Gospodarze spokojnie wymieniają podania na własnej połowie.

81
    Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Kaczmarczyk, na boisku pojawia się Stryczek.

79
    Dużo niedokładności z obu stron. Gra toczy się w środku pola.

77
    Dużo się dzieje na murawie w ostatnich minutach. Będą emocje w końcówce.

77
    Dużo się dzieje na murawie w ostatnich minutach.

75
    Zmiana w drużynie LKS Bełk: z boiska schodzi Olszak, na boisku pojawia się Duda.

74
    Żółtą kartkę otrzymuje Stanisławski (Grunwald Ruda Śląska).

73
    Wykorzystuje rzut karny RAFAŁ STANISŁAWSKI!

73
    Będzie karny dla gości!

72
    Gol dla LKS-u!
    Dośrodkowanie z rzutu wolnego na bramkę zamienia PIOTR BYSIEC!

71
    Żółta karta za faul na lewej stronie dla Cicheckiego.

70
    Z każdą minutą rośnie przewaga gospodarzy, którzy nie rezygnują z kolejnych ataków.

68
    Zmiana w drużynie Grunwald Ruda Śląska: z boiska schodzi Naidyshak, na boisku pojawia się Grzech.
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!

Piotr Swieczak

Gole: 36. Wybierek (kar.), 42. Bysiec, 60. Wybierek (kar.), 72. Bysiec – 39. Jagodziński, 73. Stanisławski (kar.), 90+1. Talaga

Kartki:   37. Glenc (BLK) – 52. Szczypior (GRU), 71. Cichecki (GRU), 74. Stanisławski (GRU), 87. Kowalski (GRU)   58. Poloczek (GRU)

LKS Bełk: Mazur – 2. Semeniuk, 6. Wybierek, 22. Warna, 13. Kaczmarczyk, 7. Dymowski, 9. Glenc, 20. Naidyshak, 16. Winkler, 11. Olszak, 18. Bysiec
    Zmiany: Łpbaczewski – 4. Groborz, 8. Stryczek, 21. Semeniuk B., 17. Grzech, 15. Duda, 19. Krzystała

Grunwald Ruda Śląska: 1. Poloczek – 2. Cichecki, 15. Wołek, 18. Szczypior, 6. Kowalski, 17. Jagodziński, 20. Maciongowski, 21. Cymański, 10. Chwastek, 3. Sikora, 9. Stanisławski
    Zmiany: Sitko – 16. Kiepura, 5. Szczygieł, 4. Nowicki, 19. Kiepura