Southampton – Liverpool 3:2 (koniec) | Newcastle – Sunderland 1:1 (koniec) | Tottenham – Bournemouth 3:0 (koniec)
Man City – Man Utd 0:1 (koniec)
Manchester City
0:1 (0:1)
Manchester United
Niedziela 20.03.2016, 17:00 • Etihad Stadium, Manchester • Angielska Premier League • Runda 31
    Niezwykle ważne 3 punkty dla gości.

W drugiej połowie nie wydarzyło się już zbyt wiele i wynik pozostaje niezmienny od 16. minuty, kiedy to na listę strzelców wpisał się Marcus Rashford!
    The Citizens starali się doprowadzić do wyrównania przez większość spotkania, ale przyjezdni byli dziś po prostu lepsi i skuteczniejsi.
    Coraz gorzej wygląda sytuacja Manchesteru City w ligowej tabeli, a o mistrzostwie kraju można już zapomnieć. Z kolei "Czerwone Diabły" dzięki temu zwycięstwu tracą już tylko jedno "oczko" do swoich miastowych rywali! (19:01:53)
    Rashford daje zwycięstwo swojej drużynie w 171. derbach Manchesteru!

90+6

90+6
    Rashford przenosi ciężar gry do przodu i jeszcze rzut rożny zyskują przyjezdni. To jest koniec tego spotkania!

90+5
    Niesamowity rajd Agüero, który trochę zapętlił się z futbolówką między swoimi nogami! W końcu to defensorzy ekspediują piłkę, jak tylko najdalej się da!

90+4
    Następne przewinienia, przez które "Czerwone Diabły" zyskują ułamki sekund. Dośrodkowanie Clichy'ego w pole karne, ale to Schweinsteiger oddala futbolówkę z własnej szesnastki!

90+3
    Znów do ataku rzucają się gospodarze, którzy zwietrzyli swoją szansę przez te doliczone minuty! Nie powodzi się jednak kolejna akcja City.

90+1
    Nie można zostawiać nawet wolnego metra Sergio Agüero! Kapitalne przyjęcie na klatkę, które całkiem zmyliło obrońcę United! Uderzenie Argentyńczyka mocne, ale tuż obok słupka! Niewiele do powiedzenia miałby tu de Gea!

90+1
    Aż 6 minut dolicza arbiter do regulaminowego czasu gry! Głównie przez kontuzję Harta.

90
    Ostatnia minuta regulaminowego czasu gry! Fauluje Yaya Toure, który wścieka się na przerwanie akcji gospodarzy! Manchester City jest w dołku!

88
    The Citizens bardzo szybko przejmują futbolówkę i wyprowadzają swoją ofensywę. Kończy się to rzutem rożnym, a po nim niecelnym uderzeniem głową Fernandinho. De Gea nie będzie się spieszył ze wznowieniem.

87
    Bardzo ładna akcja Martiala, który wdał się w drybling z czterema zawodnikami. W dodatku został sfaulowany i wywalczył bardzo cenny stały fragment gry. Dużo cennych sekund zyskają przyjezdni.

85
    Schweinsteiger rozpoczyna całą akcję Manchesteru United. Dogranie do Martiala, a ten wpada w pole karne, gdzie upada! Nie może być mowy o rzucie karnym dla gości!

84
    Zmiana w drużynie Manchester United F.C.: z boiska schodzi Matteo Darmian, na boisku pojawia się Timothy Fosu-Mensah.

83
    Darmian upada na murawę po raz drugi i partnerzy pomagają naciągnąć nogę obrońcy. Szykuje się ostatnia zmiana dzisiejszych zawodów.

82
    Dośrodkowanie Agüero nie dociera do adresata. United oddala zagrożenie, ale tylko na moment, bo znów przy piłce są gospodarze.

81
    Moim zdaniem któraś z drużyn może jeszcze wpisać się na listę goli! Albo Manchester City dopnie swego i wyrówna, albo zabójczą kontrę wyprowadzą zawodnicy Louisa van Gaala. Pozostaje czekać.

79
    Z rzutu wolnego nie wynika zbyt wiele, ale Manchester City wciąż stara się odrobić jednobramkową stratę. Blind narzeka na skurcze mięśni.