Atalanta – Bologna 2:0 (koniec) | Hellas Verona – Carpi FC 1:2 (koniec) | Sampdoria – Chievo 0:1 (koniec)
Frosinone – Fiorentina 0:0 (koniec) | Torino – Juventus 1:4 (koniec) | Sassuolo – Udinese 1:1 (koniec)
Napoli – Genoa 3:1 (koniec) | AC Milan – Lazio 1:1 (koniec)
SSC Napoli
3:1 (0:1)
Genoa CFC
Niedziela 20.03.2016, 18:00 • San Paolo, Neapol • Włoska Serie A • Runda 30

Bez niespodzianki w Neapolu! Miejscowe Napoli mimo wielkich kłopotów i wyniku 0-1 do przerwy zdołało odwrócić losy meczu za sprawą dwóch goli Gonzalo Higuaina. Swoją cegiełkę dołożył także Omar El Kaddouri, który postawił kropkę nad i w doliczonym czasie gry. Napoli traci do "Juve" trzy punkty! Dziękujemy za śledzenie relacji. (19:58:44)

90+4

90+4
    Genoa w ostatniej akcji meczu. Do końca próbują goście. Brawa za ambicję.

90+3
    Powtórki mogą sugerować, że asystujący przy tym golu Gabbiadini mógł znajdować się na milimetrowym spalonym.
    90+2. Omar El Kaddouri (NEA) - 3:1

90+2
    EL KADDOURI wyjaśnia sytuację zdobywając trzeciego gola! Rozmontowana obrona Genoi i napastnikowi, który zmienił Higuaina pozostało jedynie celnie uderzyć piłkę do siatki!

90+1
    Cztery minuty doliczone przez arbitra.

90
    Dzemaili otrzymuje żóltą kartę. Kompletnie niepotrzebny faul na Ghoulanie.

90
    Rincon w pole karne! Pewnie wychodzi z bramki Pepe Reina i łapie piłkę.

89
    Zmiana w drużynie SSC Napoli: z boiska schodzi Gonzalo Higuaín, na boisku pojawia się Omar El Kaddouri.

88
    Napoli krótko rozegrało korner, a teraz rozgrywa futbolówkę na własnej połowie.

87
    Perin końcami palców przenosi piłkę nad poprzeczką. Allan oddał świetny, mierzony strzał pod poprzeczkę.
    86. Manolo Gabbiadini (NEA)

86
    Gabbiadini w doskonalej sytuacji! Znakomicie obsłużył go podaniem Hamsik! Będzie tylko korner.

85
    Genoa jeszcze ma zapas energii! A przecież całe 45 minut tylko biegała za graczami Napoli.

84
    W starciu z Koulibalym uraz odniósł Cerci. Właśnie jest opatrywany poza boiskiem.

83
    No i proszę! Huknął jak z armaty Dzemaili, ale przestrzelił.

82
    Wielka feta na trybunach! Kilkukrotnie wykrzyczane wręcz nazwisko strzelca gola! Mecz wciąż trwa, a Genoa walczy!
    81. Gonzalo Higuaín (NEA) - 2:1