Monaco – Bordeaux 1:2 (koniec)
AS Monaco
1:2 (0:1)
Girondins Bordeaux
Piątek 01.04.2016, 20:30 • Stade Louis II, Monako • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 32

Dziękuję za wspólnie spędzony czas i zapraszam na następne relacje z lajfy.com. (22:33:36)

To, co najciekawsze w Monako wydarzyło się w doliczonym czasie obu połów. Tuż przed przerwą Girondins Bordeaux wyszli na prowadzenie i ten gol ustawił widowisko. Pierwsza połowa nie zapowiadała trafienia ani trochę, a jednak zabójcze dla wicelidera Ligue 1 okazały się stałe fragmenty. W 56. minucie stracił drugiego gola po dośrodkowaniu z rzutu rożnego i zrobiło się 0:2. AS Monaco straciło to, co zdobyło dwa tygodnie temu w Paryżu. Wyglądało na drużynę, która nie zdobyłaby gola przez 180 minut. Zmarnowała przecież nawet jedenastkę. Na sam koniec spotkania Żyrondyści wbili sobie gola samobójczego dla kolorytu, co nie odebrało im przełomowego zwycięstwa.

Gol dla Monaco!
    Samobójcze trafienie zalicza FRÉDÉRIC GUILBERT.

Prior obronił uderzenie Carrillo, ale piłka odbiła się rykoszetem od nogi Guilberta i niefortunnie wpadła do bramki. AS Monaco nie potrafiło zdobyć gola, więc pomogli przyjezdni.

90+2
    Sędzia doliczył 4 minuty do regulaminowego czasu. Trwa druga z nich.

90+1
    Vagner Love protestował tak żywiołowo, że doigrał się żółtego kartonika.
    90+1. Vágner Love (ASM)

90+1
    Fenomenalna interwencja Priora po strzale Vagner Love z rzutu karnego. Coś niesamowitego, jak bardzo pudłują gospodarze. Co prawda weteran z Brazylii dobił własny strzał do bramki, ale wówczas sędzia przerwał już grę. Nie ma gola kontaktowego!
    90. Będzie jedenastka!

90
    Żółta kartka dla Yambere i rzut karny dla AS Monaco. Odżywa nadzieja w sercach miejscowych kibiców!

88
    Carrillo króluje w powietrzu, ale nie potrafi tego spożytkować i zdobyć gola! Argentyńczyk główkował celnie, ale w zasięgu Priora, którego intuicyjna interwencja uratowała Bordeaux!

87
    Niespodzianka wisi w powietrzu. Po kilku kolejkach bez zwycięstwa Girondins Bordeaux zatriumfują na terenie wicelidera Ligue 1.

85
    Ostatnia zmiana w dobiegającym końca spotkaniu. Nie ma na boisku autora pierwszego gola Toure, a jest Jussie.

83
    Bezpańskie dośrodkowanie prosto w rękawice Priora. Bramkarz Girondins Bordeaux nie mógł się pomylić. Nikt go nie atakował.
    85. Carrillo co za szansa!

81
    To była prawdopodobnie ostatnia szansa na ratunek dla AS Monaco! Contento krył na radar Carrillo, więc Argentyńczyk miał czas oraz miejsce, by złożyć się do strzału szczupakiem. Pudło!

Gole: 90+3. Guilbert (sam.) – 45+2. T. Touré, 56. Ounas

Kartki:   90+1. Love (ASM) – 90. Yambéré (BOR)

Spudłowany karny!: 90+1. Love (ASM), bramkarz Prior obronił

Strzały celne: 6:4. Strzały niecelne: 10:6. Rzuty rożne: 8:3. Spalone: 3:3. Foule: 18:17.
    AS Monaco: Subašić – Fabinho, Raggi, R. Carvalho, Elderson Echiéjilé (57. Coentrão) – Bahlouli (64. Lottin), Toulalan (C), Bakayoko (57. Carrillo), Lemar – B. Silva, Love.
    Zmiany: Nardi – Coentrão, Jemerson, Carrillo, Costa, L. Traoré, Lottin.

Girondins Bordeaux: Prior – Poundjé, Guilbert, Pablo, Contento – Biyogo Poko, Yambéré, Plašil (C) – Ounas (74. Rolán), Crivelli (69. Kiese Thelin), T. Touré (85. Jussiê).
    Zmiany: Bernardoni – Arambarri Rosa, Kiese Thelin, Rolán, Jussiê, Vada, Malcolm.

Sędziowie: Benoit Bastien