1:2 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Piątek 01.04.2016, 18:30 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 24

Na dziś z Rybnika to już wszystko! Na stadionie przy ulicy Gliwickiej 72 pracował dla Państwa Piotr Świeczak! Żegnając się zapraszam na pozostałe relacje w naszym portalu. (20:25:24)

ROW Rybnik przegrywa u siebie z Puszczą Niepołomice 1:2. Niestety, kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku oglądali dziś bardzo słabe widowisko.

90+4

90+3
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Maluga, na boisku pojawia się Filipek.

90+3
    Nie utrzymał piłki w boisku Wójcik. Od bramki rozpocznie Kajzer.

90+1
    Cztery minuty doliczone do regulaminowego czasu gry.

89
    Ostatnie minuty tego spotkania. Daleko od własnego pola karnego utrzymują się przy piłce przyjezdni.

87
    Dwa rzuty rożne dla gospodarzy w krótkim odstępie czasu. Skutecznie broni się we własnej "szesnastce" Puszcza.

85
    Przejęli inicjatywę gospodarze. Puszcza broni się całym zespołem na własnej połowie boiska.

83
    Za Nowaka na ostatnie minuty wprowadzony Łukasz Reinhard.

81
    Fatalnie spudłował z linii pola karnego Krotofil, który chyba sam był zaskoczony faktem, że piłka znalazła się pod jego nogami!

79
    Z boiska schodzi Mateusz Broź. Do gry wprowadzony w jego miejsce Filip Wójcik.

77
    Szykuje się do wejścia na boisko Filip Wójcik.

75
    Starcie Bronowicza i Barbusa przy linii bocznej. Górą jednak zawodnik gospodarzy.

73
    Długa piłka w kierunku Krotofila. Boczny obrońca gospodarzy był jednak zbyt wolny, od bramki Sobieszczyk.

70
    Dłużej przy piłce utrzymują się gospodarze. Rybniczanie wymieniają podania w okolicy linii środkowej.

68
    Upomniany żółtym kartonikiem Damian Lepiarz. Rzut wolny z ok. 40. metrów dla gospodarzy.