ROW 1964 Rybnik
1:2 (0:1)
Puszcza Niepołomice
Piątek 01.04.2016, 18:30 • Stadion MOSiR, Rybnik • 2. Liga • Runda 24

ROW Rybnik przegrywa u siebie z Puszczą Niepołomice 1:2. Niestety, kibice zgromadzeni na stadionie w Rybniku oglądali dziś bardzo słabe widowisko.

90+3
    Zmiana w drużynie Puszcza Niepołomice: z boiska schodzi Maluga, na boisku pojawia się Filipek.

83
    Za Nowaka na ostatnie minuty wprowadzony Łukasz Reinhard.

81
    Fatalnie spudłował z linii pola karnego Krotofil, który chyba sam był zaskoczony faktem, że piłka znalazła się pod jego nogami!

79
    Z boiska schodzi Mateusz Broź. Do gry wprowadzony w jego miejsce Filip Wójcik.

68
    Upomniany żółtym kartonikiem Damian Lepiarz. Rzut wolny z ok. 40. metrów dla gospodarzy.

66
    Druga zmiana w drużynie z Niepołomic. Łączke zastępuje Barbus.

64
    Broniewicz fauluje Brozia. Żółta kartka dla zawodnika gospodarzy i szansa dla Puszczy z rzutu wolnego.

58
    Michał Płonka zastępuje Marka Gładkowskiego.

54
    Gol dla Puszczy!
    Znakomita kontra gości! Wykończył ją strzałem z najbliższej odległości ROMAN STEPANKOV, dla którego był to pierwszy kontakt z piłką!

52
    Pierwsza zmiana w drużynie gości. Za Gawęckiego wchodzi Stepankov.

48
    Gol dla drużyny KS ROW 1964 Rybnik!
    Szybko odrabiają straty rybniczanie! Zamieszanie pod bramką Sobieszczyka wykorzystuje MAREK GŁADKOWSKI, który z kilku metrów umieszcza piłkę w bramce Puszczy!

Po pierwszej połowie Puszcza prowadzi 1:0. Jak na razie obserwujemy bardzo przeciętne widowisko. Miejmy nadzieję, że obraz gry zmieni się po przerwie.

Wracamy za kwadrans!

38
    Dośrodkowanie z lewej strony boiska wykorzystuje MICHAŁ CZARNY! Zawodnik Puszczy z kilku metrów pokonuje Daniela Kajzera!

35
    To powinna być bramka! Gabriel Nowak doszedł do piłki w polu karnym rywali, ale fenomenalnie wybronił jego strzał Sobieszczyk!