PSG – Nice 4:1 (koniec) | Guingamp – Montpellier 2:2 (koniec) | Troyes – Angers 0:1 (koniec)
GFC Ajaccio – Saint-Étienne 0:2 (koniec) | Rennes – Reims 3:1 (koniec) | Toulouse – Caen 2:0 (koniec)
Paris Saint-Germain
4:1 (2:1)
OGC Nice
Sobota 02.04.2016, 17:00 • Parc des Princes, Paryż • Francuska Ligue 1 Uber Eats • Runda 32

Spotkanie w Paryżu właśnie dobiegło końca! PSG pewnie pokonuje drużynę z Nicei 4:1. Bohaterem spotkania jest Zlatan Ibrahimović, który zanotował hattricka. Dziękuję za uwagę! (18:52:26)

90+3

90+2
    Seria strat i błędów w wykonaniu obydwu drużyn w środkowej strefie boiska.

90+1
    Trzy minuty dłużej potrwa to spotkanie.

90
    Zmiana w drużynie OGC Nice: z boiska schodzi Paul Baysse, na boisku pojawia się Stéphan Raheriharimanana.

88
    Dał się sfaulować w narożniku boiska Zlatan i arbiter dyktuje rzut wolny dla PSG.

87
    W ostatnich minutach gra toczy się głównie w środkowej strefie boiska. Obie drużyny czekają już tylko na końcowy gwizdek arbitra.

85
    Defensywa mistrzów Francji bez problemów wyjaśnia zagrożenie i ma szansę na wyprowadzenie kontry.

84
    Szósty w tym spotkaniu rzut rożny dla przyjezdnych z Nicei.
    82. Zlatan Ibrahimović (PSG) - 4:1

82
    Gol dla PSG!

Gospodarze dobijają rywali! W zamieszaniu pod bramką rywali Rabiot obsłużył fenomenalnym podaniem ZLATANA IBRAHMOVICIA, który po raz trzeci pokonuje dziś Cardinale!

81
    Zmiana w drużynie Paris Saint-Germain FC: z boiska schodzi Lucas Moura, na boisku pojawia się Christopher Nkunku.

80
    Rabiot powalił na murawę Mendy'ego, który ma problem teraz z podniesieniem się z murawy.

79
    Coraz nudniej na paryskim stadionie. Obie drużyny nie kwapią się już do ataków tak, jak jeszcze kilkanaście minut temu.

77
    Ben Arfa fauluje w ofensywie, od rzutu wolnego rozpoczną miejscowi.

76
    Wreszcie z ofensywną akcją ruszyli miejscowi, ale piłka po dośrodkowaniu Marquinhosa nie trafiła do żadnego z piłkarzy PSG.

74
    Uaktywnili się przyjezdni. Obecnie piłkarze PSG mają ogromne kłopoty z opuszczeniem własnej połowy boiska.

72
    Na strzał z dystansu zdecydował się Ben Arfa. Uderzenie zablokowane, korner dla przyjezdnych.

71
    Germain był faulowany na połowie rywali przez Matuidiego i arbiter bez wahania odgwizdał przewinienie.

Gole: 15. Ibrahimović, 34. Ibrahimović, 48. David Luiz, 82. Ibrahimović – 18. Ben Arfa

Kartki:   67. Thiago Silva (PSG)

Paris Saint-Germain: Trapp – Marquinhos, Thiago Silva (C), David Luiz, Maxwell – Rabiot, Motta (68. Stambouli), Matuidi – Moura (81. Nkunku), Ibrahimović, Ongenda (69. Cavani).
    Zmiany: Douchez – Stambouli, Cavani, Kurzawa, van der Wiel, Augustin, Nkunku.

OGC Nice: Cardinale – Pereira, Baysse (90. Raheriharimanana), Le Marchand, Hult – Koziello (64. Mallmann), N. Mendy (C), Seri – Ben Arfa – Pléa (65. Honorat), Germain.
    Zmiany: Hassen – Lloris, Mallmann, Raheriharimanana, Genevois, Puel, Honorat.

Sędzia główny: Mikael Lesage
    Asystenci: Sebastien Denis, Christophe Mouysset
    Sędzia techniczny: Olivier Husset