Centra – Lech II P. 1:3 (koniec) | Wda – Toruń 2:0 (koniec) | Nielba – Polonia Śr. 0:2 (koniec)
Jarota – Kujawianka 2:2 (koniec) | Warta – Ostrów Wlkp. 2:0 (koniec)
Nielba Wągrowiec
0:2 (0:0)
Polonia Środa Wielkopolska
Sobota 02.04.2016, 15:003 Liga kujawsko-pomorsko-wielkopolska

Koniec! Trzy punkty jadą do Środy Wielkopolskie. Gospodarze próbowali, atakowali, jednak zdecydowanie skuteczniejsi byli gracze Polonii i to oni wygrywają ten mecz! (16:55:11)

90

86
    Gol dla Polonii!
    Strzelcem bramki KRZYSZTOF BARTOSZAK.

73
    Gospodarze nie odpuszczają, ale ciągle to przyjezdni są na prowadzeniu. Nieco ponad 15 minut do końca meczu.

56
    Bramkę z rzutu karnego zdobywa ŁUKASZ PRZYBYŁEK.

46

Garść statystyk pierwszej połowy. Polonia miała 4 rzuty rożne, nasi zawodnicy dwa razy łapani byli na spalone i nie obejrzeli żadnej żółtej kartki.

Opublikowany przez Polonia Środa Wielkopolska na 2 kwietnia 2016

Pierwsza część tego spotkania pod delikatne dyktando gości, jednak na razie bez bramek. Oby w drugiej części tego spotkania było więcej emocji!

45

22
    Jak na razie to Polonia przeważa na boisku. Mimo to na tablicy wyników bezbramkowy remis.
    Kibice Polonii są wszędzie!

Zespół Polonii dopinguje dziś żywiołowo grupa około 20 kibiców. Brawo Pany ;-)

1

W poprzedniej kolejce gospodarze przegrali n wyjeździe 0:4 z Elaną, natomiast Polonia wygrała 1:0 z Jarotą Jarocin.

Polonia za to jest na najlepszej drodze do utrzymania w III lidze. Potrzebna jest jednak wygrana. Trzy oczka przewagi nad strefą spadkową to niewiele.

Nielba raczej nie ma szans na utrzymanie. 11 oczek straty do bezpiecznej strefy to dosyć dużo jak na tę część sezonu.

Witamy. Mecz rozpocznie się o 15:00 i będziemy informować o zmianach stanu..
    Chcesz współpracować z Lajfy.com? Szukamy osób do relacjonowania spotkań trzecioligowych! Za wykonaną pracę przysługuje wynagrodzenie! Jesteś administratorem strony klubowej, działaczem sportowym - napisz do nas!