PGE Vive – MMTS 38:25 (koniec)
Vive Kielce
38:25 (16:14) Serie: 1:0
MMTS Kwidzyn
Piątek 15.04.2016, 18:30 • Hala Legionów, Kielce • PGNiG Superliga mężczyzn play-off • Półfinał

MMTS Kwidzyn powalczył dzisiaj w Hali Legionów, ale tylko i wyłącznie przez pierwszą połowę. Po przerwie zobaczyliśmy zdecydowaną dominację kieleckiej drużyny, która z minuty na minutę powiększała swoją przewagę. Ostatecznie zakończona na wyniku 38:25, a więc dość wysokim. Pierwszy mecz zatem zdecydowanie dla Vive – jak będzie jutro? Ciężko spodziewać się odwrotnego wyniku, ale na pewno MMTS powalczy. Dziękuję i zapraszam na pozostałe relacje. (20:02:03)

Koniec meczu. (38:25)
    59:59
    Mateusz Kus przypieczętował wynik równo z syreną! (38:25)
    58:50
    Strlek wykorzystał brak bramkarza w bramce MMTS'u. Prosta bramka dla Vive. (37:25)
    58:10
    Reichmann pewnie trafił do siatki. (36:25)

58:00
    Dwie minuty kary dla Janiszewskiego i karny dla Vive. (35:25)

57:40
    Dwie minuty kary dla Rosiaka. (35:25)
    56:55
    Potoczny odważnie poszedł lewą stroną i nie dał najmniejszych szans Marinowi Sego. (35:25)

56:25
    Dwie minuty kary dla Jureckiego. (35:24)

55:30
    Seria słupków po obu stronach. Bodajże cztery słupki z rzędu. (35:24)
    53:44
    Cupić zastąpił na rozegraniu Zormana i efektownie mija rywali. Kolejna bramka Chorwata. (35:24)
    52:55
    Również ładnie odpowiedział Zadura, przedarł się przez kielecką defensywę i celnym rzutem zmieścił piłkę w siatce. (34:24)
    52:30
    Cupić zrobił sobie slalom między zawodnikami z Kwidzyna. Piękna akcja indywidualna na balansie ciała w wykonaniu Chorwata. (34:23)
    51:55
    Ładnym rzutem popisał się Pilitowski. (33:23)
    51:15
    Posypała się gra gości. Kolejny kontratak i tym nie Strlek, a Tobias Reichmann pokonał Kiepulskiego. (33:22)
    50:40
    Paczkowski przechwycił piłkę w środku pola i wykończył bezproblemowo akcję. (32:22)
    50:20
    Raz jeszcze Strlek! (31:22)
    49:55
    Zadura odważnie poszedł prawą stroną i to była dobra decyzja. Kolejna bramka gości. (30:22)

Norbert Sinkiewicz

Vive Kielce: Szmal, Sego – Jurecki, Reichmann, Chrapkowski, Kus, Aguinagalde, Bielecki, Jachlewski, Strlek, Lijewski, Buntić, Paczkowski, Zorman, Cupić
    MMTS Kwidzyn: Dudek, Kiepulski – Zadura, Mroczkowski, Kryszeń, Peret, Szpera, Klinger, Szczepański, Rosiak, Nogowski, Pilitowski, Seroka, Potoczny, Janiszewski

Sędziowie: Barnowski, Lemanowicz